لیفت صورت

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
سلام استاد
یه درمانجو دارم براشون لیفت صورت انجام میدم البته می خواستم صورتشون پر بشه با استفاده تکنیک لیفت با سبز بنفش پاکسازی می کردم و طبق پروتکل که فرموده بودین چندین بار با سبز و بنفش انرژی بدید و پاکسازی کنید این کار رو انجام دادن و بعد از دادن پرانای صورتی و بنفش برای پر شدن صورت آبی می دادم بعد آخر قرمز ۹۰درصد و زرد ۵ درصد و تثبیت ولی لاغر شده صورتشون نتیجه خوبی نداشت به نظر شما ادامه بدم یا نه؟فعلا ده جلسه از راه دور بوده

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود
ممکن است در طی این مدتی که شما این درمان را بر روی انجام می دهید دچار مشکل خواسته شده باشد که آن مشکل باعث لاغری بیشتر صورت یا ناحیه ای که شما کار میکنید باشد.
این تکنیک باعث پر شدن صورت میشود و ایجاد حجم کند و صورت را خالی نمیکنه.

سلام استاد برای این دوستم از راه دورلیفت انجام دادم خودم چند سال از نزدیک ندیدمشون امروز پیام دادن خودشون متوجه تغییر صورتشون نشدن ولی
دختر شون بعد از چند هفته دیدنشون گفتن هم پوستشون بهتر شده و گونه هاشون هم برجسته شده متاسفانه خیلی توی عکس نمیشه متوجه تغییر شد خداروشکر نتیجه عالی بود ممنون ازشما
استاد عزیز

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا