سنگ صفرا

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

اعظم فنایی

کاربر ویژه
دختر جوانی که دچار درد در ناحیه پهلو ها قسمت پشت شده بودبعداز سونو فهمید کیسه صفرا پر شده و حدود ۶ سنگ کوچک و بزرگ داره که اون رو تحت انرژی درمانی قرار دادم واز پروتکل سنگ کلیه استفاده کردم و نتیجه گرفت واز یه جراحی نجات پیدا کرد

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
خانم فنایی جان ی سوال دیگه دارم واینکه برای درمان، شما حتما با بیمار هماهنگ می‌کنید ک چ تایمی درمان انجام بشه؟
آخه من به این موضوع خیلی اهمیت میدم و هر زمان ک بخاهم درمان رو شروع کنم براش باید هماهنگ کنم ک حتما در حالت پذیرش باشه ؟
واین مدام باید پیام رد وبدل شه منظورم درمان از راه دور هست
ممنون میشم این تجربتون هم با ما به اشتراک بزارید🙏🙏❤️

واینکه در هر روز ۱۰ جلسه طی دوماه درمان انجام دادین ؟درست متوجه شدم؟

اعظم فنایی

کاربر ویژه
زهرای عزیزمن گفتم ۱۰ جلسه روزی یک بار وبعدازاون یک روز درمیان انجام دادم وبرای درمان من در جلسه اول به مراجعه کننده میگم حتما باید پیام بده که آماده پذیرش هست پیام نده من انجام نمیدم چون خیلی وقت ها خودشون پیام میدن مثلا ۱۰ دقیقه دیگه آماده هستن پس حتما زمان رو باهاشون هماهنگ میکنم

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
سلام خانم فنایی .
عزیزم بیماری دارم ک درون صفرا ۴۰ عدد سنگ تشخیص داده شده به نظر شما درمان ممکنه از دوماه بیشتر زمان ببره؟
آخه میگه بهم بگو چقدر زمان میبره ک درمان شه؟
منم چون ۴۰ تا بود تقریبی گفتم ۲ تا ۳ ماه شاید هم بیشتر.

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا