لاغری _شکم

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

_چربی های شکم و روی معده باتکنیک سنگ کلیه انجام شد
_من این درمان را هرروز انجام میدادم و روی معده هم کار میکردم که در عرض دوهفته یک ونیم کیلو لاغر شدند و ۳ سایز از ازدور بدن بیمار کم شد و این خیلی جالب و قابل توجه بود بیمار مورد نظر زیاد رژیم خاصی هم نداشت فقط چربیها بادادن انرژی تخریبی اب شدند فعلا درمان تا سایز دلخواه فرد مورد نظر ادامه دارد

نکته مهم در این بود که من هروز که انرژی میداد در هفته دوم بیمار اسهال شدید گرفته بود و نباید من سفارشی کار میکردم و بعد یکم فرصت استراحت به بدن دوباره شروع کردم هفته ای سه بار کافی هست

Dr.Aram

تیم مدیریت
زمانی که شما انرژی نارنجی مخصوصاً تخریبی به ناحیه شکم می‌دهید خوب باعث اسهال می‌شود
اینکه این انرژی به شکم و روده‌ها تاثیری نگذارد باید ابتدا آبی بدهی تا انرژی فقط بر روی پوست شکم اثر بگذارد
دیگر هرچند که زیبایی و شکم کوچک بسیار مهم و عالی هست ولی سلامتی او را باید حتماً در نظر بگیرید که زیاده‌روی ممکن هست مشکلی را برای او ایجاد کند

مهین جواهری

کاربر ویژه
زمانی که شما انرژی نارنجی مخصوصاً تخریبی به ناحیه شکم می‌دهید خوب باعث اسهال می‌شود
اینکه این انرژی به شکم و روده‌ها تاثیری نگذارد باید ابتدا آبی بدهی تا انرژی فقط بر روی پوست شکم اثر بگذارد
دیگر هرچند که زیبایی و شکم کوچک بسیار مهم و عالی هست ولی سلامتی او را باید حتماً در نظر بگیرید که زیاده‌روی ممکن هست مشکلی را برای او ایجاد کند
دورود استاد گرانقدر
اسرار شدید بیمار بود ولی دیگر من همان روندی که شما گفتید را انجام دادم
ممنون در آرامش باشید

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا