تجربه درمانی مریم امجدی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مریم امجدی

کاربر ویژه
سلام مريم امجدي هستم اولين بار در سال ٨٨ از طريق دوستي با موسسه تجسم خلاق أشنا شدم در أن زمان وضعيت روحي خوبي نداشتم سي دي هاي دوره مقدماتي وپیشرفته رو تهیه کردم و با استفاده از آنها تغییرات مثبتی در زندگی ام ایجاد شد بعد از ان در سال ۹۵ در کلاسهای حضوری تجسم خلاق شرکت کردم و زندگی ام در مسیر جدیدی قرار گرفت در فاصله سالهای ۹۶ تا ۹۸ دوره طب انرژی وخلق آینده رو شرکت کردم واین بار هم شاهد تاثیرات مثبت فروان انها در زندگی ام شدم
دوره انرژی درمانی را به دلیل مشکلات جسمی که برام ایجاد شده بود شرکت کردم.
اما درمانهایی که تا به حال انجام دادم :
در هفته اول کلاس کمردرد خواهرم که در اثر اسباب کشی وفشار کار زیاد ایجاد شده بود درمان کردم با یه جلسه درمان
رو دومورد سنگ کلیه کار کردم که هر دوبرطرف شدند
یه مورد کرونای گوارشی رو درمان کردم وچندین مورد کرونا دیگرو درمان کردم رو یه مورد افسردگی کار کردم که تا حدود زیادی بهبود داشته این مورد افسردگی یه مدت دارو خورده بود وبعد رها کرده بود ودرمان دیگه ای انجام نداده بود بهبودی کامل نشده ولی تا حدودزیادی بهتر شده
در مورد اجاره با صاحب خونه ام که روی آجنا صاحب خونه کار کردم وقرارداد دقیقا همون شد که میخواستم
یه مورد پیش اومده بود ومن باعث یه سوتفاهم شده بودم والیته مقصرهم یودم وممکن بود به جاهای بدی ختم بشه ومن کنترل کردم و اون خشم ومشکل رو از بین بردم
در مورد کارم تونستم با ایجادچاکرا وکانال مشتریهای زیادی رو جذب کنم وکارم خیلی رونق بگیره
فقط در مورد درمان خودم زیاد موفق نبودم واز اعظم خانم کمک خواستم وبه لطف ایشون روند درمانم خیلی خوب پیش رفت ومشکللاتم به طرز معجزه اساوبه سرعت رو به بهبود میرود
با تشکر از دکتر آرام عزیز که طی ۱۳ سال شاگردی ایشان وبا اموزشهای کاربردی زندگی ام در مسیررشد وتعالی معنوی وهمچنین ارتقای مالی واجتماعی قرار گرفت .

مریم امجدی

کاربر ویژه
درمان درد کتف ودست
یه مورد دردکتف بود یه طور ناگهانی وشدید شروع شد از روی کتاب با پروتکل تسکین درد دست رو انجام دادم البته ناحیه درد خیلی انباشتگی داشت ومجیورشدم سه بار درمان رو انجام بدم وناحیه درد رو خیلی پاکسازی کنم با سبز وآبی طبق پروتکل که دفعه اول بهبود نبودولی بار سوم ۵۰ درصد تسکین پیدا کرد وامروز خیلی خوب بودبا تشکر از دکتر آرام عزیز

شکوه خرازی

کاربر ویژه
سلام خانم امجد عزیز خدا قوت لطفا در باره ایجاد کانال برای جذب مشتری بیشتر توصیح بدید به چه صورت ؟؟

مریم امجدی

کاربر ویژه
سلام خانم خرازی عزیز
محل کارم رو تصور میکنم واز طرف تمام خیابانهای مشرف به اونجا کانالهایی با نور طلایی تصور میکنم که همگی وصل میشن به ورودی محل کارم وبعد بهشون فرمان میدم که تمام کسانی که در این مسیرها قرار میگیرند وشمال کسانی میشوند که به خدمات من نیاز دارند رو به سمت محل کارم راهنمایی کنند بعد از اون تصور میکنم آدمهایی زیادی دارند وارد محل کارم میشوند با نور طلایی رنگ رو به محل کارم و به تک تک اتاقها می فرستم وبهش دستور رونق وآرامش وبرکت در اونجا میدم

سلام خانم خرازی عزیز
محل کارم رو تصور میکنم واز طرف تمام خیابانهای مشرف به اونجا کانالهایی با نور طلایی تصور میکنم که همگی وصل میشن به ورودی محل کارم وبعد بهشون فرمان میدم که تمام کسانی که در این مسیرها قرار میگیرند وشمال کسانی میشوند که به خدمات من نیاز دارند رو به سمت محل کارم راهنمایی کنند بعد از اون تصور میکنم آدمهایی زیادی دارند وارد محل کارم میشوند با نور طلایی رنگ رو به محل کارم و به تک تک اتاقها می فرستم وبهش دستور رونق وآرامش وبرکت در اونجا میدم
سلام عذر میخواهم
چون کسی سوالم رو فعلا جواب نداده به کانال طلایی رنگ دستور میدیم یا به اون چاکرا یا هاله ای که قرمز یا بنفش درست کردیم و سر در مغازه گذاشتیم دستور میدیم آیا بعد هر دوی اونها رو دونه دونه تثبیت میکنیم یعنیهم کانال و هم چاکرا رو آیا

Dr.Aram

تیم مدیریت
سلام عذر میخواهم
چون کسی سوالم رو فعلا جواب نداده به کانال طلایی رنگ دستور میدیم یا به اون چاکرا یا هاله ای که قرمز یا بنفش درست کردیم و سر در مغازه گذاشتیم دستور میدیم آیا بعد هر دوی اونها رو دونه دونه تثبیت میکنیم یعنیهم کانال و هم چاکرا رو آیا
آقای مظاهری عزیز این را باید خانم امجدی بهتون پاسخ بدهد که دقیقا چکار کرده 😊

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا