القا ذهنی و نزاغ خونوادگی همسایه

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

همسایه پایینی ما مادر دختر در حال دعوا سر صدای زیاد بودندبا القایی ذهنی تنش و دعوای شدید و جو ارام شد
در القا ذهنی باید جملات کوتاه و ساده باشد
مثلا ساکت شو، ارام باش ،ارام شو
بدون هیچ تذکری به همسایه امنیت ساختمان برگشت😁

فاطمه توسلی

کاربر ویژه
واقعا؟منم دلم‌میخاد پرنده هامون آنقدر حرف نزنن از راهه دور بهشون بگم ساکت شید؟به اجنام فکر کنم موقع القا ذهنی؟
به نام خدا

همسایه پایینی ما مادر دختر در حال دعوا سر صدای زیاد بودندبا القایی ذهنی تنش و دعوای شدید و جو ارام شد
در القا ذهنی باید جملات کوتاه و ساده باشد
مثلا ساکت شو، ارام باش ،ارام شو
بدون هیچ تذکری به همسایه امنیت ساختمان برگشت😁

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
واقعا؟منم دلم‌میخاد پرنده هامون آنقدر حرف نزنن از راهه دور بهشون بگم ساکت شید؟به اجنام فکر کنم موقع القا ذهنی؟
میتونیم از صدای پرنده ها کلی انرژی بگیریم!
حتی صدا و هیاهوی گنجشک های توی خیابون و اینکه چقدر شور و شوق زندگی دارن بهمون انرژی میده😍

hashemi

کاربر ویژه
از امام جعفر صادق است که هر بار که صدای خروس شنیدی بگو: سبوح قدوس رب‌الملائکة و الروح...
پاك و منزه است خداوند و پروردگار فرشتگان و روح القدس،
خداوندا رحمت تو همواره بر خشم تو پيشى گرفته است
و معبودى جز تو نيست، تو را تسبيح می‌كنم و حمد تو می‌گويم، مرتكب بدى و گناه شده‌‏ام و بر خويشتن ستم كرده‏‌ام از گناهم در گذر كه هيچ كس جز تو نيست كه بتواند گناهان را ببخشايد.
چقدر قشنگ
ایشون، توجه ما را از بیرون به درون سوق میدن...

مهین جواهری

کاربر ویژه
صدای پرندگان انرژهای منفی رو دور میکنه و خیر برکت میاره و انرژی مثبت ایجاد میکنه پرنده ای که اواز نخونه میمیره این تغیر ذات پرندست که کارما داره

صدای بد یا خوب و یا هوای بد یا خوب وجود ندارد این خود ماهستیم که بااحساساتمان ان هوا (صدا)رو خوب یا بد کنیم اگر نگرشت رو عوض کنی میبینی که این صداها میتونه درسی بهت بده نمونش صبر و حوصلت رو بالا ببره از دیدگاه دیگه به مسله نگاه کن

و اینکه القای ذهنی رو اگر به کسی بدی به اجنای اون شخص برنامه بده و اینکه من روشم فرق میکرد
من تو ذهنم باهاشون حرف زدم با ارامش و دوست داشتن و عشق دادن و به روحشون یا ناخوداگاهشون گفتم اینکارو بکنن

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا