کندالینی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

معصومه عبدی

کاربر ویژه
استاد سلام.من در کلاس انرژی درمانی شما شرکت کردم .چاکرام فعاله .از دوروز پیش کندالینی من نیمه های شب خودش فعال شد‌. و تا وسط پشتم حرکت کرد و استپ خورد.حالم خوب نیست و بدنم لرزش و ویبره داره و دوشبه که نتوانستم بخوابم و اشتها به غذا ندارم ..چیکار کنم که حالم بهتر بشه ؟و این وضعیتم تا کی ادامه دارد؟
پاکسازی چاکرا هارا با تکرار جملات تاکیدی انجام دادم ..به نظر شما کی حالم بهتر میشه؟
این روشی که الان آموزش دادید برای درمان میتونم با دستهایم کمی از انرژی خودم را خالی کنم ؟
متشکرم

hashemi

کاربر ویژه
استاد سلام.من در کلاس انرژی درمانی شما شرکت کردم .چاکرام فعاله .از دوروز پیش کندالینی من نیمه های شب خودش فعال شد‌. و تا وسط پشتم حرکت کرد و استپ خورد.حالم خوب نیست و بدنم لرزش و ویبره داره و دوشبه که نتوانستم بخوابم و اشتها به غذا ندارم ..چیکار کنم که حالم بهتر بشه ؟و این وضعیتم تا کی ادامه دارد؟
پاکسازی چاکرا هارا با تکرار جملات تاکیدی انجام دادم ..به نظر شما کی حالم بهتر میشه؟
این روشی که الان آموزش دادید برای درمان میتونم با دستهایم کمی از انرژی خودم را خالی کنم ؟
متشکرم
درود معصومه عزیز
در آرامش باشی
نگران نباش
شاید هم مربوط به کندالینی نباشه.
بهر حال
پاک‌سازی‌عمومی انجام بده و در چاکرای قاعده‌ای و جنسی و منگ‌مین و آجنا هم پاکسازی انجام بده
و بعدا
استاد آرام، پاکسازی ستون‌فقرات وبزرگ و کوچک‌کردن چاکراها و استفاده از پرانای رنگی‌رو تدریس می‌کنند.
هیچ مراقبه‌ای انجام نده.
اگر
دوره خلق آینده‌رو گذروندی
تکنیک آدمک‌مغزی کمک می‌کنه.
پیاده‌روی، رقصیدن و یک‌سری فعالیتهای هنری هم در به تعادل رسیدن کمک‌کننده‌س.
در انجمن کندالینی به یک‌سری ازین دست فعالیت‌ها، اشاره شده، مطالعه کن.
هو‌الشافی

Dr.Aram

تیم مدیریت
هر کاری که انجام دادید و باعث به هم ریختگی انرژی شما می‌شود و باعث تحریک کندالینی یا به اصطلاح باز شدن چاکراها می‌شود را دیگر انجام ندهید.
بسیاری از تکنیک‌ها اشتباه هستند به خاطر همین ناخواسته کندالینی را تحریک می‌کنند برخی از تکنیک‌ها باید قبل از انجام آنها تمهیداتی دیده شود تا به شما آسیب نرساند که ظاهراً این‌ها را انجام نداده اید .
دستوراتی که خانم هاشمی دادند را انجام دهید
هیچ مدیتیشنی را انجام ندهید
هیچ ذکری را به کار نبرید
هیچ مانترا یا کاری را برای تقویت کردن خودتان انجام ندهید
عنوان پستتان را هم تغییر دهید

معصومه عبدی

کاربر ویژه
سلام استاد تمام گوشت وپوست بدنم شل شده انگاراستخوانهام بازشدن شبیه زایمان توسرم صدای بمی دارم که گاهی کم میشه آیاجزفشارخون بیماری خطرناک دیگری درمن ایجادمیکنه ؟ این وضعیتم تاکی ادامه داره؟ استادعاجزانه درخواست میکنم درمانم کنید😭😭😭

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا