تکنیک پاکسازی و استخراج با استفاده از تخم مرغ

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بردکتر آرام عزیز🌹
من دیشب تکنیک استخراج رو با استفاده از تخم مرغ برای یک دوست انجام دادم
●ابتدا جاروی عمومی رو انجام دادم
●بعد تخم مرغ ها رو در جهت خلاف حرکت عقربه های ساعت روی تمام چاکراهای شخص حرکت دادم و با استفاده از تکنیک دستور به نهادهای فکری منفی و مخرب دستور دادم که از چاکرای مربوطه خارج بشن و به تخم مرغ منتقل بشن
●از ۵ تخم مرغ استفاده کردم چون در چاکرای ناف و گلو چیزی حس نکردم
●در چاکرای خورشیدی و آجنا احساس سنگینی زیاد داشتم و واقعا حس کردم چیزی به سمت تخم مرغ جذب شد و بعد از حدود ۵ دقیقه شخص احساس سبکی و آرامش داشتن و چند دقیقه خوابشون رفت

■زمانیکه چاکرای شبکه خورشید رو پاکسازی
میکردم بیمار لرزش و احساس سرمای شدیدی در بدنش داشت جوری که براش پتو آوردیم.
علت این واکنش چی هست استاد؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
همونطور که ما به مشکلات و گرفتاری‌ها ت می‌کنیم و آنها جزئی از مکانیزم‌های دفاعی ما هستند موجودات غیر ارگانیکی هم دقیقاً به همین صورت هستند و آنها جز مکانیسم‌های دفاعی ما قرار می‌گیرند زمانی که آنها را برمی‌داریم ممکن هست احساس‌هایی به بدن دست دهد که برای بیمار شما لرزش یا سرما بوده است
به نظر من بهتر هست که یک درمان روان درمانی هم برای بیمارتان به صورت کامل انجام دهید

مینا امراللهی

کاربر ویژه
همونطور که ما به مشکلات و گرفتاری‌ها ت می‌کنیم و آنها جزئی از مکانیزم‌های دفاعی ما هستند موجودات غیر ارگانیکی هم دقیقاً به همین صورت هستند و آنها جز مکانیسم‌های دفاعی ما قرار می‌گیرند زمانی که آنها را برمی‌داریم ممکن هست احساس‌هایی به بدن دست دهد که برای بیمار شما لرزش یا سرما بوده است
به نظر من بهتر هست که یک درمان روان درمانی هم برای بیمارتان به صورت کامل انجام دهید
درود استاد آیا اینجالازم بوده از چندتخم مرغ استفاده بشود یایک تخم مرغ هم کافی بوده.ممنون

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود استاد آیا اینجالازم بوده از چندتخم مرغ استفاده بشود یایک تخم مرغ هم کافی بوده.ممنون
تعداد تخم مرغ‌ها بستگی به میزان آلودگی دارد
که درمانگر کاملاً احساس می‌کند و می‌تواند بفهمد که آیا الان تخم مرغ پر شده است بعد لازم است که آن تغییر پیدا کند یا خیر

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
تعداد تخم مرغ‌ها بستگی به میزان آلودگی دارد
که درمانگر کاملاً احساس می‌کند و می‌تواند بفهمد که آیا الان تخم مرغ پر شده است بعد لازم است که آن تغییر پیدا کند یا خیر
دقیقا در بعضی از چاکراها احساس میکردم تخم مرغ خیلی سریع انباشته شد جوری که دستم احساس سنگینی میکردم و در بعضی از چاکراها حس خاصی نداشتم

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا