سلام جعفری هستم

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مریم سادات جعفری

کاربر ویژه
از زمانی که پرانیک رو توسط دکتر آرام آموزش دیدم شروع به درمان کردم و نتایج خوبی گرفتم در رزومه کاریم درمان سرطان بد خیم سینه درمان سرطان خوش خیم سینه بهبودو تحت کنترل قرار گرفتن بیماری ام اس و چندین مورد دیگه و از اینکه در این دوره شرکت کردم بسیار خوشحالم و خدا رو شاکرم

hashemi

کاربر ویژه
از زمانی که پرانیک رو توسط دکتر آرام آموزش دیدم شروع به درمان کردم و نتایج خوبی گرفتم در رزومه کاریم درمان سرطان بد خیم سینه درمان سرطان خوش خیم سینه بهبودو تحت کنترل قرار گرفتن بیماری ام اس و چندین مورد دیگه و از اینکه در این دوره شرکت کردم بسیار خوشحالم و خدا رو شاکرم
ماشاالله مریم عزیز
چه عالی
کاش در قسمت نتایج انرژی‌درمانی بنویسی این نتایج درخشان رو
احسنت🌻🌱

مرضیه جعفری

کاربر ویژه
آفرین به شما 😃👏🏼👏🏼

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود بر شما خانم جعفری عزیز
انشالله که همیشه سالم و تندرست باشید و پرقدرت عزیزانتان و دوستانتان کمک کنید

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا