چشم ذهن

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

سینا محمودی

کاربر ویژه
درود عرض ادب جناب دکتر ارجمند

دوره چشم سوم برای چه کسانی الان مناسب نیست؟ من بسیار در جزییات فرو میرم و مدام تجزیه و تحلیل و به گونه ایی وسواس فکری دارم و ترس از ناشناخته های اطراف و موجودات ماورایی تاریک، ممکن هست اذیت بشم از دیتا های گذشته و پیشامد های آینده، تا حدودی از دیتا های گذشته اذیت شدم و فکرم رو آزار میده

طبق پیشنهاد جنابعالی از دوره خلق اینده شروع کنم بعد چشم سوم رو ببینم یا نیاز نیست؟

یا حتی بهتر هست اول دوره پاکسازی چاکرا رو بگذرونیم یا همین دوره چشم سوم کفایت میکنه؟

درکل پیشنهاد شما برای شخصی با ویژگی های شخصیتی اخلاقی من برای دوره چشم سوم چیست؟

با تشکر

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود بر سینای عزیز
اگر این نگرانی‌ها را دارید بهتر هست همان دوره خلق آینده را مرتباً تکرار کنید و نیازی به گذراندن دوره دیگر ندارید
دوره چشم سوم درست است که توانایی‌ها و قدرت‌هایی را در اختیار فرد قرار می‌دهد ولی بیشتر به کسانی توصیه می‌کنیم که علاقمند هستند.
به هر حال تکنیک‌هایی که در دوره گذاشته شده است و قرارداد این بسیار قوی هستند

سینا محمودی

کاربر ویژه
درود بر سینای عزیز
اگر این نگرانی‌ها را دارید بهتر هست همان دوره خلق آینده را مرتباً تکرار کنید و نیازی به گذراندن دوره دیگر ندارید
دوره چشم سوم درست است که توانایی‌ها و قدرت‌هایی را در اختیار فرد قرار می‌دهد ولی بیشتر به کسانی توصیه می‌کنیم که علاقمند هستند.
به هر حال تکنیک‌هایی که در دوره گذاشته شده است و قرارداد این بسیار قوی هستند
دکتر جان بسیار علاقه مند هستم به چشم سوم، منتها حس میکنم امادگی کافی رو ندارم، اگر دوره خلق اینده بگذرونم و یک سری امادگی های ذهنی و ثبات ذهنی پیدا کنم میتونم دوره چشم سوم رو بگذرونم؟

من دیشب تمرین اول رو انجام دادم برای بار اول ، فوق العاده تمرین قدرتمندی بود ، برای اولین بار اتفاقات عجیبی رو داشتم تجربه میکردم دیگه نتونستم ادامه بدم و در دامنه دیدم متوجه انرژی ها و اشکال هایی لطیف میشدم، احساس های عجیبی بود ، حس میکردم از جسم به محیط منتقل میشم، حس ترس از ناشناخته ها هم داشتم

آپدیت: استاد جان من تمرین رو از روی کنجکاوی برای بار دوم انجام دادم و از پذیرفتن باز شدن کامل چشم سوم صرف نظر کردم فقط در حد خیلی کم باز شدن پذیرفتم و تجربه ام این بود که وقتی نور سفید رو از چشم سوم تنفس میکردم واقعا نسیم خنکی میخورد به پیشانی من درصورتی که در اتاق کاملا بسته و تاریک بودم، چندین مرتبه نسیم خنک به وفور به پیشانی و فضای بین دو ابرو برخورد میکرد و مخصوصا زمانی که میخاستم وارد تونل نور بشم شدید تر میشد، من انرژی درمانی میکنم از چاکرا های دیگه نور تنفس کردم ولی این حالت نسیم خنک رو تجربه نکرده بودم، علت چیست؟

با تشکر

آخرین ویرایش:

Dr.Aram

تیم مدیریت
به هر حال این هم یک تجربه هست و معمولاً چنین تجربه‌ها و احساس عبور یا خنکی در یک چاکرا نشان دهنده دریافت و ادن انرژی از آن ناحیه می‌باشد
که این پیش زمینه تمرین و تکنیک‌های چشم سوم هست که ما انجام می‌دهیم

سینا محمودی

کاربر ویژه
به هر حال این هم یک تجربه هست و معمولاً چنین تجربه‌ها و احساس عبور یا خنکی در یک چاکرا نشان دهنده دریافت و ادن انرژی از آن ناحیه می‌باشد
که این پیش زمینه تمرین و تکنیک‌های چشم سوم هست که ما انجام می‌دهیم
استاد نیاز هست برای چشم سوم بقیه چاکرا ها پاکسازی شده و فعال شده باشند؟ و اگر جواب بله هست در خود دوره چشم سوم بقیه چاکرا ها رو هم فعال میکنیم؟

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا