تجربه درمان خانم قدرتی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

زهرا قدرت

کاربر ویژه
با درود من زهرا قدرتی هستم در مرداد ۱۴۰۱ در کلاس انرژی درمانی دکتر آرام شرکت کردم از طریق سایت در گوگل و اینستا گرام با مجموعه تجسم خلاق آشنا شدم چون دیدم درمانهای این مجموعه تکمیلتره و در ۵ سطح ارائه میشه ثبت تام کردم . نحوهدی آموزش جناب دکتر بسیار شیوا وروان هست شخصیت بسیار بسیار دوست داشتنی و صبوری دارن. تیم پشتیباتی هم خیلی عالی و با صبر و حوصله در کنار ما هستند. و اینکه از هفته ی دوم شروع به درمانهای ساده کردیم و هرچه پیش رفتیم درمانها تخصصی تر شد. تجربه های خودم
۱.درمان سردردی که ۱ سال بود هروز قرص میخوردن رو با پروتکل مقدماتی و بعد با کریستال درمانی در ۷ جلسه درمان شد خدا رو شکر دیگه قرص مصرف نکردن
۲. درمان عدم بویایی در مادرم چون مزمن هست طبق پروتکل کتاب در ۵ جلسه بهتر شدن و هنوز تحت درمان هستن
۳. درمان عفونت ادرای خانمی۴۸ ساله که از بچگی ام اس دارن راه رفتتشون به کمک دیگران بود و در بیمارستان بستری بودن ابتدا با پاکسازی تمام چاکراههای بیمار و راهنمایی استاد عفونتشون برطرب شد و الان خداروشکر راه میرن و درمانشون ادامه داره لازمه بگم با دوجلسه کار روی تمام چاکراهها شخص تونست راه بره و مرخص بشه از بیمارستان
۴. درمان التهاب زانوی خودم با پروتکل کتاب و هنینطور کار روی ارتروز زانوم که درد خیلی ارام شده .
۵. درمان شانه ی منجمدی که چند سال بود دست چپ بیمار بالا نمیامد فقط با پاکسازی و انرژی دادن در یک جلسه
۶. درمان گرفتگی گردن در دوجلسه از پروتکل کتاب
۷. درمان درد قاعدگی و دندان درد . و درمانهای ساده زیادی بودن که با این روش درد ساکت شده
۸. درمان ضعف عمومی روی همسرم خیلی عالی جواب داده حدود یکماه هفته ای دوبار
۹. یک مورد روان درمانی ترک مواد مخدر هست کا در حال انجامش هستم ۳ جلسه انجام دادم از نظر روانی خیلی کمک کرده به بیمار برای تحمل عدم مصرف. البته هنوز درمان ادامه داره
۱۰. ساخت سپر برای جذب مشتری و ساخت کانال هم موثر بوده
۱۱. تکنیک ساخت سپر برای پیدا شدن ماشینی که دزدیده شده بود هم عالی جواب داد.
۱۲ از تکنیک مدیتیشن دوقلب برای رفع کدورت هم نتیجه عالی دیدم

استاد عزیزم اول شکرگزار خداوند مهربان و دوم سپاسگزار شما هستم که ما رو با قدرتهای درونیمون اشنا کردید.و همینطور قدردان تیم پشتیبانی مجموعه تجسم خلاق هستم در پناه پادشاه آسمان باشید🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹

ممنون میشیم یه مقدار از طریقه کار کردن رو مشکلاتی که بودند توضیخ بدین خدارو شکر بنده هم چندین درمان عالی داشتم ولی خوب بهتر است بدونیم به چه صورت و چه پروتکلی مخصوصا اون دوتایی آخری که اشاره نکردید طبق کتاب یا موضعی یا ...‌‌

مثلا پیدا شدن ماشین به سپر ارتباطش چیه سپر برای محافظت بود چه طوری برای ماشین انجام دادید که پیدا بشه و همچنین گرفتگی گردن پروتکل به همین اسم داره یا ....

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا