سایده گی زانو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

اعظم فنایی

کاربر ویژه
تجربه من از درمان خانم ۷۵ ساله هست که ایشون با واکر راه میرفتن بعد از شروع درمان درجلسه ۵ ایشون واکر رو گذاشتن کنار و بدون تکیه گاه راه میرن وبه حدی خوشحال هستن که درمان شدن طلب خیر برای استاد آرام دارم

صبا اشکوری

کاربر ویژه
تجربه من از درمان خانم ۷۵ ساله هست که ایشون با واکر راه میرفتن بعد از شروع درمان درجلسه ۵ ایشون واکر رو گذاشتن کنار و بدون تکیه گاه راه میرن وبه حدی خوشحال هستن که درمان شدن طلب خیر برای استاد آرام دارم
سلام ودرود اعظم جون خانم فنایی عزیز
ممکنه در رابطه با چگونگی نحوه درمان تون هم کمی توضیح بدهید ، بیمارتون مشکل کجی مفصل زانو هم داشتن ؟ از پاسخگویی تان سپاسگزارم

اعظم فنایی

کاربر ویژه
سلام صبا جون ایشون مشکل سایده گی زانو داشتن و از همون پروتکل سایده گی زانو استفاده کردم ولی از اینکه دردشون کاهش پیدا کرده بود خوشحال بودن

صبا اشکوری

کاربر ویژه
سلام صبا جون ایشون مشکل سایده گی زانو داشتن و از همون پروتکل سایده گی زانو استفاده کردم ولی از اینکه دردشون کاهش پیدا کرده بود خوشحال بودن
اعظم جون سپاسگزارم ازتون
عزیزم درست می فرمایید
ممنون ازاینکه تجربه تون رو فرمودین
همواره خیروبرکت الهی براتون باشه

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا