کریستال

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
درود بر استاد عزیز
ایا ترمالین سیاه فقط انرژی منفی محیطی و شخص رو پاکسازی میکنه یا اینکه میشه دستور داد که حتی انرژی های منفی که مربوط به بعد روانی هم هست رو پاکسازی کنه.منظورم اینه که پاکسازی ترمالین مربوط به کالبد فیزیکی هست یا به کالبد روانی هم ارتباط داره و میشه دستور داد که انرژی های منفی روانی هم جذب و خریب کنه

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
استاد وقتی با کرستال کسی را درمان میکنم بعد از پاکسازی وانرژی دادن وتثبت
وقتی با دست انرژی میدادم تمام میشد دست خود میتکاندم اتش خاموش میکردم
الان با کرستال کار میکنم بعد درمان تمام شد کرستال چی کار کنم چون بعد درمان ما باید اتش خاموش کنم دقیقا همین قسمت نفهمیدم
سوال دوم اگر شخص دنبال وظیفه هست هر چی تلاش میکند وظیفه گرفته نمتواند ایا با انرژی درمانی همان تکنیک ساخت چاکرا انجام دهیم نتیجه بیگرم وظیفه پیدا کند میشود یاخیر
یا کدام تکینک دیگر داره

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود بر استاد عزیز
ایا ترمالین سیاه فقط انرژی منفی محیطی و شخص رو پاکسازی میکنه یا اینکه میشه دستور داد که حتی انرژی های منفی که مربوط به بعد روانی هم هست رو پاکسازی کنه.منظورم اینه که پاکسازی ترمالین مربوط به کالبد فیزیکی هست یا به کالبد روانی هم ارتباط داره و میشه دستور داد که انرژی های منفی روانی هم جذب و خریب کنه
میتوانید دستور پاکسازی برای انرژی های منفی روانی نیز بدهیم.

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
درود سلام بر استاد عزیز:
میتوانم به کرستال برنامه دهیم که غده پینال به مدت 20دقیقه پاکسازی کند؟ غده پینال با جسمی پاکسازی میشود یا روانی بخاطر پاک کردن جرم؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
بله می‌توانیم به کریستال دستور بدیم که هر اندام یا چاکرایی را پاکسازی کند و زمانی که دستور می‌دهیم بستگی به دستورمان که می‌گوییم از نظر انرژی روانی یا انرژی فیزیکی پاکسازی کند همان را پاکسازی می‌کند

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
ممنون🙏🙏
بله می‌توانیم به کریستال دستور بدیم که هر اندام یا چاکرایی را پاکسازی کند و زمانی که دستور می‌دهیم بستگی به دستورمان که می‌گوییم از نظر انرژی روانی یا انرژی فیزیکی پاکسازی کند همان را پاکسازی می‌کند

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا