درمان اختلال ED

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بر استاد بزرگوار
استاد آقایی حدودا ۴۵ ساله دچار اختلال ED هستند مشکل ایشون فیزیولوژیک هست و از بعد روحی روانی مشکلی نداشتند با تجویز پزشک مدتی داروی سیلدنافیل استفاده میکردند اما به محض قطع دارو مجدد به مشکل میخورن
من ۸ جلسه درمان ناتوانی رو براشون انجام دادم و چون احساس کردم بر اثر این موضوع استرس دارند درمان استرس هم براشون انجام دادم اما نتیجه ی خاصی نداشته.
طبق نظر پزشک مشکل ایشون تصلب شرایین ناحیه هست. از چه درمانی براشون استفاده کنم؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
معمولاً به دلیل عدم خونرسانی در ناحیه باعث می‌شود که ED اتفاق افتاد. . می‌توانید از درمان پروتکل ترمیم ناحیه‌های غیر حساس بدن برای ناحیه استفاده کنید تا خونرسانی در ناحیه افزایش پیدا کند

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بر دکتر آرام عزیز🌹
استادجان ۳هفته هست که این درمان رو هرروز برای بیمار انجام دادم و طبق گفته بیمار مشکل رفع شده و ۴ روز هست که به شرایط نرمال رسیدن.
■برای پایدار کردن، درمان رو ۲بار در هفته ادامه بدم کافیه؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
معمولاً درمان این گونه مشکلات باید دوره درمان آنها حدود دو تا سه ماه طول بکشد
بعد از اینکه بهبودی حاصل شد بهتر هست که درمان را هفته‌ای دو جلسه تا طول دوره کامل شود ادامه دهید

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا