تجربه درمان اعظم فنایی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

اعظم فنایی

کاربر ویژه
همچنین روی قاعده گی درناک یک خانم ۲۵ وقطع قاعده گی یگ خانم ۴۰ ساله کار کردم وهمچنین روی چسبنده گی لوله رحم که نتیجه بخش بود روی سرطان ریه هم دارم کار میکنم که امیدوارم در اینده نتیجه بده

اعظم فنایی

کاربر ویژه
یکی از تجربه های دیگه که داشتم
من همسرم عمل قلب باز انجام دادن واز۳ ماه بعد از جراحی دچار افسردگی شدید شد ومن طبق گفته ها استاد برای همسرم در محل بخیه هاکانال درست کردم و واقعا برایم قابل باور نبود که اینقدر سریع از حالت افسردگی بیرون بیاد

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
سلام خانم فنایی جان لطفا توضیح میدهید چطور از محل بخیه ها کانال درست کردید؟
یکی از تجربه های دیگه که داشتم
من همسرم عمل قلب باز انجام دادن واز۳ ماه بعد از جراحی دچار افسردگی شدید شد ومن طبق گفته ها استاد برای همسرم در محل بخیه هاکانال درست کردم و واقعا برایم قابل باور نبود که اینقدر سریع از حالت افسردگی بیرون بیاد

اعظم فنایی

کاربر ویژه
سلام عزیزم بله
از تاج رنگ طلایی گرفتم توی دستها اون رو حس کردم وبزرگ کردم وبعد دستهارو توی رنگ طلایی کردم وبصورت دستکش دردستهام قرار دادم بعد دستم رو که به رنگ طلایی بود وارد رد بخیه ها بردم وبیرون کشیدم ودوباره با همون طلایی کانال درست کردم ودر جای بخیه ها بردم ودستم رابیرون کشیدم

شهین محمدی

کاربر ویژه
سلام اعظم فنایی هستم در ادامه درمان روی سرطان خون کار میکنم با پروتکل های داده شده که بیمار بسیار راضی هست همچنین روی ضعف پاها یک بچه ۱۱ ساله سردرد های میگرنی
مثل همیشه عالی هستید اعظم جانم،❤️💋

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا