اولین تجربه های انرژی درمانی فاطمه(مهرماه ۱۴۰۲)🥰

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود
فاطمه هستم، مدتی بود که در دوره های شکرگزاری و پاکسازی سایر اساتید شرکت میکردم و به نتیجه دلخواه نرسیده بودم یکبار که در حال سرچ تست معتبری برای سنجش وضعیت چاکراها و هاله انرژی بودم سایت تجسم خلاق رو پیدا کردم. از تست ها و دوره های رایگان سایت استفاده کردم و متوجه شدم که جای درستی آمدم!
پیچ اینستاگرام دکتر آرام رو فالو کردم و بعد از چندتا لایو درمان گروهی و مدیتیشن دوقلب و ماه کامل و همچنین دوره ی رایگان ریکی و آموزشهای عالی و بی نقص استاد تصمیم قطعی گرفتم که در دوره پرانیک شرکت کنم.
از اینکه در این مسیر قرار گرفتم بسیار خرسندم و خدا را شاکرم. همچنین از استاد گرامی و تیم صبور و مهربانشون متشکرم...🌹

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
اولین تجربه ی درمان من در روز دوم آموزش:
<تنظیم فشار خون بالا>
مادر من سالهاست که داروی فشارخون استفاده میکنند. دیروز قبل از اینکه دارو مصرف کنند فشارشون رو چک کردم و ۱۶ بود،
●طبق آموزش کتاب برای مادر جاروی عمومی رو ۳مرتبه انجام دادم
●چاکرای خورشیدی جلو و پشت و چاکرای منگ مین رو جاروی موضعی انجام دادم و بدون انرژی دادن با نور آبی ۵٪ تثبیت کردم
● برای چاکرای قاعده ای، تاج و قلب هم جاروی موضعی انجام دادم و برای هرکدام انرژی دهی در حد ۳تنفس و تثبیت با رنگ آبی روشن رو انجام دادم
بعد از ۲۰ دقیقه فشار مامان رو چک کردم و دیدم از ۱۶ به ۱۲.۸ رسیده! این زمان برای کاهش فشار خون مادر من زمان فوق العاده ای هست و قبلا سابقه نداشته که با دارو در عرض ۲۰ دقیقه کاهش فشارخون داشته باشند.😍

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
وقت بخیر
همکاری دارم که یک تا دو بار در روز و هربار بین نیم ساعت تا یکساعت بطور ممتد دچار سکسکه میشه و تا حالا علت مشکلش مشخص نشده و تا دیروز هیچ راهکار سنتی و پزشکی مشکلش رو حل نکرده بود اماااااا😍
دیروز من تونستم به یاری خدای مهربان و با استفاده از آموزش های استاد بزرگوارم دکتر آرام عزیز مشکل این دوستمون رو حل کنم و از دیروز صبح تا این لحظه موضوع سکسکه ی ایشون تکرار نشده!
مراحل درمان رو طبق کتاب به ترتیب زیر انجام دادم و حدودا بعد از ۶ دقیقه سکسکه قطع شد:
•چاکرای خورشیدی رو بطور موضعی در هردو جهت پشت و جلو پاکسازی کردم
•انرژی دهی رو برای هر جهت پشت و جلو چاکرا خورشیدی در حد ۳ تنفس انجام دادم
•انرژی رو با تجسم رنگ آبی بسیار روشن تثبیت کردم
•روی چاکرای ناف جاروی موضعی انجام دادم
•بعد از قطع شدن سکسکه پرانا را با نور آبی ۵٪ تثبیت کردم
•انرژی رو کات کردم و تمام...

ولی نمیدونم طول درمان و فواصل درمان برای سکسکه مزمن چه مدت هست، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید🙏🏻

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
وقت بخیر
من امروز درمان ضعف عمومی رو برای دونفر انجام دادم دوتا تجربه و فیدبک متفاوت دریافت کردم
•طبق پروتکل ۳مرتبه جاروی عمومی رو انجام دادم
• بعد برای چاکرای ریشه، خاجی،ناف و پشتی و جلویی خورشیدی جاروی موضعی، انرژی دهی بانور سفید و تثبیت انرژی با آبی خیلی روشن انجام دادم
•قطع انرژی و تمام
○نفر اول موقع جارو و انرژی دهی ِ چاکرای ریشه و خاجی مرتب میگفت احساس میکنه از سطح زمین بلند شده و دستش حرکات غیرارادی به سمت بالا داشت
●متوجه نشدم این امر طبیعی هست یاخیر؟
ضمن اینکه چاکرای ریشه ی ایشون به دست من احساس سنگینی داد
○نفر دوم موقع پاکسازی ناف و شبکه خورشیدی در قسمت معده و روده احساس درد و پیچش داشت اما بعد از تکرار جاروی موضعی آرام شد و بعد از انرژی دهی و تثبیت گفتن که احساس سبکی در بدن دارند.
●آیا احساس درد و پیچش در هنگام پاکسازی از علائم انباشتگی هست؟ در صورت بروز درد ادامه دادن پاکسازی و انرژی دهی بلامانع هست یاخیر؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
برخی از حرکات غیر ارادی ممکن است هنگام انرژی درمانی بر روی افراد اتفاق بیفتد که خیلی مهم نیست

موقع پاکسازی یا انرژی دادن هم ممکن است افراد تجربه‌ها را داشته باشند اگر تجربه ناخوشایند هست ناحیه را کاملاً پاکسازی کنید

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
برخی از حرکات غیر ارادی ممکن است هنگام انرژی درمانی بر روی افراد اتفاق بیفتد که خیلی مهم نیست

موقع پاکسازی یا انرژی دادن هم ممکن است افراد تجربه‌ها را داشته باشند اگر تجربه ناخوشایند هست ناحیه را کاملاً پاکسازی کنید
سپاس از راهنماییتون🌹

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
وقت بخیر
من امروز درمان دیسمنوره را طبق پروتکل برای خودم انجام دادم:
●به چاکرای ساکرال بدون جارو کردن سبز مایل به سفید دادم
●به چاکرای ساکرال نارنجی روشن دادم و خلاف جهت عقربه ساعت جارو کردم
جاروی ساکرال رو ۵مرتبه تکرار کردم
●چاکرای قاعده ای و ناف رو جارو کردم و پرانای سفید دادم
●پرانای سفید رو با آبی روشن تثبیت کردم
●انرژی رو رها کردم

من قبلا برای شخص دیگه ای انجام دادم و دردش آرام شد اما امروز درد خودم تشدید شد و حتی با جارو و پاکسازی مجدد هم آرام نشد.
■ سوال: ممکنه چون دیسمنوره ناشی از تنگی سرویکس هست درد رو ساکت نکرده؟ و آیا برای رفع مشکل سرویکس درمان جداگانه نیاز هست؟

■ و سوال دوم اینکه ممکنه تشدید درد نشانه ی وجود کیست یا فیبروم باشه و انرژی دادن باعث تشدید درد شده باشه؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
درمان بیمارها ممکن هست با همدیگر متفاوت باشد و علائم به صورت متفاوت کاهش پیدا کند
اما اگر می‌خواهید درد بلافاصله کاهش پیدا کند باید این عمل را کامل‌تر و تکرار کنید تا درد در زمان کوتاه‌تری کاهش پیدا کند
اگر تشخیص درست داده شده باشد و شما بیماری که حدس زدی دارید را درست تشخیص داده باشید و درمان را درست انجام بدید در اکثر مواقع بیماری سریعاً ساکت می‌شود
البته در نظر داشته باشید که در برخی از مواقع ممکن هست که نیاز به چند جلسه باشد تا اثرات درمانی پایدار شود.

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
وقت بخیر
همکاری دارم که یک تا دو بار در روز و هربار بین نیم ساعت تا یکساعت بطور ممتد دچار سکسکه میشه و تا حالا علت مشکلش مشخص نشده و تا دیروز هیچ راهکار سنتی و پزشکی مشکلش رو حل نکرده بود اماااااا😍
دیروز من تونستم به یاری خدای مهربان و با استفاده از آموزش های استاد بزرگوارم دکتر آرام عزیز مشکل این دوستمون رو حل کنم و از دیروز صبح تا این لحظه موضوع سکسکه ی ایشون تکرار نشده!
مراحل درمان رو طبق کتاب به ترتیب زیر انجام دادم و حدودا بعد از ۶ دقیقه سکسکه قطع شد:
•چاکرای خورشیدی رو بطور موضعی در هردو جهت پشت و جلو پاکسازی کردم
•انرژی دهی رو برای هر جهت پشت و جلو چاکرا خورشیدی در حد ۳ تنفس انجام دادم
•انرژی رو با تجسم رنگ آبی بسیار روشن تثبیت کردم
•روی چاکرای ناف جاروی موضعی انجام دادم
•بعد از قطع شدن سکسکه پرانا را با نور آبی ۵٪ تثبیت کردم
•انرژی رو کات کردم و تمام...

ولی نمیدونم طول درمان و فواصل درمان برای سکسکه مزمن چه مدت هست، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید🙏🏻
درود بر استاد ارجمند
استاد عزیز به لطف آموزشهای شما من حدود ۱۲ روز پیش درمان سکسکه مزمن رو طبق پروتکل کتاب برای همکارم شروع کردم از همون روز مشکل ایشون رفع شد ولی روز چهارم مجدد سکسکه داشتن درمان رو روز درمیان ادامه دادم و الان خوشبختانه ۷ روز هست که کلا سکسکه نداشتن
آیا نیاز هست بازهم درمان رو با فاصله زمانی ادامه بدم یا خیر؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
مدت زمان درمان بستگی به مدت زمانی دارد که فقط بیمار بوده است
اگر بیماری او کهنه است حدوداً ۱۰ جلسه درمان لازم است

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
وقت بخیر
حدودا یک ماه از ابتلا به آنفولانزا و دوران نقاهت یکی از دوستان میگذره و همچنان سرفه های خشک و طولانی و آزار دهنده داشتند. دیروز موقع اسکن کردن ایشون احساس کردم علاوه بر ریه ها و گلو شبکه خورشیدی به شدت احساس سنگینی به دستم میده در کتاب درمان سرفه ی مزمن را بررسی کردم و طبق پروتکل
●پاکسازی عمومی رو ۲ مرتبه انجام دادم
●جاروی موضعی روی چاکرای گلو و فرعی فک، پشت و جلوی قلب و خورشیدی، آجنا و کبد انجام دادم و به هر چاکرا جداگانه به ترتیب پرانای سبز روشن سپس آبی روشن و سپس بنفش معمولی روشن رو دادم و با آبی ۵٪ تثبیت کردم
●پاکسازی ریه هارو با سبز و نارنجی انجام دادم و بعد ابتدا پرانای سبز روشن دادم و سپس پرانای نارنجی روشن (بارعایت اینکه برای نارنجی انگشتان رو به پایین جوری که نوک انگشتان به سمت سر نباشه)
●چاکرای قاعده ای رو پاکسازی کردم و پرانای قرمز روشن دادم و تثبیت کردم
●در نهایت قطع انرژی و تمام...

با وجود مقاومت ذهنی شدید ایشون نسبت به درمان پرانایی موقع انرژی دادن حدود یک دقیقه خواب عمیق رفتن و بعد هم سرفه ایشون کاملا قطع شد و تا امشب سرفه نداشتن🤩

■ضمن تشکر از استاد عزیز و مهربان سوالم این هست که برای پایداری درمان با چه فاصله زمانی درمان رو تکرار کنم؟🙏🏻

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
روز زیبای پاییزیتون بخیر و نیکی
من برای اینکه تاثیر پرانای قرمز رو بر حجم دهی اندامها امتحان کنم روی موضوع عدم تقارن لبهای دوست عزیزی کار کردم.
لب بالای ایشون از لب پایینشون خیلی کوچکتر هست
●با تمرکز بر لب بالا از پرانای قرمز۹۵٪ و زرد ۵٪ استفاده کردم و در نهایت تثبیت کردم
این تکنیک رو ۱۰ روز هست که انجام میدم و تغییر محسوسی در لب ایشون مشاهده میشه
البته نه اینکه رفع شده باشه ولی حجم گرفتن لب بالای ایشون کاملا مشهود هست 😇

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
پور لب رو باید پرانی آبی پرنگ بدیم که قرمز فقط همون نقطه باشه

آخه استاد فرمودند قرمز و نارنجی و با احتیاط قسمت‌های حساس بدیم و اگر میپیم دورش آبی بکشیم
سلام لیلا جان، ممنون از حسن توجهت و یادآوری پرانای آبی🙏🏻

نمیدونم درست انجام دادم یا نه، من فقط روی لب بالا تمرکز کردم (انرژی جایی میره که فکر میره) و دقت کردم که نوک انگشتان به سمت چاکراها و اعضای دیگه نباشه
روز اول بعد از انرژی دادن به لب، چاکرای گلو و آجنا و خورشیدی رو اسکن کردم مشکل خاصی حس نکردم روزهای بعد ادامه دادم

آخرین ویرایش:
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا