سوال

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

سعید شیرزادی

کاربر ویژه
استاد ببخشین سوالم رواینجامیپرسم .از پراناهای رنگی در دگرهیپنوتیزم یا عمیق کردن خلسه میتوانم استفاده کنم؟ آیا پراناهای قرمز،آبی،زرد و سبز بنفش ونارنجی که درانرژی درمانی استفاده میکنیم دردگرهیپنوتیزم چه کاربردی دارن؟ ممنون میشم اگه امکان داره راهنماییم کنین.

Dr.Aram

تیم مدیریت
در جلسات آینده در مورد ترکیب پرانی کیلینگ و هیپنوتیزم برایتان کاملاً توضیح خواهم داد

سعید شیرزادی

کاربر ویژه
در جلسات آینده در مورد ترکیب پرانی کیلینگ و هیپنوتیزم برایتان کاملاً توضیح خواهم داد
متاسفانه من فعلا امکان تهیه دوره هیپنوتیزم رو ندارم .بامیدخدا اسفندماه تهیه میکنم .اگه امکان داره جواب مختصری بفرمایین ممنون میشم استاد .باتشکر

Dr.Aram

تیم مدیریت
آیا شما دوره هیپنوتیزم را گذرانده‌اید؟
اگر این دوره رو گذرانده‌اید می‌توانید با استفاده از تکنیک‌های زیر به انجام هیپنوتیز کمک کنید
از انرژی بنفش می‌توانید به چاکرای آجنا بدهید و دستور خواب را به او بدهید
از پاکسازی‌های عمومی هم برای افزایش عمق خواب و به خواب رفتن افراد می‌توانید استفاده کنید

سعید شیرزادی

کاربر ویژه
آیا شما دوره هیپنوتیزم را گذرانده‌اید؟
اگر این دوره رو گذرانده‌اید می‌توانید با استفاده از تکنیک‌های زیر به انجام هیپنوتیز کمک کنید
از انرژی بنفش می‌توانید به چاکرای آجنا بدهید و دستور خواب را به او بدهید
از پاکسازی‌های عمومی هم برای افزایش عمق خواب و به خواب رفتن افراد می‌توانید استفاده کنید
باسلام حضور برادرعزیزم ،استادآرام ارجمندم.
من سال۱۳۷۰باموسسه مرحوم کابوک نامه نگاری داشتم وچون راه دوربود جناب کابوک(شعبان طاووسی)نوارهای کاست شش گانه برام ارسال کردند و چندکتاب ازایشان مطالعه کردم وخداروشکر بی حسی در پوست وفروکردن سوزن و قفل فک سوژه و کاتالپسی وانجمادعضلانی وحتی بازگشت سوژه به ۶سالگی رو باموفقیت انجام دادم حتی با لمس ته مداد ،القای توهم آتش سیگارکردم ومحل تاول جزیی ایجادشدوخطکش پلاستیکی رو دست سوژه دادم وباالقای تسمه آهنی قادربه خم کردن خطکش پلاستیکی نشد.چون اون زمان هیپنوتیزم دربین مردم عادی کمتر رایج بود وآگاهی مردم کمتربود سرخورده شدم وفاصله افتاد اما الان باوجود نازنین شما وآموزشهای ناب شمامجددا خیلی مشتاقترشدم که انرژی درمانی رو باهیپنوتیزم همزمان ادامه بدم و پیشرفت خوبی داشته باشم .البته باپرمحتوابودن دوره هاتون احساس میکنم حتما بایدمجددا دوره هیپنوتیزم رو درمحضرشما شرکت کنم و باتکنیکهای عالی شما مجددا آموزش ببینم .

آخرین ویرایش:

Dr.Aram

تیم مدیریت
بسیار عالی هست
الان می‌توانید با استفاده از تکنیک‌های انرژی درمانی و همانطور که در بالا گفتم با تکنیک‌های هیپنوتیز که به یاد دارید آنها را ترکیب کنید و خودتان روش‌هایی را ابداع کنید

سعید شیرزادی

کاربر ویژه
از انرژی مثبت ودلگرمی بینهایت شما سپاسگزارم جناب آرام عزیزم.
یه ایده دارم میخوام نظرشمارو بدونم.در حین هیپنوز بجای تلقینهای مثبت ،با پراناهای رنگی میشه روی محل درد یا عضو یاچاکرای بیماریاضعیف ،پاکسازی و انرژی بدم ؟چون حس میکنم اینجوری ناخودآگاه سوژه هم ب کمکم میاد وقدرت پراناها رو توی ناخودآگه سوژه هم حکاکی میشه وبعدازبیداری هیپنوز حدس میزنم بدن بیمار بیشتر به پراناها عکس العمل درمانی بهتری نشون بده .نظرشماچیه دکترجان .ببخشین وقت شمارومیگیرم داداشم🙏🙏🙏

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا