نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. ا

گز گز هر دو دست بر اثر تصادف

ب درست میفرمایید استاد بر اثر تصادف این اتفاق پیش آمده.
  2. ا

بی حسی در قسمت چپ بدن در ناحیه شکم و تا پشت بدن

استاد بی حسی که بعد از تصادف پیش اومده و به دکتر مراجعه کردند و گفتند ترس باعث این مسئله شده و این پای چپ سرما و گرما رو حس نمیکنه . از چه پروتکلی استفاده کنم در کتاب روان درمانی از قسمت فوبیها استفاده کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید🙏🌹
  3. ا

بی حسی در قسمت چپ بدن در ناحیه شکم و تا پشت بدن

سلام استاد مداوم گز گز دست ها بر اثر تصادف از چه پروتکلی استفاده کنم در کتاب موردی پیدا نکردم .
  4. ا

گز گز هر دو دست بر اثر تصادف

سلام استاد مداوم گز گز دست ها بر اثر تصادف از چه پروتکلی استفاده کنم در کتاب موردی پیدا نکردم .
  5. ا

تشکر خانم فنایی🙏🙏

تشکر خانم فنایی🙏🙏
  6. ا

دندان مصنوعی

سپاس استاد عزیز 🙏🌹
  7. ا

دندان مصنوعی

استاد لثه ای که بر اثر استفاده از دندان مصنوعی باعث ساییدگی در لثه ایجاد شده و باعث درد شده چه پروتکلی باید انجام بدم؟
  8. ا

تجربیات انرژی درمانی ، دیسک کردن ، یخ زدگی شانه

سومین درمان روی دیسک گردن هست که انجام میدم در حال حاضر تسکین پیدا کرده اما بیرون زدگی دیسک هست تا قبل از جراحی قرار هست انرژی روی گردن انجام بدم. چهارمین درمان روی یخ زدگی شانه هست که به تازگی شروع کردم با دوبار انجام دادن نسبت به قبل کمی بهتر دستشو بالا میارن. پنجمین درمان کمر درد بود که...
  9. ا

تجربیات با انرژی درمانی ، وزوز گوش

سلام آزاده درویشی هستم و دانش آموخته ی مرداد ۱۴۰۱ من از طریق یکی از دوستانم با آقای دکتر آشنا شدم و در اینستاگرام پیگر کلاس های آقای دکتر شدم و خیلی خوشحالم که از این نعمت الای بهره میبرم . بیماری وزوز گوش انجام دادم که همسرم بود و دو سه سالی بود درگیر این مسئله بودند و با پروتکل وزوز گوش بعد...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا