آشنایی با انرژی درمانی شهلا زارعی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

شهلا زارعی

کاربر ویژه
شهلا زارعی هستم
من یکی از هنر آموزان کلاس آموزش انرژی درمانی در مرداد ماه ۱۴۰۱ هستم و هر لحظه خدارو شکر میکنم که با استاد آشنا شدم.
اردیبهشت سال گذشته به خاطر بیماری حاد خواهرم که دچار آتاکسی حاد شده بود و همزمان خودم که بیماری کبد چرب حاد داشتم و بخاطرش شکمم آب اورده بود و کلیه ها و بقیه بدنم دچار مشکلات حادی شده بودن با ریکی آشنا شدم و دوره های ریکی تا مرحله استادی رو گذروندم ووشروع به درمان خودم و بقیه کردم، اما حس خوبی نداشتم چون بیرون ریزی های درمان گاهی از خود بیماری بدتر بود.
کلی دعا کردم و از خدا خواستم تا راهی رو نشونم بده تا بتونم هم به خودم و هم به دیگران کمک کنم، و خداوبهترین راه رو که باعث شد بیشتر به خدا نزدیک بشم رو بهم نشون داد و یک روز یکی از پستهای استاد رو در اینستاگرام دیدم و من چون حس ششم خیلی قوی دارم به این نایجه رسیدم که ایشون همون شخصی هست که خداوند سر راه من گذاشته.
ثبت نام کردم و برای شروع کلاسها لحظه شماری میکردم تا زمانی که اولین جلسه آموزشی شروع شد فهمیدم که سیستم درمانی ریکی در برابر این سیستم درمانی هیچ مطلق به حساب میاد و از شادی چند دقیقه بالا و پایین پریدم و فریاد شادی کشیدم. و حالا هر روز که میگذزه نه تنها بیشتر به قدرت خدا پی میبرم بلکه بیشتر میفهمم که چرا خدا گفته من از روح خویش در شما دمیدم.
بله ما ذره ای از قدرتهای خدا رو که در ما دمیده شده رو با کمک استاد آرام عزیز در وجود خودمون پیدا کردیم و این آغاز راه برای شکوفاتر شدن تک تک ماست. استاد من رو با قدرتی آشنا کرده که هرگز فکر نمیکردم خداوند به ما داده باشه.
استاد هر روز خدارو شکر میکنم که هستید.
پاینده باشید.
اولین بیماری که درمان کردم بیماری پسر ۱۴ ساله بود که چشمهاش کاملا قرمز میشد با سوزش عفونت شدید که سه سال بود پزشکان درمانی براش پیدا نمیکردن
متوجه شدم که به دلیل خشم شدید این بیماری به وجود اومده، بعد از پاکسازی عمومی و موضعی روی تمام چاکراها و برطرف شدن کامل خشم، پروتکل سرخی مزمن چشم و پاکسازی کامل روی کل چاکراهالی اصلی و فرعی تمام بدن مخصوصا خورشیدی و قلب ،طی حدودا یک ماه بیمار کاملا درمان شد.
بازم ممنونم استاد آرام عزیز

شهلا زارعی

کاربر ویژه
بیمار بعدی از بیخوابی مزمن شدیدا زجر میکشید و بدون قرص خواب نمیتونت بخوابه که با انجام روان درمانی و انجام پروتکل بیخوابی مزمن در طی ۴۵ روز کاملا درمان شده اما هنوز یک روز درمیان براش درمان میفرستم تا دوره درمانیش کامل بشه

شهلا زارعی

کاربر ویژه
یک مورد بیمار که در کما بود با سطح هشیاری چهار رو هم با پاکسازی عمومی و پاکسازی موضعی روی سر و همچنین انرژی دادن به چاکرای پشت سر ، حدود دو ساعت بعد از کما خارج شد و پزشکا گفته بودن که نمیدونیم چطوری اما بیمار دوباره هوشیاریش رو بدست آورده.

شهلا زارعی

کاربر ویژه
مورد درمانی بعدی درمان یک بیمار با عفونت شدید کلیه که کلیه ها کار نمیکردن و فقط مقدار بسیار ناچیزی ادرار آغشته به خون داشت، و سطح اوره و کراتین خونش در حد خطر ناکی بالا رفته بود، با اجرای پروتکل عفونت کلیه و همجنین تحریک ادرار بعداز نیم ساعت کلیه کاملا فعال شد و ادرار زیادی دفع شد و کراتین و اوره خون هم به حالت نرمال برگشت

Dr.Aram

تیم مدیریت
برای تحریک و مشکلات ادراری بهتر است از پروتکل هایی که در مورد نارسایی کلیه استفاده کنیم در کتاب پیشرفته می‌توانید پروتکل آن را ببینید

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا