درمان کلیه

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

شهلا زارعی

کاربر ویژه
بیماری در بیمارستان بستری شده بود و متاسفانه کلیه هاش از کار افتاده بودن و اوره و کراتینش به شدت زیاد شده بود و دکترها ازش قطع امید کرده بودن چون ذره ای ادرار دفع نمیکرد. فرزندش از من خواست روی پدرش کار کنم و من هم پروتکل تحریک ادرار رو بعد از پاکسازی کامل کلیه ز راه دور براش انجام دادم، خارقالعادل بود. بعد از نیم ساعت کلیه ها فعال شدن و شروع به دفع کامل و قابل توجه ادرار کردن و حدود دو ساعت بعد کلیه تنظیم شد.
استاد من تمام اینها رو از شما دارم

hashemi

کاربر ویژه
بیماری در بیمارستان بستری شده بود و متاسفانه کلیه هاش از کار افتاده بودن و اوره و کراتینش به شدت زیاد شده بود و دکترها ازش قطع امید کرده بودن چون ذره ای ادرار دفع نمیکرد. فرزندش از من خواست روی پدرش کار کنم و من هم پروتکل تحریک ادرار رو بعد از پاکسازی کامل کلیه ز راه دور براش انجام دادم، خارقالعادل بود. بعد از نیم ساعت کلیه ها فعال شدن و شروع به دفع کامل و قابل توجه ادرار کردن و حدود دو ساعت بعد کلیه تنظیم شد.
درود و تبریک شهلای عزیز.هزاران شکر

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود بر شما دوست عزیز خانم زارعی
بسیار خوشحالم که با استفاده از تکنیک های انرژی درمانی توانستید به افراد و همنوعان کمک کنید و مشکلات و گرفتاری ها و بیماری هایی که آنها دارند را برطرف کنید.
نور و عشق الهی بر شما باد

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا