سینا محمودی' آخرین فعالیت

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  • س
    بله در اکثر مواقعی که این قانون برای ما مشکل ایجاد می‌کند این هست که از برخی از مسائل بدمان می‌آید یا متنفر هستیم و همان‌ها را در...
  • س
    زمانی که این افراد را بررسی می‌کنید متوجه می‌شوید که هر دوی آنها خصوصیت‌های بسیار شبیه همدیگر دارند
  • س
    درود عرض ادب با توجه به این قانون که کیفیت های هم فکر، همدیگر را جذب میکنند پس چرا یک سری از ازدواج ها بر پایه ساده گری و سواستفاده گری...
  • س
    سینا محمودی reacted to Dr.Aram's post in the thread چشم ذهن with Like Like.
    بله تکنیک‌هایی را در دوره برای کار کردن بر روی بقیه چاکراها قرار داده‌ایم
  • س
    سینا محمودی به موضوع چشم ذهن پاسخ داد.
    استاد نیاز هست برای چشم سوم بقیه چاکرا ها پاکسازی شده و فعال شده باشند؟ و اگر جواب بله هست در خود دوره چشم سوم بقیه چاکرا ها رو هم فعال...
  • س
    به هر حال این هم یک تجربه هست و معمولاً چنین تجربه‌ها و احساس عبور یا خنکی در یک چاکرا نشان دهنده دریافت و ادن انرژی از آن ناحیه می‌باشد...
  • س
    سینا محمودی به موضوع چشم ذهن پاسخ داد.
    دکتر جان بسیار علاقه مند هستم به چشم سوم، منتها حس میکنم امادگی کافی رو ندارم، اگر دوره خلق اینده بگذرونم و یک سری امادگی های ذهنی و...
  • س
    درود بر سینای عزیز اگر این نگرانی‌ها را دارید بهتر هست همان دوره خلق آینده را مرتباً تکرار کنید و نیازی به گذراندن دوره دیگر ندارید دوره...
  • س
    درود عرض ادب جناب دکتر ارجمند دوره چشم سوم برای چه کسانی الان مناسب نیست؟ من بسیار در جزییات فرو میرم و مدام تجزیه و تحلیل و به گونه...
  • س
    درود ممکن هست در همان جلسات اولیه دریافت هایی را داشته باشید ولی می گویند تا یک ماه روزانه نیم ساعت کار کنید تا بتوانید بر روی دریافت ها...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا