تجربه درمانی خانم بهشتی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
سلام .من زهرا بهشتی ، واولین بار با صدای آرامبخش و دلنشین دکتر آرام ک در مراقبه دعای باران هست آشنا شدم وبه مدت بیش از دو ماه پی در پی هر صبح این مراقبه را انجام دادم ونتایج بسیار عالی در زندگیم پدیدار شد .
در تلگرام سرچ کردم و کانال وایسنتا استاد رو پیدا کردم .اطلاعات زیادی در مورد انرژی درمانی پرانیک هلینگ نمی‌دانستم در اینستا پستهای دکتر را پیگیری میکردم ومتوجه شدم ک استاد انرژی درمانی را آموزش می‌دهند ومن مشتاقانه در مرداد ماه ۱۴۰۱ در این کلاسها شرکت کردم و وارد تجربه ی جدید زندگیم ، انرژی درمانی شدم .و از این بابت بسیار خوشحال و سپاسگزار خداوندم ک من رو در این مسیر قرار داد. خدا را سپاس بابت چنین قدرت‌های ک در وجودم نهاد .
آموزشهای استاد بسیار عالی ، ساده و روان میباشد .
استاد و تیم پشتبانی با ارامش و بسیار صبورانه از تمام دانشجویان حمایت وپشتیبانی میکنند وپاسخگوی سوالات می‌باشند.
استاد آرام عزیز بابت نشر و ترویج این علم و اگاهی سپاسگزارم .
عشق ، خیر و برکات الهی در زندگیتون جاری باشد.

در ادامه نتایج درمان را می‌نویسم.

آخرین ویرایش:

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
خدا را بی نهایت سپاسگزارم بابت لطف وعشق ومهربانیش ک بی وقفه نثارمان میکند و قدرت‌هایی ک در وجودم نهاد ،بابت اگاهی شناخت خودم وقدرت وجودیم، .بابت انسانهای خوبی ک سر راهم قرار می‌دهد ک خیر وبرکتشان به من میرسد.😍🥰
درمان‌هایی ک انجام دادم 😊
۱_بعد از آموزش پاکسازی وانرژی دادن با پرانای سفید شروع به درمان کردم دخترم ک سر درد میگرن داشت هر بار ک قرص می‌خورد به سختی آرام می‌گرفت. و من با دو سبار تمرین اسکنم عالی شد و به محض اینکه اراده میکنم انرژی را با کف دست احساس میکنم با اسکن متوجه انباشتگی انرژی تو سرش شدم فقط با پاکسازی عمومی وموضعی با سفید درد سرش ارام شدو خوابش رفت .البته با آموزش پیشرفته پروتوکل درمان میگرن براش شروع کردم یک هفته هر روز انجام دادم وبعد هر دوروز خدا رو شکر تا الان سر درد نداشته ..

۲- سوزش چشم بیماری ک بر اثر جوشکاری چشمها قرمز شده بود وابریزش و سوزش داشت با سبز و بنفش پاکسازی کردم وبا سبز وآبی وبنفش انرژی دادم چند دقیقه بعد حالش خوب شد واز ذوقش فقط میگفت خدایا شکرت چشمهام خوب شد چطور به این سرعت خوب شدم 😍

درمان بعدی ک دوستم ک شانه اش مدتی بود درد میکرد وبا درمان کلاسیک هم خوب نشده بود با پروتکل درمان شانه ک انجام دادم در دو مرحله درمان شد.

۳-درمان بعد عفونت دندان بعد از جراحی بود ک ابسه کرده بود از را دور در یکروز ۴ مرحله پروتوکل دندان درد را انجام دادم وبیمار درمان شد

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
درمان بعدی مشکل حساسیت چشمهای خودم و نزدیک به یکسال هست ایجاد شده یکبار پروتوکل خارش و با راهنمائی استاد گرانقدرم با سبز وبنفش پاکسازی می کردم اما موقع انرژی دادن با نوک انگشتانم متوجه شدم بیشتر از حد نیاز به سمت چشمها انرژی میدم چونکه با تجمع انرژی خوده چشمهان هم دوچار درد میشد و احساس سنگینی داخل چشمها داشتم تصمیم گرفتم فقط پاکسازی کنم وخدا رو شکر درد چشمهام بر طرف شد وچون مشکل حساسیت خیلی طولانی مدت بود و در کنار عروس هلندیم هستم ودلیل حساسیتم هست هر شب پاکسازیرا انجام می‌دهم و خیلی خیلی این حساست کمتر شده.
خدایا شکرت

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
معده درد حاد همسرم بود با دوبار انجام پر وتوکل درد شکم مشکلش بر طرف شد

ساختن چاکرا درمحل کارم ک هر روز انجام می‌دهم ک هر با ر بایک رنگ عالی جواب میده 🤩
روزهای اول خیلی تاثیر نداشت اما من هروز ادامه دادم وخداروشکر نتیجه کم کم نمایان شد

خدایا شکرت بابت عشقی ک بی قید وشرط نثارمان میکنی😍😍😍🥰

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
همینطور در درمان‌های برای خودم و هر موقع احساس ناخوبی دارم از درمان دستوری ودعا وسکوت تقریبا هرشب استفاده میکنم جریان انرژی در بدنم حس آرامش وامنیت در وجودم ایجاد میکند

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
مدیتیشن دوقلب ودعای باران در ماه چندین بار انجام می‌دهم
بسیااار تاثیرات مثبت زیادی در زندگیم داشته ودارد.
خدا را سپاس بابت وجود انسانهای خوبی مانند دکتر آرام عزیز.
استاد عزیزم عشق آرامش وخیر وبرکات الهی در زندگیتون جاری باشه در پناه عشق الهی بدرخشید💚

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
سلام ودرود استاد آرام عزیز.
از دوستانم ک یکی از پاهاش مواد ناخنکاری ریخته بود وایجاد سوختگی کرده بود و این اتفاق پنجشنبه براش افتاده بود ، جاش خیلی قرمز و درد میکرد ومیسوخت امروز ک دیدمشون خیلی اذیت بود من چون کتاب همراهم نبود وپروتوکل رو نمی‌دانستم فقط با سبز وبنفش پاکسازی کردم و با سبز وآبی فراوان وبنفش انرژی دادم . به محض اینکه درمان تموم شد دوستم پاش رو تکون مداد ومیکفت خوب شووود چکار کردی... دیگه دارم ازت میترسم😂
راه می‌رفت پاش رو تند تند تکون میداد هیجانی شده بود😊😍

البته به کتاب ک دسترسی پیدا کردم پروتکل سوختگی را دوبار انجام دادم از راه دور ...

استاد جان می‌دانستم ک برای التهابات وسوختگیها نباید از نارنجی استفاده کنم ، اما از بنفش هم استفاده کردم .
سوالم اینه ک در پروتوکل سوختگی فقط سبز وآبی استفاده می‌شود. ومن از بنفش هم استفاده کردم ونتیجه خوب بود . چرا؟

زهرا قدرت

کاربر ویژه
معده درد حاد همسرم بود با دوبار انجام پر وتوکل درد شکم مشکلش بر طرف شد

ساختن چاکرا درمحل کارم ک هر روز انجام می‌دهم ک هر با ر بایک رنگ عالی جواب میده 🤩
روزهای اول خیلی تاثیر نداشت اما من هروز ادامه دادم وخداروشکر نتیجه کم کم نمایان شد

خدایا شکرت بابت عشقی ک بی قید وشرط نثارمان میکنی😍😍😍🥰
درود خانم فنایی عزیز لطفا رنگهایی رو ک باهاش کار میکنید برای محل کارتون رو میفرمایید چجوری انجام میدید

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود
معمولاً در سوختگی های تازه که در ۲۴ساعت پلاک ۴۸ ساعت اخیر می باشند از پراناهای نارنجی استفاده نمی کنیم.
معمولا این ناحیه را با آبی پاکسازی می کنیم و به ان آبی یا آبی و سبز می دهیم.

در موارد حاد پاکسازی تنها بدون رنگ نیز می تواند نتیجه بخش باشد ولی به زمان بیشتری نیاز دارد.
همانطور که شما از بنفش هم استفاده کرده‌اید میتوانیم از بنفش برای تقویت رنگ سبز و آبی استفاده کنیم.

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
درود
معمولاً در سوختگی های تازه که در ۲۴ساعت پلاک ۴۸ ساعت اخیر می باشند از پراناهای نارنجی استفاده نمی کنیم.
معمولا این ناحیه را با آبی پاکسازی می کنیم و به ان آبی یا آبی و سبز می دهیم.

در موارد حاد پاکسازی تنها بدون رنگ نیز می تواند نتیجه بخش باشد ولی به زمان بیشتری نیاز دارد.
همانطور که شما از بنفش هم استفاده کرده‌اید میتوانیم از بنفش برای تقویت رنگ سبز و آبی استفاده کنیم.
سپاس فراوان در عشق و نور بدرخشید💚

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
ببخشید خانوم بهشتی اشتباه گفتم فامیلز شریفتون رو پوزش میخوام
درود خانم قدرتی عزیز .
بله در محل کارم از رنگهای بنفش نقره ای ، و گاهی از قرمز روشن ک دوباره سفید روشن در اطراف قرمز، هر رنک از محل چاکراهای خودش چاکرا را ساختم با طلایی روشن هم چند بار کانال زدم به محل کارم تقریبا هر روز این کار را انجام می‌دهم عادت کردم به محض اینکه اراده میکنم انرژی از کف دستهام ساطع میشه وبا ۲۰تنفس یا بیشتر چاکرا را ساختم وبهش دستور میدهم ای چاکرا انرژیکی زیبا ک همین الان تورا ساختم افرادی ک نیاز به خدمات من دارند را از این ساعت مشخص جمع کن اینجا بعضی از روزها عالیه .. حس خوبی دارم حتی اگر به اونروز جواب نده حال خوب وشادی ک دارم بی نهایت ارزشمنده برام🥰😍

زهرا قدرت

کاربر ویژه
درود خانم قدرتی عزیز .
بله در محل کارم از رنگهای بنفش نقره ای ، و گاهی از قرمز روشن ک دوباره سفید روشن در اطراف قرمز، هر رنک از محل چاکراهای خودش چاکرا را ساختم با طلایی روشن هم چند بار کانال زدم به محل کارم تقریبا هر روز این کار را انجام می‌دهم عادت کردم به محض اینکه اراده میکنم انرژی از کف دستهام ساطع میشه وبا ۲۰تنفس یا بیشتر چاکرا را ساختم وبهش دستور میدهم ای چاکرا انرژیکی زیبا ک همین الان تورا ساختم افرادی ک نیاز به خدمات من دارند را از این ساعت مشخص جمع کن اینجا بعضی از روزها عالیه .. حس خوبی دارم حتی اگر به اونروز جواب نده حال خوب وشادی ک دارم بی نهایت ارزشمنده برام🥰😍
عاایه ممنون

صبا اشکوری

کاربر ویژه
سلام فرقی نمیکنه میشه هر کجا باشید بسازی ودر محل مورد نظر قرارش بدهی. ذهنی
سلام ودرود خانم بهشتی عزیز
طریقه قرار دادن چاکرا به اینصورت هست که دهانه چاکرا بیرون محل مد نظر وانتهای چاکرا به‌طرف محل مد نظر هست ؟ درست گفتم ؟
ممنون از پاسخگویی تان

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا