درمان کهیر

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
استاد عزیز برای درمان کهیر کودک ۹ساله باید از چه پروتکلی استفاده بشه؟باید فقط پاکسازی کنیم ؟انرژی کم بدیم یا کلا انرژی ندیدم و از پرانای سفید باید استفاده بشه؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
از بخش پوست در کتاب استفاده کنید و انرژی های مخصوص به خودش هست را به او بدهید
حقیقتش این هست که من هم پروتکل‌ها را حفظ نمی‌کنم و هر زمانی لازم داشته باشم از کتاب استفاده می‌کنم

مجتبی مهدوی

کاربر ویژه
درمانگر گرامی ، در تایید فرمایش استاد عزیز از پروتکل آلرژی پوستی در کتاب پیشرفته بهره ببرید.پاکسازی کبدو پاکسازی خون‌ریه در این مورد اهمیت دارد و اینکه معمولا ظهور کهیر در بعضی افراد میتواند به دلیل واکنش بدن آنها نسبت به برخی از داروها و یا مواد غذایی خاصی مانند تخم‌مرغ،بادمجان و غیره باشد که دارای مواد آلرژن یا حساسیت‌زا هستند.بهتر است این مواد غذایی یا دارو را در مورد این کودک شناسایی کنید تا در صورت امکان از آنها استفاده نشود.موفق باشید.

مهین جواهری

کاربر ویژه
هوالشافی

بیمارمرد۴۲ساله از عارضه شدید کهیر خارش ودرد شدید داشت

بیمار درحالت پذیرش قرار گرفت انگشتر عقیق و ساعت بندچرم ان رو از بیمار دور کردم

۱_درمرحله اول ناحیه کهیر زده پوست را اسکن کردم و احساس گرمای شدید و درد را بانوک انگشتان احساس کردم
۲_درمرحله بعد جاروکردن عمومی بدن رو شروع کردم
۳_چاکراه ریه را پاکسازی موضعی(استفاده از کلمات دستوری) انجام دادم،و۳نفس پرانای سبزونارنجی وقرمزاز طریق پشت با ریها انرژی دادم و موقع نارنجی دادن نوک انگشتام به سمت سر نبودودراخرتثبیت

۴_اسکن اجنا،جاروکردن موضعی اجنا و پرانای سبز و مقداری بیشتر بنفش انرژی دادم و از تکنیک دستوری اجنا برای خوب شدن کهیر بااسم بیماراستفاده و همینطور از کلمات بافرکانس بالا برای درمان و شفا یافتن بکارگرفته شدوبعدتثبیت ودراخر باز هم اجنا بانوک انگشت اسکن شد(موقع پاکسازی وانرژی دهی اجنا بیمار خواب الوده شده بودو یا خواب رفته بود سر بیمارمیومد پایین )

۵_عمل جاروکردن چاکرای پشت و جلوئی شبکه خورشیدی وکبد انجام شددریک مرحله سبز و بنفش انرژی داده شدوپاکسازی شد ودرمرحله دوم باسبزنارنجی انرژی دادم و ازجملات دستوری استفاده شدبعدتثبیت
۹_جاروکردن موضعی انجام وسبزونارنجی برچاکراه قاعده ای انجامشدبعدباپرانای قرمزانرژی داده شده و دراخر تثبیت
۱۰_تارهارو قطع کردم

وهمچنان درمان ادامه دارد....

مهین جواهری

کاربر ویژه
همچنین طحال بیمار از جلو و پشت جارو موضعی شد و چون طحال اسکن کردم الودگی و شدت گرمای زیاد رو احساس کردم
به طحال ۳ نفس سبز و نارنجی دادم و پاکسازی کردم بجای پرانای سفید این یکبار رو ازاین رنگها برای یک جلسه استفاده کردم و با جملات دستور و پرارتعاش پاکسازی کردم(و نوک انشگتان به سمت سر نبود)
ودراخر تثبیت کردم

S

Siamak.K

کاربر جدید
همچنین طحال بیمار از جلو و پشت جارو موضعی شد و چون طحال اسکن کردم الودگی و شدت گرمای زیاد رو احساس کردم
به طحال ۳ نفس سبز و نارنجی دادم و پاکسازی کردم بجای پرانای سفید این یکبار رو ازاین رنگها برای یک جلسه استفاده کردم و با جملات دستور و پرارتعاش پاکسازی کردم(و نوک انشگتان به سمت سر نبود)
ودراخر تثبیت کردم
👏👏👏

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا