سوال در خصوص آدمک مغزی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

فرنوش معین

کاربر ویژه
سلام خدمت استاد آرام عزیز و همکاران محترم
دوتا سوال در خصوص تکنیک تکنیک آدمک مغزی دارم
یکی اینکه قبلا این تکنیک رو برای من به صورت رایگان ارسال کرده بودین ولی یه مقدار با این که تو دوره هست فرق داره این دلیل خاصی داره؟
دوم اینکه من به دلیل اینکه از صبح تاعصر سرکار هستم دو بار در روز میتونم انجامش بدم که صبح اول وقت و شب هست اینطوری اکیه؟
ممنون از پاسخگویی تون

Dr.Aram

تیم مدیریت
مشکلی ندارد هر دو تکنیک یکی هستند و هر دو اثرات یکسانی را برای شما دارم و ممکن است تغییرات جزئی در آنها باشد
و شما می‌توانید هم صبح انجام بدید و هم بعد از ظهر مشکلی از انجام دادن ندارد و بسیار خوب و عالی است

فرنوش معین

کاربر ویژه
مشکلی ندارد هر دو تکنیک یکی هستند و هر دو اثرات یکسانی را برای شما دارم و ممکن است تغییرات جزئی در آنها باشد
و شما می‌توانید هم صبح انجام بدید و هم بعد از ظهر مشکلی از انجام دادن ندارد و بسیار خوب و عالی است
سپاسگزارم

مرضیه جعفری

کاربر ویژه
چقققققدر دلم لک زده برای اون روزا که میومدم تهران برای خلق آینده .. بهترین دوران عمرم..پاهام رو زمین نبود.. رو ابرا بودم..تا دوسال بعد از دوره تمرین انجام میدادم..البته نه همشو.. تعدادیش که باهاشون بیشتر ارتباط گرفتم..سرور تکنیکا آدمک مغزی بود.. بعدم خلسه خود هیپنوتیزم..واقعا استاد حساب اون دوره از تمام دوره‌هاتون جداست.. چه تجربه‌هایی.. یادش بخیر

خدا شما رو برای همه ما حفظ کنه.. 🙏🏼♥️😊😇

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا