تجربه درمانی در مورد پدیده رینود

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

mahmoud_khodabandeh

کاربر ویژه
باسلام
خدابنده هستم اولین آشنایی من با انرژی درمانی کتاب آقای دکتر آرام بود که حدوداً سال ۱۳۸۰ این کتاب رو از میدان انقلاب خریداری کردم از آن زمان دوست داشتم که کلاس هایی به صورت عملی بود که بتونم حضوری شرکت داشته باشم.
تجربه کاری من در مورد انرژی درمانی روی بیمار مبتلا به پدیده رینود بود. در این بیماری ، فرد مبتلا اگه دستشون تو موقعیت سرما قرار بگیره به عنوان‌مثال بازی کردن با برف یا حتی در خانم های خانه دار در هنگام تهیه غذا مثل کتلت درست کردن که با گوشت چرخ کرده یخی، دچار این پدیده می‌شوند که درد شدید و وحشتناکی در مفاصل انگشت هاشون احساس می کنند. من روی این مسئله کار کردم و متوجه شدم که بسیار خوب پاسخگو بود (هم در پیشگیری از این مسئله و هم تو درمانش) و درد بیمار را به شدت کاهش داد
در پیشگیری چاکرای خورشیدی رو پاکسازی کردم و به انگشت های دست پرانای قرمز دادم و بعد از اینکه بیمار در تماس با موقعیت‌های سرد قرار گرفت هیچ چگونه درد رو احساس نکرد و در هنگام درد هم با جارو کردن عالی پاسخ داد.
دوره های انرژی درمانی دکتر بسیار عالی بود. ضمن اینکه کلاس غیر حضوری مزایای بالایی داشت و می شد چندین بار کلاسها رو در مواقعی که متوجه نمی شدیم بازبینی کنیم.
از آقای دکتر و گروه آرام بسیار سپاسگزارم

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا