تله پاتی باشخص

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

شهین محمدی

کاربر ویژه
سلام به دوستان گلم و استاد عزیزم و خانم هاشمی گلم..من و خواهرانم درگیر مشکل ارث و میراث هستیم..هر چند من دوست دارم به مالم برسم ..نه از طرق دادگاه و مشاجره بر خلاف میل خواهرانم
.ما تقریبا 6سالی هست که رابطه نداریم.و وقتی برادرم من رو می دید سلام و علیک می کرد ولی سرد..من چند بار تک برادرم رو پاکسازی کردم و به اجناش دستور دادم و شروع کردم به انجام تکنیک القای ذهنی و تکنیک دعا و تو مدیتیشن دوقلبم به اون و خانواده‌اش دعا می کنم و نامه نوشتم به فرشته درون برادرم و اینکه من خیلی دوستش دارم و دوست دارم این مسئله به خیر و خوشی تموم
بشه. یک سالی بود ندیده بودمش. هفته پیش
خداروشکر بعد این تمرینات دیدمش و کلی بهم
احترام گذاشت ..و من کلی خوشحال شدم

علیرضارضائی

کاربر ویژه
میشه لطفاً القای ذهنی و توضیح بدید به چه صورت انجام میدید
سلام القای ذهنی یک فایل هست ک بصورت خودهیپنوتیزمی هست وشماروبحالت خلسه میبره و زمانی ک طرف مدنظرتون درخواب هست میتونید ازین روش برای القای هرانچه ک میخواهید بهشون استفاده کنید و دقیقا جواب میده ب وفور تجربه جواب گرفتن وجود داره ازین تکنیک ها

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا