خالق بودن

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مریم قلی کیانی

کاربر ویژه
سلام خدمت استاد آرام عزیز و خانم هاشمی عزیز

استاد شما امروز در تلگرام یه متن زیبا قرار دادین ،
در مورد اینکه اگر فردی یا شرایطی در زندگی هست که اون رو دوست نداریم ،ما لون رو خلق کردیم و به وجود آوردیم
استاد اگر الان از شرایط و افراد موجود در زندگی رضایت نداشته باشیم چطور میتونم شرایط دلخواهم رو خلق کنم و افراد و شرایط خوب و جدیدی رو خلق کنم ؟؟
استاد لطفا این مطلب رو کامل توضیح میفرمایید

Dr.Aram

تیم مدیریت
هر شرایطی را انسان به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه خلق می کند و ایجاد می کند . برخی مواقع با دوست داشتن و علاقه و برخی مواقع با دوست نداشتن.
خصوصیت مغز انسان اینگونه هست که به هر چه فکر کند همان را در ذهن ایجاد میکند . خوب و بد بودن برای مغز مهم نیست.
بنابر این اگر شرایط جدیدی را دوست دارید خودتان را برای شرایط جدید اماده کنید .
از شرایط قبلی اگر فرار کنید در واقع دارید ان را به همان سمت می روید .

hashemi

کاربر ویژه
سلام خدمت استاد آرام عزیز و خانم هاشمی عزیز

استاد شما امروز در تلگرام یه متن زیبا قرار دادین ،
در مورد اینکه اگر فردی یا شرایطی در زندگی هست که اون رو دوست نداریم ،ما لون رو خلق کردیم و به وجود آوردیم
استاد اگر الان از شرایط و افراد موجود در زندگی رضایت نداشته باشیم چطور میتونم شرایط دلخواهم رو خلق کنم و افراد و شرایط خوب و جدیدی رو خلق کنم ؟؟
استاد لطفا این مطلب رو کامل توضیح میفرمایید
درود بر مریم عزیز
مهرت جاری
تجلی پرتو عشق ایزدی باشی🥰🌷

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا