7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
س
امتیاز کسب شده
223

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• درود آقای محمودی عزیز. ببخشین شما هنگام انرژی دادن دم و بازدم انجام میدین یا همینجوری خیال میکنین که از کف دست تون انرژی خارج میشه؟ لطفا روش کار خودتون رو توضیح بفرمایین.
    س
    سینا محمودی
    حواستون باشه اقای اسلامی انرژی خود چاکرا رو نگیریدا، رنگ خود چاکرا خارج نکنیدا، انرژی سفید رو با دم مثلن وارد چاکرا تاج کنید و همون انرژی رو حالا به صورت بازدم رنگ بنفش طلایی صورتی سفید میتونید از دستاتون خارج کنید
    مهدی اسلامی
    مهدی اسلامی
    ممنون آقای محمودی عزیز. منظور پرانای سفید به چاکرا از محیط وارد کنم و از پرانای هاله خودم استفاده نکنم؟
    س
    سینا محمودی
    خواهش میکنم، بله دقیقا از پرانای محیط استفاده کنید (از پرانا هوا)، پرانای زمین رو فعلن بیخیال بشید اصلن استفاده نکنید تا یکم جزییات کار و تمرین شما بیشتر بشه چون هرجایی نمیشه پرانای زمین رو گرفت و از پرانای خورشید هم اصلن استفاده نکنید
    آقای محمودی عزیز آیا از راه دور میشه سنگ کلیه شخصی رو خرد کرد یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
    • Like
    Reactions: شهین محمدی
    س
    سینا محمودی
    نیاز نیست همراهتون باشه، از تکنیک انحرافی استفاده کنید، پاکسازی شارژ کردن خودش خیلی قویه، تقدیسش کنید دیگه خیلی قوی میشه، اگر همراهتون باشه هاله شما رو تمیز میکنه ولی به یاد داشته باشید اگر مشکلاتی مثل فشار خون بالا مشکلات قلبی مشکلات توموری و مشکلات ذهنی روانی وسواسی و… دارید اصلن برای شما خوب نیست نزد خودتون نگه دارید ، برنامه بدید خودش از دور کارتون رو انجام میده
    مهدی اسلامی
    مهدی اسلامی
    سپاس آقای محمودی عزیز. سپاسگزارم . والله من کریستال کوارتز دارم که شارژ و تقدیس کردم اما با اسکن حس نمیکنم که هاله کریستال بزرگ شده نمیدونم شاید بصورت حسی قابل سنجش نیست. ببخشین آیا اسکن کریستال خیلی تغییر میکنه بعد تقدیس یا نه؟ 🙏🙏🙏
    س
    سینا محمودی
    خواهش میکنم ، اسکن یک عملی هست باید خیلی تمرین کنید چون هاله ها خیلی ظریف هستن تمرین زیادی مطلبه، کریستال ها بعد از پاکسازی و شارژ و تقدیس هاله کریستال به شدت بزرگ میشه
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا