درمان شوک عصبی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

شکوه خرازی

کاربر ویژه
با سلام ودرود خدمت استاد واعضای انجمن تجربه من
من حدود ۲۴ سال پیش بر اثر خبری که برام ناگوار بود دچار شوک عصبی شده بودم به طوری که پزشکان از درمانم نا امید بود به این شکل بود که هر زمان استرس بهم وارد می‌شد کلا تمام بدنم بی حس میشد وتوان حتی حرف زدن وقدرت دادن آب رو هم نداشتم و خانوادم منو کشون کشون میبردن درمانگاه ودقیقا ۲۳ سال با این موضوع درگیر بودم تا این که دوره انرژی درمانی رو سال پیش گذروندم وبه لطف خدای مهربان واستاد عزیزم با این که اصلا رو خودم کار نکردم وفقط روی افراد کار کردم دیگه خبری از بیماری خودم نیست جا داره در این جا از استاد مهربانم تشکر کنم که ما رو با این دوره آشنا کردن

hashemi

کاربر ویژه
درود شکوه عزیز
بسیار خوشحال شدم.حال دلت همیشه عالی.استاد ما معجزه زندگی‌مونه که یادمون داده که معجزه زندگی باشیم...
در نور و برکت باشند🙏🙏🙏🥰

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود بر خانم خرازی عزیز
دقیقا به همین صورت است.
زمانی که ما بر روی دیگران کار میکنیم و بیماری ها و مشکلات آنها را با استفاده از انرژی درمانی برطرف می کنیم، بیماری ها و مشکلات خودمان نیز از بین می‌رود.
البته تا اونجایی که یادم هست شما تعداد زیادی از افراد را درمان کرده اید و به آنها کمک کرده اید و هم این عمل باعث می شود که انسداد هایی که در انرژی خودتان هست برطرف گردد و خود به خود مشکلات جسمی و ذهنی تان برطرف میشود.
با آرزوی موفقیت و سلامتی شما

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا