درمان بعد روانی خشم نفرت دوشخص

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

دوشخص که خصومت ناراحتی شدیدی داشتند از طریق یک نفر همزمان روی دونفر کار شد
روی اجنا و خورشیدی و تاج کار شد با انرژی بنفش الکتریکی و تخم مرغ برداشت عنصر شد
فقط بیماری که از نزدیک کار میشد وقتی روی تاج ان کار شد درد شدید روی ستون فقرات احساس کرد و جریان انرژی در بدتش زیاد بود

_بیماردرحالت مراقبه رفته بود و انرژی زیادی داشت من وقتی روی خورشیدی ان کار میکردم کاملا روی شکمش رنگ بنفش بود من هاله بنفش کامل که کلا پوست رو گرفته بود را میدیدم و هربار که کرستالها را به ان چاکراهای موردپاکسازی نزدیک میکردم حالت جذب انرژی دران نقطها را باکریستال احساس میکردم مثل دوتا اهن ربا نزدیک هم و این خیلی تجربه جالبی برایم بود هرچقدر انرژی بیمار زیاد روند درمان عالی میشود
_با بیمار مدتیشن دوقلب هم انجام دادیم که نتیجه ان بشدت قابل درک و تشخیص بود که چگونه ان دوشخص بگو بخند داشتند

_کلا جو آن محیط خیلی پرااز انرژی خوب بود و میدان مغناطیسی ان ناحیه در بعد شادی و خنده شده بود

■روی چاکراهای فرد عنصر زیادیی وجود داشت من فقط چند بار باید کار کنم با بنفش الکتریکی که انهانابود بشوند؟

○هرمریضی که در بدن بوجود میاد منبع بعد روانی هم دارد استاد من این را در هر بیماری که ان ناحیه درد فیزیکی داشت حتی ان ناحیه که چاکراهی نداشت ولی موجود و عنصری داشت پس هر بیماری فیزیکی ریشه روانی هم دارد و این تجربه و نتیجه من در این چند مدت درمان روی بیمارها بود هم باید درمان فیزیکی و هم درمان روانی تم بشوند

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا