تجربیات با انرژی درمانی ، وزوز گوش

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

ازاده درویش

کاربر ویژه
سلام آزاده درویشی هستم و دانش آموخته ی مرداد ۱۴۰۱ من از طریق یکی از دوستانم با آقای دکتر آشنا شدم و در اینستاگرام پیگر کلاس های آقای دکتر شدم و خیلی خوشحالم که از این نعمت الای بهره میبرم .

بیماری وزوز گوش انجام دادم که همسرم بود و دو سه سالی بود درگیر این مسئله بودند و با پروتکل وزوز گوش بعد از چهار جلسه خیلی خوب جواب داد و احساس آرامش داشت و خدا رو شکر خوب هستند .

دومین انرژی رو شخصی بود که بر اثر تصادف دست راست رو نمیتونست حرکت بده با چهار پنج جلسه انرژی از حالت بی حسی در اومد و کنار انرژی درمانی فیزیوتراپی هم انجام شد و دست کاملا خوب شد .

Dr.Aram

تیم مدیریت
خانم درویش لطف می کنید کامل برای وزوز گوش توضیح بدید چیکار کردید. خیلی ممنون
همونجور که در متن پیام ایشان گفته شده است پروتکل وزوز گوش را انجام دادم
پروتکل وزوز گوش در دوره انرژی درمانی پیشرفته هست که به صورت کامل در آنجا آموزش داده می‌شود و شما با استفاده انرژی‌های رنگی می‌توانید بر روی اندام‌هایتان تاثیر بگذارید که یک درمان کاملاً اختصاصی برای وزوز گوش می‌باشد

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا