7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
hashemi
امتیاز کسب شده
2,765

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام خانم هاشمی عزیز یه سوال دارم من بعد ازعمل و پرتو درمانی سینه سمت راستم الان فقط. قرص نوالومون ۱۰ میخورم با اینکه قبلا تمام بدنم سالم بود الان تورم در ناحیه گلو احساس میکنم و سیستم جهاز هاضمه ام بهم ریخته نفخ شدید دارم و دکتر گفت احتمالا گلوبوس گرفتی تنگی در یه قسمت از مری درست زیر تیروید حالا سونو دادم گفتن غده سمت پرتو گرافیم بزرگ شده میخواستم ببینم بهترین کار چیه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    • Like
    Reactions: ستاره شریف
    hashemi
    hashemi
    درود روشنک عزیز
    ما طبق تشخیص پزشکی درمان می‌کنیم
    متوجه نشدم چه غده‌ای بزرگ شده.
    اگر همان سمتی هست که تومور داشتید و احیانا مشکل هم تبعات سرطان هست، باید درمان سرطان انجام دهید.
    ا
    اکرم کیانوش
    سلام خانم هاشمی عزیز
    من یباردیگه هم ازاستادسوال کردم که بنفش را ازتاج بگیریم گفتند بله میشه دوباره بعضی جاها میگن فقط سفیدازتاج بگیرید رنگ بادست خارج کنید بازم شک دارم دیگه روم نشد ازاستاد بپرسم
    میشه دقیق بگید چه رنگهایی رامیشه ازتاج بگیریم
    یافقط سفید ازتاج میگیریم?
    سلام و احترام دوست عزیز و مهربون خانم هاشمی جان دوستم چند سالی میشه که خونریزی های شدید داره و تحت نظر دکتر هست الان دیواره رحم که معمول ۳ سانت باید باشه واسه اون ۱۷ شده و دکتر میگه باید رحم رو دربیاره میشه واسش کاری انجام بدم و چه تکنیکی بزنم؟
    سلام خانم هاشمی عزیز برای مسابقات ورزشی از چه تکنیکی استفاده کنم برای مقام آوردن ممنون میشم راهنمایی کنید
    درود خانم هاشمی عزیز، خانم هاشمی اگر امکانش هست پست من رو یک مطالعه بفرمایید، من دچار ابهاماتی شدم که دکتر جان هم چندین پاسخ لطف کردن ولی برطرف نشد ابهاماتم، و اینکه دیگه رو ندارم سوال بیشتر بپرسم راجب این موضوع از جناب دکتر.
    نظر شما هم توی این مورد میخاستم مرسی از شما

https://forum.aramgroup.ir/index.ph...لا-زندان-غیر-ارگانیک-ها-نبود.2828/#post-10819
    سلام خانم هاشمی .میشه برا من هم درمان انجام بدین البته خودم ویکی از دوستان گروه برام انجام دادن ولی نتیجه نگرفتم لطفا اگه میتونید کمکم کنید
    با توجه به اینکه شرایط این خانم بحرانی است و متاسفانه در طول هفته چندین بار غش می‌کنند و از طرفی بنده با انرژی درمانی آشنایی ندارم ، میخواستم در صورت امکان از محضر جنابعالی راهنمایی و کمک بگیرم .
    درود بر شما خانم هاشمی عزیز
    همکاری دارم که همسرشان مبتلا به بیماری منییر و کم‌کاری تیروئید هست . از استاد جوياي راه حل شدم و راهکار کم کاری تیروئید با مغناطیس را فرمودند اما برای منییر فرمودند که انرژی درمانی اثربخش تر است .
    سلام ببخشید منظور از داروی هومیوپاتی چیه که نباید مغناطیسی کنیم ؟ شما سوال فرمودید از اسناد
    hashemi
    hashemi
    درود اعظم عزیز
    شیوه ساخت داروهای هامیوپاتی متفاوت با داروهای شیمیایی است.با نسبتهای بیشتری رقیق میشه، مواد مؤثره‌ش.
    چون ساختارش بر اساس ارتعاشه، میدان مغناطیسی، ماهیت دارو رو دگرگون می‌کنه.
    این داروها توسط متخصص هامیوپات، تجویز میشن.
    سلام خانم هاشمی. در خصوص تنگی کانال پروتکلی را پیدا نکردم. آیا از پروتکل فتق دیسک را که در کتاب پیشرفته هست، میتوانم استفاده کنم؟ بابت راهنماییتان سپاسگزارم.
    از درمان باید لذت ببری.بیمارتو دوست داشته باشی.و در آرامش درمان کنی.
    کسی که سازشو دوست داره و عشق می‌کنه از نواختنش، دیگه یادش نمی‌مونه که چند ساعته داره تمرین می‌کنه
    در
    درمانگری
    یاد می‌گیریم که باید اول با خودمون رفیق شیم
    بله مریم عزیز درمانهای من هم بسته به پروتکل طول می‌کشه.
    چون مهم پاکسازیه در درمان.
    اما می‌تونی چند کریستال داشته باشی و روی تصویر شماتیک فرد یا عروسک روی چاکراها بذاری و برنامه‌ریزی کنی برای پاکسازی مثلن چاکرای خورشیدی و ۲۰ دقیقه بهش وقت بدی.
    و خودت به چاکرای دیگه‌ای مشغول باشی.
    من ازین روش استفاده نمی‌کنم.
    اما درمان‌گران مجربی دیده‌ام که با این روش درمان می‌کنند و خیلی هم قبراق و سرحالند، ماشاالله
    در مورد زمان درمان میتونید من رو راهنمایی کنید
    hashemi
    hashemi
    درود سعید عزیز
    آی‌دی تلگرام من
    @SdHaashemi
    نور شفا جاریست
    ع
    عاطفه رضایی
    سلام خانم هاشمی عزیز،برای پاکسازی چاکرا با قهوه و نمک اگر چند ماه اول زود به زود استفاده کنیم مثلا دو سه روز یک بار که پاکسازی زودتر انجام بشه مشکلی پیش نمیاد؟با تشکر
    hashemi
    hashemi
    درود عاطفه عزیز
    ماه اول
    هفته‌ای یک‌بار
    سپس
    ماهی یک‌بار
    توصیه استاد عزیز
    درخشانی
    سلام وقتتون به خیر
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا