Recent content by آذین مهر رحمانی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. آذین مهر رحمانی

درد شدید و بیقراری ناشی از نارسایی کلیه

سلام دکتر و استاد ارجمند . کلیه های مادرم بسیار فعال شده . مقدار آب روزانه ش بسیار زیاد شده و دفع طبیعی را هم داره . اشتها پیدا کرده و برنامه غذایی میده 😉😃 برای درد قسمتی که زیر زانوی چپش هست و سوختگی دوران بچگی مادر بوده باید با پرانای قرمز کار کنم ؟ اگر بشه عکس محل را میگیرم و میفرستم .
  2. آذین مهر رحمانی

سلام استاد عزیز . یه اتفاقی دیشب افتاده هنوز خودم شوک هستم . مادرم که در بخش نفرو بستری هستن دیروز دوشنبه ۱۷ بهمن با توجه به اینکه کراتین خونشون ظرف ۳ روز دارو گرفتن و سرم گرفتن از ۶/۲ به ۵/۴ رسیده بود و روند کاهشی بسیار کند بود ، تاکید شد که باید دیالیز بشه . شب شیفت همراهی شب را به یکی از...
  3. آذین مهر رحمانی

سلام خدمت شما . مادرم دو ماه هست که سکته مغزی کردند . عوارض ناشی از سکته بتدریج بدن را درگیر کرده . نارسایی قلبی و نارسایی کلیه . نارسایی کلیه مادرم غالب بوده و در این دو ماه سه مرتبه بستری شدند . این بار از سه شب پیش بستری کردیم . دیشب از دردهای لگن و کمر ناله می‌کرد. شیفت شب را به یکی از...
  4. آذین مهر رحمانی

سوال در کار پاکسازی

اگر پاکسازی ستون فقرات در ناحیه بین دو کتف را انجام دهیم . بعد شخصی ناخودآگاه محل را شروع به ماساژ دادن کند ، مشکل ایجاد می‌شود؟ منظورم از بین رفتن کار پاکسازی یا حادتر شدن مشکل است ؟
  5. آذین مهر رحمانی

پاکسازی

آذین: ۱ ) برای کسی که مدتی هست بخاطر حجم کارهای منزل و نگهداری از یک سالمندی که کاملا زمین گیر شده ، درد های کمر و ستون فقرات را پیدا کرده . بدون این سوال کنم دقیقا کدام قسمت درد داره با اسکن کردن ناحیه درد را مشخص کرد بعد پرسیدم و ایشون تایید کرد . پاکسازی انجام دادم . هم حس گرما و هم حس مورمور...
  6. آذین مهر رحمانی

پاکسازی

آذین: پاکسازی را روی محل جراحی پیلونیدال روی پسرم که ۲۳ سال سن داره . ۱۷ روز از جراحی با لیزر گذشته بود حفره های محل جراحی همچنان سوزش و ترشح داره . موقع انجام پاکسازی احساس مور مور و بعد سوزنی شدن محل وحتی حس حرکت پانسمان ایجاد شد سوزش بعد از پاکسازی قطع شد .
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا