حملات پنیک_اعتیاد

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

hashemi

کاربر ویژه
بسم‌الله‌النور
هوالشافی
خانمی برای درمان پسر جوانش تماس گرفت، که به حملات پنیک مبتلا شده بود.
مثل هر درمانجوی دیگری که پذیرش می‌کنیم، گفتم باید خود شخص داوطلب درمان باشد.
در سابقه‌ای که از او گرفتم متوجه مشکلاتی در زمان کودکی او شدم.
از او خواستم که با من صادق باشد تا بتوانیم کمکی درخور ارائه دهیم.
از او از مشکلات فیزیکی و اعتیاد پرسیدم.سالم بود ولی منکر مصرف مواد مخدر.چندین بار و به انحای مختلف از او پرسیدم، ابتدا گفت بطور تفریحی گل مصرف می‌کند و اعتیاد ندارد.
روزها طول کشید تا متوجه‌ شود، این‌ تفریح نیست بلکه مصرف، اعتیاد می‌آورد.
همسرم کار درمان پرانیک را بعهده گرفت(اعتیاد و استرس و ترس و عدم اعتماد به‌نفس) و خودم هفته‌ای دو بار با ایشان مشاوره داشتم و انجام تکنیک‌های آرامش‌بخش و قلب‌دوقلو...
او معتقد به اعتیاد نبود، کار مهم من این بود که به این درک برسد که اعتیاد دارد و مهم‌تر این که انتخاب کند که پاک بماند.
در طول این مدت، مطالعه کردم و کسب اطلاعات.
هیچ‌گاه مجبورش نکردم که پاکی را انتخاب کند.
ما با هم پیش رفتیم با ساعتها گفتگو و یک‌روز درمیان، درمان پرانیک.(نقش سپر برای چاکراها و ساخت سپر هاله و قطع مرتب لینک‌ها در اعتیاد بسیار مهم است)
مصرف را کنار گذاشت.
تدریجا بهبود حاصل شد،
کابوس‌های شبانه متوقف شد، حملات اضطربی از بین رفت و استرس کنترل شد.
حدود سه ماه هست که درمان شروع شده و به دوبار در هفته رسیده، خبر خوش این‌که بدون این‌که با او در این‌مورد صحبتی بکنم؛ سیگارش را کم کرده و به فکر ترک سیگار هم هست و به خودش قول داده تا حافظ سلامتش باشد.برای مقابله با استرس پیاده‌روی می‌کند و باشگاه ورزشی می‌رود.
مطابق اهداف تحصیلی و زندگی پیش می‌رود.
از او چیزهای زیادی یاد می‌گیرم.
و به خودمان می‌بالیم که خداوند چنین انسان‌های قدرتمندی در مسیر زندگی‌مان قرار داده.
وقتی شروع کردیم، نمی‌دانستم کار تیمی موفقی شروع کرده‌ایم.و مگر خدا نگفته؛ که برای انسان، بهره‌ای جز سعی و تلاش نیست.
او
برای ترک مصرف پیش ما نیامد.اصلا معتقد نبود که اعتیاد دارد...
در حال‌حاضر هیچ تمایلی به مصرف ندارد، و توجیه است که مصرف باعث بالا رفتن سطح آگاهی و تجربه‌های عرفانی نیست و لذت و رهایی پوشالی حاصل از آن پایدار نیست و مضافا برای او جز وحشت، توهم و ...و مصرف بیشتر ندارد...
خدا از دلم خبر دارد که زبان قاصر است از شکرگزاری که خود او شافی است.
درمان تدریجا هفته‌ای یکبار و بنا به تشخیص دو طرف، قطع می‌شود.
نیاز به مهارت آموزی در ارتباط مؤثر دارد.
چندین سال طول کشید که بدانم چرا پشت صندلی‌های تجسم‌خلاق نشسته‌ام و در این لحظه چرا برای شما می‌نویسم.
بله! چندین سال طول کشید...
از استاد دانشمند و عاشق جناب دکتر آرام بسیار سپاسگزاریم و مرهون آموزه‌های ناب‌شان
سعیده هاشمی - مجتبی مهدوی

Faramarz_nasiri

کاربر ویژه
بسم‌الله‌النور
هوالشافی
خانمی برای درمان پسر جوانش تماس گرفت، که به حملات پنیک مبتلا شده بود.
مثل هر درمانجوی دیگری که پذیرش می‌کنیم، گفتم باید خود شخص داوطلب درمان باشد.
در سابقه‌ای که از او گرفتم متوجه مشکلاتی در زمان کودکی او شدم.
از او خواستم که با من صادق باشد تا بتوانیم کمکی درخور ارائه دهیم.
از او از مشکلات فیزیکی و اعتیاد پرسیدم.سالم بود ولی منکر مصرف مواد مخدر.چندین بار و به انحای مختلف از او پرسیدم، ابتدا گفت بطور تفریحی گل مصرف می‌کند و اعتیاد ندارد.
روزها طول کشید تا متوجه‌ شود، این‌ تفریح نیست بلکه مصرف، اعتیاد می‌آورد.
همسرم کار درمان پرانیک را بعهده گرفت(اعتیاد و استرس و ترس و عدم اعتماد به‌نفس) و خودم هفته‌ای دو بار با ایشان مشاوره داشتم و انجام تکنیک‌های آرامش‌بخش و قلب‌دوقلو...
او معتقد به اعتیاد نبود، کار مهم من این بود که به این درک برسد که اعتیاد دارد و مهم‌تر این که انتخاب کند که پاک بماند.
در طول این مدت، مطالعه کردم و کسب اطلاعات.
هیچ‌گاه مجبورش نکردم که پاکی را انتخاب کند.
ما با هم پیش رفتیم با ساعتها گفتگو و یک‌روز درمیان، درمان پرانیک.(نقش سپر برای چاکراها و ساخت سپر هاله و قطع مرتب لینک‌ها در اعتیاد بسیار مهم است)
مصرف را کنار گذاشت.
تدریجا بهبود حاصل شد،
کابوس‌های شبانه متوقف شد، حملات اضطربی از بین رفت و استرس کنترل شد.
حدود سه ماه هست که درمان شروع شده و به دوبار در هفته رسیده، خبر خوش این‌که بدون این‌که با او در این‌مورد صحبتی بکنم؛ سیگارش را کم کرده و به فکر ترک سیگار هم هست و به خودش قول داده تا حافظ سلامتش باشد.برای مقابله با استرس پیاده‌روی می‌کند و باشگاه ورزشی می‌رود.
مطابق اهداف تحصیلی و زندگی پیش می‌رود.
از او چیزهای زیادی یاد می‌گیرم.
و به خودمان می‌بالیم که خداوند چنین انسان‌های قدرتمندی در مسیر زندگی‌مان قرار داده.
وقتی شروع کردیم، نمی‌دانستم کار تیمی موفقی شروع کرده‌ایم.و مگر خدا نگفته؛ که برای انسان، بهره‌ای جز سعی و تلاش نیست.
او
برای ترک مصرف پیش ما نیامد.اصلا معتقد نبود که اعتیاد دارد...
در حال‌حاضر هیچ تمایلی به مصرف ندارد، و توجیه است که مصرف باعث بالا رفتن سطح آگاهی و تجربه‌های عرفانی نیست و لذت و رهایی پوشالی حاصل از آن پایدار نیست و مضافا برای او جز وحشت، توهم و ...و مصرف بیشتر ندارد...
خدا از دلم خبر دارد که زبان قاصر است از شکرگزاری که خود او شافی است.
درمان تدریجا هفته‌ای یکبار و بنا به تشخیص دو طرف، قطع می‌شود.
نیاز به مهارت آموزی در ارتباط مؤثر دارد.
چندین سال طول کشید که بدانم چرا پشت صندلی‌های تجسم‌خلاق نشسته‌ام و در این لحظه چرا برای شما می‌نویسم.
بله! چندین سال طول کشید...
از استاد دانشمند و عاشق جناب دکتر آرام بسیار سپاسگزاریم و مرهون آموزه‌های ناب‌شان
سعیده هاشمی - مجتبی مهدوی
درود برشما خانم هاشمی غزیز
تردیدی وجود ندارد که سرکار یک روانشناس
ونیز درمانگر حاذقی هستید و
آقای مهدوی عزیز نیز در درمانگری، ید
بالایی دارد
این موفقیت بزرگ را بشما دوستان عزیز
و استاد عزیزمون جناب دکتر آرام عزیز
صمیمانه تبریک عرض و آرزوی موفقیت های
روز افزون براتون دارم

🌷🌷

hashemi

کاربر ویژه
بالایی دارد
روز افزون براتون دارم

🌷🌷
درود بر دوست بسیار عزیز و گران‌مایه‌ام
درس پس می‌دهیم در محضر شما.
فراوان سپاسگزار دوستی و مهرتان هستیم.
درخشانید🌻🌻🌻

مجتبی مهدوی

کاربر ویژه
بالایی دارد
روز افزون براتون دارم

🌷🌷
دوست بسیار عزیزم در راه درمانگری بعد از استاد بزرگوارم آقای دکتر آرام عزیز،از شما هم بسیار آموخته‌ایم و خدا را شاکرم به دوستی شما
سپاسگزار لطف و نظر عالی شما هستم.❤️

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا