Recent content by سید ایمان جعفری

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. س

غیر اورگانیک ها

درود بر شما هاله نیاز نیست کاری روش انجام بشه؟
  2. س

غیر اورگانیک ها

درود بر استاد عزیز و گرامی من دو ساله که عجیب کارهام تا دقیقه ۹۰ پیش میره و کنسل میشه .چند روز پیش از یکی دوستان شنیدم که بنده خدایی از رو حسادت رفته پیش دعا نویس و طلسم انجام داده و توو قبرستون خاک کرده .و مطمعنا غیر اورگانیک های بزرگ ایجاد کرده.از کدوم تکنیک استفاده کنم برا باطل کردن و دفع غیر...
  3. س

باز کردن کانال انرژی

درود بیکران بر استاد عزیز استاد از کجا بدونم کانال های انرژیم بازه یا بسته هست؟و اگه بسته بود چجوری و با چه تکنیکی باز کنیم ؟
  4. س

کانال های انرژی

درود بر استاد عزیز .استاد از کجا بدونم که کانال های انرژی مسدود هست ؟چجوری کانال ها رو باز کنم ؟
  5. س

درمان سرطان

بیمار و خانوادش میدونن که قراره انرژی درمانی بشه ولی نمیدونن درمانگرشون منم .به دلایلی نتونستم بگم من درمانگر هستم
  6. س

درمان سرطان

درود بر استاد عزیز ما یه بیمار داریم که سرطان روده داره.دوتا سوال اول اینکه توو بیمارستان بستریه ولی به خونوادش گفتم که یک نفر هست که میتونه بش انرژی بده و آگاهشون کردم در این جورد و گفتم اگه تونستین به خودش هم بگین ولی نمیتونم بش بگم خودم میخوام انجام بدم .اینکه بدونن کی هست که انرژی میده ایا...
  7. س

کریستال

درود بر استاد عزیز ایا ترمالین سیاه فقط انرژی منفی محیطی و شخص رو پاکسازی میکنه یا اینکه میشه دستور داد که حتی انرژی های منفی که مربوط به بعد روانی هم هست رو پاکسازی کنه.منظورم اینه که پاکسازی ترمالین مربوط به کالبد فیزیکی هست یا به کالبد روانی هم ارتباط داره و میشه دستور داد که انرژی های منفی...
  8. س

انرژی درمانی

استاد منظورم اینه که مثلا من وقتی جایی هستم که نمیتونم با دست حرکت انجام بدم مثل پاکسازی عمومی که خیلی باید دستها بالا پایین بشه من توو ذهنم تصور کنم که دارم دارم دست هام رو بالا پایین میکنم
  9. س

انرژی درمانی

درود بر استاد عزیز گاهی اوقات ما جاهایی هستیم که شلوغه و یه مورد اورژانسی پیش میاد که بخوایم بر کسی انرژی درمانی کنیم مثل بیمارستان .ایا میشه که ذهنی خودمون رو جلو خودمون قرار بدیم و ذهنی برای طرف انرژی درمانی کنیم؟یا اینکه مثلا دیر موقع از سر کار برمیگردیم و خیلی خسته ایم و نمیتونیم با دست...
  10. س

کریستال و زندانی کردن غیر ارگانیک بزرگ

سلام وقت بخیر موجودات غیر ارگانیک دو متری روی هاله هستند و کوچکتر ها در چاکرا. عیر ارگانیک های بزرگ رو با ته کریستال زندانی میکنیم .سوال اینجاست که ایا میشه این خلاقیت رو بخرج داد و اون کوچکتر ها که در چاکرا هستند هم با پشت کریستال بکشونیشون بیرون ؟که یجوری سرعت و دقت کار بیشتر بشه؟
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا