در خصوص تکنیک دعا

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

فرنوش معین

کاربر ویژه
دورود بر استاد آرام گرامی
سوال من این هست که من میخوام تکنیک دعا رو برای خواهرم و همسرش که یک درخواست مشترک دارن انجام بدم آیا میتونم این تکنیک رو به صورت مشترک برای این دو نفر انجام بدم یا خیر؟

فرنوش معین

کاربر ویژه
می‌توانید برای هر دو تکنیک دعا را انجام دهید اما
متوجه درخواست مشترک نمی‌شوم؟
سپاس از شما
منظورم اینه که هردووشون درخواست شون اینه که خونه بگیرن آیا میتونم برای خونه پیدا کردن شون تو تکنیک دعا برای دوتاشون دعا و تجسم کنم؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
تکنیک دعا برای بهبودی روابط افراد است
برای گرفتن خانه باید کارهای اقتصادی انجام بدهیم تا بتوانیم خانه بگیریم

فرنوش معین

کاربر ویژه
اون که به جای خودش ولی پس دعا چه جایگاهی داره؟ خود من از مدیتیشن دعا تجربه بسیار خوبی دارم که یکی از دوستانم برام به مدت 40 روز انجام داد و من اون افزایش حقوقی که میخواستم رو گرفتم.

Dr.Aram

تیم مدیریت
افزایش حقوق هم دقیقاً برمی‌گردد به مسائل ارتباطی و احساسی که دیگران در شما ایجاد می‌کنند به خاطر همین شما اگر احساس خوبی داشته باشید افزایش حقوق هم مطمئناً برایتان اتفاق خواهد افتاد
و زمانی که تکنیک دعا کردن را انجام می‌دهید بهتر کار می‌کنید و طبیعتاً به دنبال بهتر کار کردنتان حقوقتان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
ولی اگر شما در خانه‌تان بودید و دعا می‌کردید و هیچ شغلی نداشتید و دنبال افزایش حقوق بودید هیچ اتفاقی برای شما نمی‌افتاد.

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا