القا ذهنی _کودکان شلوغ

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

بالقا ذهنی توانستم خواهرم و فرزندش را ارام و ساکت و از اتاقم بیرون کنم
خسته ومریص بودم و خوابم‌میومدهردو در اتاقم بودند و دلم نمیخواست بگم برید بیرون تا ناراحت بشوند چون انتن دهی نت در اتاقم خوب هست
همزمان به هردو القا ذهنی با جملات ساده انجام دادم با سه بار تکرار هردو از اتاق بیرون رفتند

اکرم کیانوش

کاربر ویژه
به نام خدا

خسته ومریص بودم و خوابم‌میومدهردو در اتاقم بودند و دلم نمیخواست بگم برید بیرون تا ناراحت بشوند چون انتن دهی نت در اتاقم خوب هست
همزمان به هردو القا ذهنی با جملات ساده انجام دادم با سه بار تکرار هردو از اتاق بیرون رفتند
😄😄😄

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
درود خانم جواهری عزیز
دقیقا از چه روشی استفاده کردید؟
انرژی درمانی و دستور به چاکرا یا مدیتیشن القای ذهنی ؟ که البته با توجه به این که نوشتید جمله فکر نمی کنم مدیتیشن باشه

مهین جواهری

کاربر ویژه
درود خانم جواهری عزیز
دقیقا از چه روشی استفاده کردید؟
انرژی درمانی و دستور به چاکرا یا مدیتیشن القای ذهنی ؟ که البته با توجه به این که نوشتید جمله فکر نمی کنم مدیتیشن باشه
دورود

به اجنا دستور بده و یا من با کالبد دوم ارتباط و دستور میدم و روشی که استاد کلاس توضیح داده بود

علیرضارضائی

کاربر ویژه
به نام خدا

احسنت...از تکنیک خودهیپنوتیزم سریع والقای ذهنی استفاده کردید؟

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا