آهن ربا و انرژی درمانی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
سلام استاد آهن رباهایی که در انرژی درمانی استفاده میشن نیاز به پاکسازی ندارند؟ ایراد نداره در مغناطیس هم استفاده شوند؟و همینطور نمیشه با آهن ربا غیر ارگانیک ها رو پاک کردو از بین بردن ؟ ۳ تا سوال شد🌺

Dr.Aram

تیم مدیریت
آهنربا ها نیاز به پاکسازی ندارند و می توانید در مغناطیس درمانی استفاده کنید و با آهن ربا ها نمی توانیم غیر ارگانیک ها را از بین ببریم فقط می توانیم آنها را از خودمان دور نگه داریم

آهنربا ها نیاز به پاکسازی ندارند و می توانید در مغناطیس درمانی استفاده کنید و با آهن ربا ها نمی توانیم غیر ارگانیک ها را از بین ببریم فقط می توانیم آنها را از خودمان دور نگه داریم
تشکر استاد 🌺🌺

استاد ببخشید پس کسی که آهن ربا همراه داشته باشه غیر ارگانیک ها بهش آسیب نمی زنند و میشه گفت که بعد یه مدت همراه داشتن آهن ربا چاکراه ها پاکسازی میشن یا نه؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
با آهنربا نمی‌توانیم غیر ارگانیک‌ها را پاکسازی کنیم.
و همراه داشتن آهنربا دلیلی بر پاکسازی چاکراها نمی‌شود
ممکن هست برخی نقاط طب سوزنی سطح انرژی را افزایش دهند.
برای پاکسازی چاکراها فقط تکنیکی که خلاف عقرب‌های ساعت آهنربا را می‌چرخاندیم استفاده کنید که در یک پست کاملاً آن را توضیح داده‌ایم.

زهرابهشتی

کاربر ویژه
سلام استاد آرام عزیز
بحث درمان با آهنربا در انرژی درمانی را هم در آموزش کلاسهای مرداد ۱۴۰۱ نداشتم چرا ؟یا من فراموش کردم ؟
این بحث در پیشرفته میباشد یا کریستال درمانی ممنون میشم راهنماییم کنید

Dr.Aram

تیم مدیریت
سلام استاد آرام عزیز
بحث درمان با آهنربا در انرژی درمانی را هم در آموزش کلاسهای مرداد ۱۴۰۱ نداشتم چرا ؟یا من فراموش کردم ؟
این بحث در پیشرفته میباشد یا کریستال درمانی ممنون میشم راهنماییم کنید
دوره مغناطیس درمانی یک روش و دوره جداگانه هست که مجزا برگزار شد و ارتباطی به دوره انرژی درمانی ندارد.
برای دوستانی که هر دو دوره را آمده‌اند می‌توانند ترکیبی از هر دو روش استفاده کنند

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا