آتش زدن درخت

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

Dr.Aram

تیم مدیریت
خواب هایی که ما میبینیم نشانگر افکارمان در طول روز می باشد آتش زدن نشان دهنده چه تغییری است که ما می خواهیم در زندگی ایجاد کنیم شاید می‌خواهید تغییری را در زندگی ایجاد کنید و از انجام آن پرهیز دارید.
بهتر هست که افکارتان را دسته بندی کنید به اهدافتان و آرزوها و خواسته هایتان را بنویسید تا این مورد را به راحتی پیدا کنید و آن را انجام دهید

غزاله کریمی

کاربر ویژه
درود استاد
به نظر شما این خواب چه تعبیری دارد؟
من در خواب چند شبانه روز را پشت هم دیدم. در مدرسه بودم، نمی دانم راهنمایی بود یا دبیرستان اما همه نوجوان یا جوان بودیم. هر شبانه روز را کامل نمی دیدم و هر روز چند ساعت بیشتر از روز قبل را می دیدم و بیشتر می فهمیدم کجا و در چه شرایطی هستم!چند نفر از دانش آموزان از دوستان یا هم مدرسه ای های قدیمی ام بودند و آنان را به وضوح بیشتری می دیدم و می شناختم.هر روز بعد از زنگ تعطیلی مدرسه، یک گروه از قاتلین( در خواب میدانستیم آنان از دانش آموزان مدرسه خودمان هستند) می آمدند و دانش آموزان را در سرویس بهداشتی مدرسه گیر انداخته و چاقو را در نواحی شکمشان، فرو می کردند و می کشتند، البته از همان روز اول که عذرخواهی می کنم داخل دستشویی ها بودیم، خون را روی دیوار ها میدیدیم اما همین که پرسیدیم و خواستیم بدانیم از چیست قاتلین آمدند، من یکبار تهدید به قتل شدم، چاقو را این طرف و آن طرف می زدند اما من جای خالی میدادم! انگار از اول هم همه برای نوعی مکاشفه به سرویس می رفتیم اما خودمان نمی دانستیم چرا به آنجا می رویم! من با ترس زیاد در حال جای خالی دادن بودم، ناگهان فردا و صبح شد، دوباره مدرسه از زنگ اول شروع شد، حدود سه روز اگر درست یادم باشد داستان همین بود، روز آخر یا قسمت آخر خوابم از سر کلاس شروع شد، من فهمیده بودم رئیس قاتلین کیست، می شناختمش، و او با صحبتش مرا مطمئن کرد:" امروز کاری می کنی بیاد اونجا! نگهش میداری تا برسیم!" با خشم و تهدید اینها را به من گفت. باید یکی از دوستانم را در سرویس بهداشتی مدرسه نگه میداشتم و مشخص بود اینبار میخواستند او را بکشند، او در تمام روزهای قبل با من آنجا بود اما انگار مثل من جان سالم ب در برده بود. نمی دانم چه شد، همین که زنگ خورد سعی کردم خیلی سریع وسایلم را برداشته و از مدرسه بیرون بروم برای فرار! هنگام خروج یکی دیگر از دوستان قدیمی ام را دیدم ک تا آنجای خواب ندیده بودمش، یک ماشین منتظر من بود انگار خودم خبرش کرده بودم، با همان دوستم و یک هم مدرسه ای دیگر که کنارش بود و اصلا ندیدمش سوار ماشین شدیم برای فرار و بعد از خواب بیدار شدم.
با احترام

Dr.Aram

تیم مدیریت
خانم کریمی عزیز
خواب هایی که ما میبینیم برگرفته شده از اتفاقاتی که روزانه و تخیلاتی که در ذهنمان داریم می باشد
این خواب ها نشان می دهد که شما در مورد اتفاقاتی که روزهای اخیر در مورد دانش آموزان دختر اتفاق افتاده است خیلی فکر میکنید به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه.
و این افکار خودش را به این صورت در خواب به شما نشان داده است
با توجه به اینکه روحیه بسیار حساسی دارید بهتر است که روی آرامش خودتان و نوع تفکرات تان و پیام هایی که گوش می دهید کار کنید و هر چیزی را گوش ندهید هر فیلمی یا اخبار را گوش ندهید.
چون اخبار و فیلم ها که اینگونه هستند به راحتی با ما بازی می کنند و به صورت ناخودآگاه ما را مضطرب میکند

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا