آشفتگی بعد از بیداری خود به‌خود کندالینی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

hashemi

کاربر ویژه
تقریبا یک سال پیش یک بیداری خود به خود کندالینی داشتم. اکنون آشفتگی عاطفی و ترسی که با آن مواجه هستم غیرقابل تحمل است. من شغلم را از دست داده ام، روابطم از هم پاشیده است و آماده ام که تسلیم شوم. دیگر انرژی برای ادامه مسیر ندارم. چه سخنان حکیمانه ای برای من داری؟

ناامید نشو دوست من افراد زیادی جای شما بوده اند و در آینده نیز افراد زیادی خواهند بود. هر چقدر هم که اکنون اوضاع بد به نظر می رسد، همیشه به یاد داشته باشید که سحر همیشه شب را دنبال می کند. موفقیت با سرعت زمین خوردن شما تعیین نمی شود، بلکه با سرعتی که بلند می شوید و دوباره تلاش می کنید تعیین می شود.

شما باید در برابر این چالش هایی که با آن ها روبرو هستید مقاومت کنید و راه حل هایی را که به دنبال آن هستید پیدا خواهید کرد. اجازه ندهید ترس شما را فلج کند، اما در عوض با ترس های خود روبرو شوید و شجاعت به دست آورید. همه افراد موفق زمانی می درخشند که چیزی برایشان باقی نمانده باشد، وقتی تمام انرژی شان تمام شود و مخزنشان خالی باشد.
آنها از این لحظات استفاده می کنند تا با یافتن انرژی از درون خود برای غلبه بر ترس ها و دستیابی به موفقیت، ثابت کنند که چه کسی هستند.

به یاد داشته باشید، ترس شواهد نادرستی است که واقعی به نظر می رسد.
در قلمرو دوگانگی زندگی می کند. با این حال، خود واقعی در قلمرو غیر دوگانگی است.
این آتشی است که هیچکس جز خودت نمی تواند آن را خاموش کند. و زمان برای همه ما در حال گذر است.
بنابراین، همه ما باید به چالش های زندگی نگاه کنیم و آنها را آزمونی برای قدرت اراده خود بدانیم.
ما باید به خود و جهان ایمان داشته باشیم و برای موفقیت با این چالش ها با عزم و پشتکار مقابله کنیم.

آرامش خود را در جمع افراد همفکری که از همان فرآیند بیداری کندالینی می گذرند، بیابید و از آنها برادر و خواهر بسازید.
تو در این تنها نیستی. همه ما مقدر شده ایم که به موجودات نور تبدیل شویم. اگرچه این روند آسانی نیست.
هر چه سفر سخت تر باشد، پاداش شیرین تر است. بسیاری از جاده ها به یک هدف منتهی می شوند.
اگر یکی کار نکرد، دیگری را امتحان کنید. هرگز تسلیم نشوید و از خود ناامید نشوید زیرا اگر مایل به ترک هستید، خداوند جایی برای شما در ملکوت بهشت ندارد.

‏wingedshoespublishing‏

پیوست ها

• Screenshot_۲۰۲۳۰۸۰۶-۰۹۲۹۲۶_Gallery.jpg
    Screenshot_۲۰۲۳۰۸۰۶-۰۹۲۹۲۶_Gallery.jpg
    570.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6

علیرضا انصاری

کاربر ویژه
واقعا بیداری خود به خود کندالینی وحشتناکه.. مخصوصا برای کسانی که رنج زیاد کشیدن و در آستانه خودکشی قرار میگیرند بدون اینکه بدانند چه اتفاق مقدسی افتاده امکان داره برایشان پیش بیاد یا کسانی که مواد توهم زا مصرف میکنند .چون من شاهد این موضوع برای یکی از عزیزانم بوده ام.. آنها بیشتر گیج و مبهوت میشوند چون هیچ درکی حتی از نام کندالینی ندارند چه برسد فعال هم بشود.. ولی بزرگترین حُسن این است که الهامات و شهودی طبق قانون خلقت برایشان در نظر گرفته میشود و اگه کمی زرنگ باشه میتواند خودش را جمع و جور و آرام کند.وگرنه خیلی از این افراد در بیمارستانهای روانی بستری میشوند و نه خودشان و نه دکترشان نمی‌دانند چه کنند و سالها فقط قرص تجویز میکنند... من تعجب میکنم که در کلاسهای دکتر و حتی اخیراً در آموزش ریکی استاد بعضی ها دنبال چشم سوم بودن و بعضی ها به استاد می‌گفتند چطور چشم سوم را یا کندالینی ما را قطع کنیم ؟ نظر بنده اینه خانوم هاشمی عزیز که تا از بُعد معنوی و روحی و همین طور پاکسازی چاکراها پیشرفتی نداریم اصلا بهش فکر نکنیم و واقعا نیازه که درباره چشم سوم و کندالینی خیلی خیلی اطلاع رسانی شود .. انگار یک اپیدمی راه افتاده و در همه سایتها و کانال ها میبینیم مردم می‌خوان چشم سوم شان را بدانند چطور باز میشود..
در نور باشید و پذیرای عشق الهی که حقیقت اصلی این می‌باشد🌹🌹🌹🌹🙏

علیرضا عباسی

کاربر ویژه
تقریبا یک سال پیش یک بیداری خود به خود کندالینی داشتم. اکنون آشفتگی عاطفی و ترسی که با آن مواجه هستم غیرقابل تحمل است. من شغلم را از دست داده ام، روابطم از هم پاشیده است و آماده ام که تسلیم شوم. دیگر انرژی برای ادامه مسیر ندارم. چه سخنان حکیمانه ای برای من داری؟

ناامید نشو دوست من افراد زیادی جای شما بوده اند و در آینده نیز افراد زیادی خواهند بود. هر چقدر هم که اکنون اوضاع بد به نظر می رسد، همیشه به یاد داشته باشید که سحر همیشه شب را دنبال می کند. موفقیت با سرعت زمین خوردن شما تعیین نمی شود، بلکه با سرعتی که بلند می شوید و دوباره تلاش می کنید تعیین می شود.

شما باید در برابر این چالش هایی که با آن ها روبرو هستید مقاومت کنید و راه حل هایی را که به دنبال آن هستید پیدا خواهید کرد. اجازه ندهید ترس شما را فلج کند، اما در عوض با ترس های خود روبرو شوید و شجاعت به دست آورید. همه افراد موفق زمانی می درخشند که چیزی برایشان باقی نمانده باشد، وقتی تمام انرژی شان تمام شود و مخزنشان خالی باشد.
آنها از این لحظات استفاده می کنند تا با یافتن انرژی از درون خود برای غلبه بر ترس ها و دستیابی به موفقیت، ثابت کنند که چه کسی هستند.

به یاد داشته باشید، ترس شواهد نادرستی است که واقعی به نظر می رسد.
در قلمرو دوگانگی زندگی می کند. با این حال، خود واقعی در قلمرو غیر دوگانگی است.
این آتشی است که هیچکس جز خودت نمی تواند آن را خاموش کند. و زمان برای همه ما در حال گذر است.
بنابراین، همه ما باید به چالش های زندگی نگاه کنیم و آنها را آزمونی برای قدرت اراده خود بدانیم.
ما باید به خود و جهان ایمان داشته باشیم و برای موفقیت با این چالش ها با عزم و پشتکار مقابله کنیم.

آرامش خود را در جمع افراد همفکری که از همان فرآیند بیداری کندالینی می گذرند، بیابید و از آنها برادر و خواهر بسازید.
تو در این تنها نیستی. همه ما مقدر شده ایم که به موجودات نور تبدیل شویم. اگرچه این روند آسانی نیست.
هر چه سفر سخت تر باشد، پاداش شیرین تر است. بسیاری از جاده ها به یک هدف منتهی می شوند.
اگر یکی کار نکرد، دیگری را امتحان کنید. هرگز تسلیم نشوید و از خود ناامید نشوید زیرا اگر مایل به ترک هستید، خداوند جایی برای شما در ملکوت بهشت ندارد.

‏wingedshoespublishing‏

من پیج اینستاگرامی wingedshoespublishing‏ رو دارم مطالب خیلی خوبی میذاره
شما خودتون ترجمه میکنید یا از جایی میارید ؟

hashemi

کاربر ویژه
من پیج اینستاگرامی wingedshoespublishing‏ رو دارم مطالب خیلی خوبی میذاره
شما خودتون ترجمه میکنید یا از جایی میارید ؟
درود
خدا رو شکر
من هم معمولن منابع رو می‌ذارم دوستان استفاده کنند.
من هم از منبع انگلیسی استفاده می‌کنم

علیرضا عباسی

کاربر ویژه
درود
خدا رو شکر
من هم معمولن منابع رو می‌ذارم دوستان استفاده کنند.
من هم از منبع انگلیسی استفاده می‌کنم
پس اگر ترجمه کردید بی زحمت اینجا هم بذارید که بقیه دوستان هم استفاده کنند چون مطالبش تو هیچ جای دیگه نیست
با تشکر 🙏

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا