انجمن گفتگو روانشناسی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
hashemi
hashemi
درود سینای عزیز
اول عرض کنم، به هیچ‌وجه خودمو متخصص نمی‌دونم، فقط کنجکاو و علاقمندم، همین.
اما
پاکسازی و فعال‌سازی چاکراها بر هر دو مورد مذکور مؤثره.
اما
اگه می‌خواین مطمئن باشید، چنین چیزی براتون رخ میده؛
می‌تونید از افراد خانواده بخواهید که یک وسیله رو جابجا یا اضافه کنه و ببینید که این دیدن، به‌طور واقعی اتفاق میفته یا خیر.
یا در محلی جز جای همیشگی بخوابید و ببینید، باز هم چنین دیدی دارید؟
این‌ها کمک‌کننده‌س.
hashemi
hashemi
و یادآوری این‌که
فعال‌بودن کندالینی یا چشم سوم بدون کار کردن در مسائل اخلاقی یا همان رعایت اصول پانزده‌گانه در پرانیک یا اصول ریکی، بار ارزشی نداره و می‌تونه مشکلاتی هم به بار بیاره.
تابانی.
س
سینا محمودی
اصول پانزده گانه رو من نمیدونم چیه و کندالینی و چشم سوم کار نکردم، علاقه ایی به چشم سوم هم ندارم چون فعلن کشش اطلاعات زیاد و مخصوصا هضم اون اطلاعات رو ندارم. فقط یک سال پیش من پاکسازی چاکرا انجام دادم خیلی جاها به چاگرا ها فشار اوردم حس میکنم اسیب هم دیدن و یک مدت هم همسویی ریکی بودم و مکث مغزی رو تمرین کرده بودم
  • Like
Reactions: hashemi
س
سینا محمودی
در راجب دیدن خیلی واضح بودن ک میدیدم بالای ۶۰ درصد وضوح خیلی امار خوبیه، حتی بعضی مواقع بالای ۹۰ درصد میشد. تمام اطرافم رو جز به جز میدیدم. اگر چشم انسان کیفیت ۱۰۸۰ ببینه من با چشم بسته از ۴۸۰ تا ۷۲۰ رو میدیدم، و از مطمئنی مطمئنم رخ داده و میده. منتها سوالم اینه مگه با این تمرین ها ادم توانایی این پیدا میکنه که با چشم بسته هم اطرافش کامل ببینه؟
hashemi
hashemi
اصول پانزده‌گانه همان دروغ نگفتن و حسادت نداشتن و صداقت و...
اما بدون شک با تمرین و تکنیک می‌تونیم از ظرفیت‌های خودمون استفاده کنیم.
مثلن راجع به دید با چشم بسته در محیط اطراف یا حتی دیدن مشکل بیمار در بدنش به وضوح...
اما
hashemi
hashemi
اینها در حدیه که بدونیم این هم هست(فقط همین)
برای همین باید این قابلیت رو چک کرد ببینم اصلن هست؟
و این که تکرار پذیره؟
به اراده تو بستگی داره؟
اینجاست که انتخاب تکنیک درست و ممارست مداوم، نقش مهم داره.
س
سینا محمودی
خیلی خوبه اگر این قابلیت بشه تقویت کرد

اره تکرار پذیر هست و شاید ۱۰ درصد به ارادم بستگی داشته باشه
  • Like
Reactions: hashemi
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا