سابلیمینال

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

سینا محمودی

کاربر ویژه
درود عرض ادب دکتر عزیز

شواهد و سند های خیلی قدیمی چند دهه قبل هست که هیت های مخفی زمین سابلیمینال هایی در سطح شهر های مختلف زمین پخش میکنند با فرکانس خیلی بالا و در ناخوداگاه مردم نفوذ میکنند برای برده سازی مردم که ماشالله مشخص هم هست توی هر زمینه ایی مردم برده شدن.

حالا کاری به حاشیه نداریم دکتر جان خودتون تو این زمینه ها اطلاعات خیلی زیادی دارید.

به هر حال این تلقینات به صورت تصویری در قالب تبلیغات در سطح شهر به صورت ناخوداگاه به خورد ما میدن، یا از طریق دکل های فایو-جی که فرکانس فوق العاده بالایی داره با قدرت بیشتری در مغز ما نفوذ میکنند این پیام های مخفی برده سازی رو، اهنگ های شاد هم که پیام های مخفی داره و…

خب وقتی هم که در حالت الفا قرار بگیریم مرتبا این سابلیمنال ها پخش پیوسته هست و تاثیرش بیشتر میشه

سوال اینجاست که چه کاری متیونیم انجام بدیم که این سابلیمینال هایی که معمولا ازشون آگاه نیستیم روی ما اثر نکنند؟

باتشکر

Dr.Aram

تیم مدیریت
باید اینقدر تلقین‌های مثبت و خوب بر روی خودتان انجام بدهید که آنها خنثی شوند
اگر چنین چیزی که می‌فرمایید درست باشد هیچ مانعی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد و از هر چیزی عبور می‌کند

سینا محمودی

کاربر ویژه
سابلیمینال قوی تر هست یا خودهیپنوتیزم؟
باید اینقدر تلقین‌های مثبت و خوب بر روی خودتان انجام بدهید که آنها خنثی شوند
اگر چنین چیزی که می‌فرمایید درست باشد هیچ مانعی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد و از هر چیزی عبور می‌کند
میتونیم تلقین کنیم که ناخوداگاه من فقط تلقینات خودم یا تلقیناتی که به آن آگاه هستم را میپذیرد، هرگونه تلقینات مخفی که من از آن آگاه نیستم را نپذیرد؟

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا