جوراب مغناطیسی شده تورمالین ( تجربه استفاده)

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

Dr.Aram

تیم مدیریت
جنس:
پنبه (cotton)، سیلیکون (silicone)
کارکرد/کاربرد:
  1. ضد خستگی
  2. ماساژ پا
  3. تسکین درد
  4. گرم نگه داشتن
  5. لاغری
ویژگی:
بی خطر و بدون عارضه جانبی
ماندگاری:
3 سال
جزئیات محصول:
جوراب های درمانی مغناطیسی با ویژگی گرم کننده و لاغری با روکش تورمالین
مشخصات:
ارسال سریع و رایگان را برای شما
وضعیت: 100% نو و با کیفیت بالا
نوع محصول: جوراب ماساژ لاغری تورمالین
عملکرد: ضد خستگی، ماساژ پا، تسکین درد، گرم نگه داشتن، لاغری
محتوا: یک جفت

ماندگاری: 3 سال
روش نگهداری: در جای خشک و خنک نگهداری شود

ویژگی ها:
1. ساخته شده از پنبه پلی استر نرم و راحت با کیفیت بالا و عمر طولانی
2. قسمت پایین جوراب دارای طراحی خود گرمایشی است که می تواند برای گرم کردن و آرامش پاهای شما در هوای سرد استفاده شود.
3. دارای قابلیت رفع خستگی پا، درد، تنظیم سیستم عصبی، گرم کننده، رفع رطوبت و توقف بو، رفع تورم پاها و لایه برداری پوست پاها، ایجاد ماساژ ایستا پا، تنظیم جریان خون.
4. ابزار عالی برای پاهای مبتلا به وریدهای(رگ های) واریسی، و همچنین در نارسایی کلیه.
5. درمان خوب و مناسب برای پا و مچ پا در هنگام سرمازدگی.
6. تحریک نقاط طب سوزنی.
7. قابلیت استفاده روزانه در هر زمان از روز
8. با آب گرم و بدون مواد شوینده شسته شوند.
9. گزینه ای عالی برای فعالیت در فضای باز: اسکی، اسنوبورد، پیاده روی، هاکی، و ورزش های دیگر.
نحوه استفاده:
پاها را خشک نگه دارید و جوراب های گرم شونده خود را بپوشید. (بهتر: با پاهای خشک از جوراب های مغناطیسی استفاده کنید.)

برای خرید جوراب سلامتی مغناطیسی با روکش تورمالین اینجا کلیک کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
سلام
من برای ۳نفر از درمانجوها که دائم از درد، سردی و ورم پا گله داشتن جوراب تورمالین رو تهیه کردم و امروز به دستم رسید. بدون اینکه در مورد خاص بودن این جوراب توضیحی بدم ازشون خواستم که استفاده کنند و در مدت کوتاهی هر ۳ نفر از گرم شدن پاشون و احساس میدان مغناطیسی در پاها صحبت کردن!
منتظر تاثیرش بر درد و تورم مچ پا هستم 😇

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
سلام
من برای ۳نفر از درمانجوها که دائم از درد، سردی و ورم پا گله داشتن جوراب تورمالین رو تهیه کردم و امروز به دستم رسید. بدون اینکه در مورد خاص بودن این جوراب توضیحی بدم ازشون خواستم که استفاده کنند و در مدت کوتاهی هر ۳ نفر از گرم شدن پاشون و احساس میدان مغناطیسی در پاها صحبت کردن!
منتظر تاثیرش بر درد و تورم مچ پا هستم 😇
درود
الان حدود ۲۰ روز هست که از جورابهای مغناطیسی برای ۳ خانم سالمند استفاده میکنیم
هر سه نفر تاثیر جوراب رو بر گرم شدن پاها و حتی گرم ماندن عمومی بدن تجربه کردن و یک نفرشون در چند روز اخیر کاهش محسوس تورم پا داشتن.
در مجموع هرسه خانم با وجود اینکه معمولا در برابر همه چیز مقاومت نشون میدن و از تایید کردن اتفاقات مثبت خوششون نمیاد استفاده از محصول رو مفیدو آرامبخش برآورد کردن😁😂

مرضیه جعفری

کاربر ویژه
سلام استاد..
استاد اگر کسی به تجویز پزشک بخاطر آسیب ستون مهره‌ها..سه ماه باید بخابه..جوراب مغناطیسی بازم بدردش میخوره؟؟ یا حتما باید با جورابا راه رفت تا اثر کنه؟؟ممنون میشم پاسخ بدین🙏🏼

Dr.Aram

تیم مدیریت
جوراب محدودیتی برای افراد ندارد
و سطح سوخت و ساز بدن را بالا می‌برد

مرضیه جعفری

کاربر ویژه
جنس:
پنبه (cotton)، سیلیکون (silicone)
کارکرد/کاربرد:
  1. ضد خستگی
  2. ماساژ پا
  3. تسکین درد
  4. گرم نگه داشتن
  5. لاغری
ویژگی:
بی خطر و بدون عارضه جانبی
ماندگاری:
3 سال
جزئیات محصول:
جوراب های درمانی مغناطیسی با ویژگی گرم کننده و لاغری با روکش تورمالین
مشخصات:
ارسال سریع و رایگان را برای شما
وضعیت: 100% نو و با کیفیت بالا
نوع محصول: جوراب ماساژ لاغری تورمالین
عملکرد: ضد خستگی، ماساژ پا، تسکین درد، گرم نگه داشتن، لاغری
محتوا: یک جفت

ماندگاری: 3 سال
روش نگهداری: در جای خشک و خنک نگهداری شود

ویژگی ها:
1. ساخته شده از پنبه پلی استر نرم و راحت با کیفیت بالا و عمر طولانی
2. قسمت پایین جوراب دارای طراحی خود گرمایشی است که می تواند برای گرم کردن و آرامش پاهای شما در هوای سرد استفاده شود.
3. دارای قابلیت رفع خستگی پا، درد، تنظیم سیستم عصبی، گرم کننده، رفع رطوبت و توقف بو، رفع تورم پاها و لایه برداری پوست پاها، ایجاد ماساژ ایستا پا، تنظیم جریان خون.
4. ابزار عالی برای پاهای مبتلا به وریدهای(رگ های) واریسی، و همچنین در نارسایی کلیه.
5. درمان خوب و مناسب برای پا و مچ پا در هنگام سرمازدگی.
6. تحریک نقاط طب سوزنی.
7. قابلیت استفاده روزانه در هر زمان از روز
8. با آب گرم و بدون مواد شوینده شسته شوند.
9. گزینه ای عالی برای فعالیت در فضای باز: اسکی، اسنوبورد، پیاده روی، هاکی، و ورزش های دیگر.
نحوه استفاده:
پاها را خشک نگه دارید و جوراب های گرم شونده خود را بپوشید. (بهتر: با پاهای خشک از جوراب های مغناطیسی استفاده کنید.)

برای خرید جوراب سلامتی مغناطیسی با روکش تورمالین اینجا کلیک کنید
من چندماهه دارمشون..میپوشم همیشه.
ولی برای واریس اصلا اثری ندیدم از بهبودی!!

Dr.Aram

تیم مدیریت
در مورد واریس چیزی ننوشته بود بیشتر برای بالا بردن سطح انرژی و متابولیسم بدن و گرم کردن بدن کارایی دارد

مرضیه جعفری

کاربر ویژه
در مورد واریس چیزی ننوشته بود بیشتر برای بالا بردن سطح انرژی و متابولیسم بدن و گرم کردن بدن کارایی دارد
گزینه چهارم در مورد واریس هست.. تو اینستا هم ذکر شد که برا واریس خوبه.. تو سایت هم در موردش خوندم نوشته بود برا واریس خیلی خوبه 🙂

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا