نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. فاطمه هراتیان

درمان سائیدگی و درد زانو

سلام خانم جعفری عزیز و پرانرژی چقدر عالییی😍 واقعا پرانا معجزه میکنه و بنظرم احساس و باور درمانگر هم روی قدرت و کیفیت پرانا تاثیر میذاره و قطعا شما با نیت خوب و حس مثبتی که دارید درمانهای عالی و زودبازده انجام میدین😇 شاد و پاینده باشید🌹
  2. فاطمه هراتیان

کیفیت های هم فکر همدیگر را جذب میکنند

استاد ممکنه تمرکز روی خصوصیاتی که خوشایند نیست هم باعث بشه افرادی با همون خصوصیات منفی رو جذب کنن؟ یجورایی ناخواسته برای فردی با تمام اون خصوصیات ناخوشایند دعوتنامه ارسال میشه و علیرغم تفاوتهای ظاهری و رفتاری، فرکانسهای مشابه افراد رو در یک مدار قرار میده؟
  3. فاطمه هراتیان

مفهوم پول و تأثیرش بر رابطه زناشویی

سپاس از مطالب عالی و مفیدتون خانم هاشمی عزیز🙏🏻🙏🏻🙏🏻 چقدر عالی شد که از نزدیک دیدمتون. الان تمام مطالبی که به اشتراک میگذارید رو با تداعی صدای گرم و پرانرژی خودتون میخونم و خیلی بیشتر از قبل ارتباط برقرار میکنم🥰 شاد و سلامت باشید 🌹🌹🌹
  4. فاطمه هراتیان

دوره ارتباط موثر: سوال ها و نتایج

درود بر استاد بزرگوار و دوستان عزیز🌹 تکنیکهای دوره خیلی کاربردی و موثر هستن ولی نمیدونم چرا بعضی از اشخاص کلا به پرسیدن سوالات بی معنا و غیرمرتبط عادت دارن! چند وقت پیش یکی از همکارا با لحن شدیدا تحقیرآمیز از من پرسید حالا اینهمه سال کار کردی و درس خوندی و اینهمه کلاس متفرقه رفتی کجارو...
  5. فاطمه هراتیان

تکنیک پاکسازی و استخراج با استفاده از تخم مرغ

دقیقا در بعضی از چاکراها احساس میکردم تخم مرغ خیلی سریع انباشته شد جوری که دستم احساس سنگینی میکردم و در بعضی از چاکراها حس خاصی نداشتم
  6. فاطمه هراتیان

القا ذهنی و نزاغ خونوادگی همسایه

میتونیم از صدای پرنده ها کلی انرژی بگیریم! حتی صدا و هیاهوی گنجشک های توی خیابون و اینکه چقدر شور و شوق زندگی دارن بهمون انرژی میده😍
  7. فاطمه هراتیان

فروشنده‌ای که شکل هیچ‌کس نبود:

درود بر خانم هاشمی عزیز سپاس از اشتراک گذاری این تجربه ی زیبا😍 چه حس خوبیه وقتی میبینیم دنیا هنوز هم زیبایی های خودش رو داره🤩
  8. فاطمه هراتیان

آریتمی و ایسکمی قلبی

درود بر خانم هاشمی عزیز و مهربان🥰 یک دنیا سپاس از لطف و محبت شما داشتن دوستان خوب و پرتلاش و پرتوانی مثل شما باعث افتخار و انگیزه مضاعف هست. در نور و لطف الهی باشید🌹🌿
  9. فاطمه هراتیان

آریتمی و ایسکمی قلبی

درود بر دکتر آرام عزیز و دوستان جان🌹 الان حدودا دوماه هست که خوددرمانی نارسایی قلب رو برای موضوع ایسکمی و آریتمی انجام میدم در کنارش درمان استرس، مدیتیشن دوقلب و تاحدی تغییر سبک زندگی به عنوان مکمل این درمان... استاد جان به لطف آموزشها و دانش بینظیر شما و با یاری پروردگار روند درمانم خیلی عالی...
  10. فاطمه هراتیان

بیداری کندالینی دائمی _ موقت

بسیار عالی خانم هاشمی عزیز سپاس از اشتراک مطالب مفید و معتبرتون شاد و پاینده باشید🌹
  11. فاطمه هراتیان

آریتمی و ایسکمی قلبی

درود بر شما اتفاقا دقیقا روی تخت بیمارستان قدر سلامتی رو فهمیدم و به سایر اعضای بدنم که سالم هستن فکر کردم. زمانیکه سایر بیماران رو میبینیم بیشتر قدر سلامتی رو میدونیم😇
  12. فاطمه هراتیان

روابط اجتماعی و افسردگی

درود بر خانم هاشمی عزیز سپاس از شما بابت مطالب عالی و مفیدتون شاد و پاینده باشید🌹
  13. فاطمه هراتیان

آریتمی و ایسکمی قلبی

درود بر دکتر آرام عزیز🌹 استادجان وقتی پاسخهای شما رو میخونم به کلمه کلمه جمله هاتون فکر میکنم درواقع قدرت نفوذ کلام شما من رو به فکر کردن و عمل کردن وادار میکنه. من دارم سعی میکنم سبک زندگیم رو اصلاح کنم و آرامش و سلامتی بدست بیارم و بعد بتونم به سلامت دیگران هم کمک کنم از وقتی درکنار پروتکل...
  14. فاطمه هراتیان

آریتمی و ایسکمی قلبی

حتما از رهنمودهاتون استفاده میکنم استاد یک دنیا سپاس 🌹
  15. فاطمه هراتیان

علاقه شدید به خرید و فروش ملک

یک دنیا سپاس بابت راهنمایی کامل و دقیقتون. استاد ایشون از نزدیکان هستن از کودکی میشناسمشون بخاطر همین گفتم اعتیادگونه چون اوایل خریدها لذتبخش و مورد نیاز بود اما حالا واقعا غیرضروری و آزاردهنده شده برای درمان ایشون قرار هست با خودشون صحبت کنم چون خودشون از این شرایط خسته شدن و تصمیم دارن به...
  16. فاطمه هراتیان

آریتمی و ایسکمی قلبی

استادجان درمان رو ۳بار درهفته انجام میدم تنگی نفسم خییییلی بهتر شده و در قفسه سینه و کتفهام احساس سبکی میکنم و انرژی بیشتری در خودم حس میکنم. آریتمی همچنان پابرجاست ولی مشکل خاصی باهاش ندارم احساس میکنم قلبم با نُت جدیدی موسیقی زندگی رو مینوازه 🥰
  17. فاطمه هراتیان

علاقه شدید به خرید و فروش ملک

درود بر استاد آرام عزیز و گرانقدر🌹 استاد مورد آقایی هستند که علاقه ی شدید و حتی اعتیادگونه به خرید و فروش ملک دارن و بدون درنظر گرفتن شرایط و صلاح خانواده معاملات غیرمنطقی انجام میدن. این موضوع باعث شده دائم در تلاطم باشن و آرامش خودشون و خانواده رو بهم زدن مواردی که بررسی کردم بنظر میاد این...
  18. فاطمه هراتیان

شارژ روحی و فیزیکی برای سالمندان_ درمان گروهی

درود بر دکتر آرام عزیز🌹 استادجان من شارژ روحی و فیزیکی گروهی رو گاهی صبح زمانیکه خواب هستن انجام میدم و گاهی بعدازظهر، هفته هایی که صبح انجام میدم ظاهرا دریافت بهتری دارن و تاثیرش واقعا مشهوده. این موضوع برام سوال شده آیا من صبحها سرحال تر هستم و بهتر میتونم انرژی رو انتقال بدم یا دریافت کننده...
  19. فاطمه هراتیان

آریتمی و ایسکمی قلبی

درود بر دکتر آرام عزیز🌹 استاد جان مدتها بود که من گهگاه احساس تنگی نفس و درد بین کتف داشتم و فکر میکردم مشکل تنفسم بخاطر کم حجمی ریه هست و درد پشتم احتمالا از حرکت فیزیکی نامناسب یا رفلاکس معده هست خلاصه به همه چیز ربطش دادم جز قلب😄 با شما مشورت کردم و فرمودین برای قلب پیگیری کنم و مشخص شد که...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا