عفونت ریه کودک یک ساله

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

استاد کودک یکساله ریه عفونت کرده و مدتی در بیمارستان بستری بود و تنفسش میگیره باید بخور بدهند تا نفس باز بشه

من پاکسازی ریه و اجنا انجام میدم فقط خیلی کم نور سفید دادم ابرریزش بینی گرفته و نفس باز شده
ایا من رنگ دیگه هم میتونم بدم ؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
می‌توانید عفونت ریه را به صورت کامل ولی با انرژی کمتر بر روی او در یک نوبت یا دو نوبت در روز انجام دهید
برخی از مواقع عفونت ریه را در کودکان با نور سفید انجام می‌دهیم � اگر خیلی حاد باشد دو بار در روز و اگر حاد نباشد هر روز انجام می‌دهی

مهین جواهری

کاربر ویژه
می‌توانید عفونت ریه را به صورت کامل ولی با انرژی کمتر بر روی او در یک نوبت یا دو نوبت در روز انجام دهید
برخی از مواقع عفونت ریه را در کودکان با نور سفید انجام می‌دهیم � اگر خیلی حاد باشد دو بار در روز و اگر حاد نباشد هر روز انجام می‌دهی
سپاس فراوان استاد

مهین جواهری

کاربر ویژه
دورود فراوان به استاد عزیز

استاد تشخیص پزشکان آسم بود و تقریبا به مدت ۵۰ روز در بیمارستان بستری بودند و بعداز مرخصی هرموقع سرما میخورد تنفسش میگرفت باید بخور سرد داده میشد کلا چند ماه از این روند بیماری میگذشت که بازهم سرما خورد و نفس گرفت سینه خس خس داشت من فقط ۳ روز روی کودک کار کردم و فقط با نور سفید که شروع به بهبودی کرد کامل خوب شد
تازه چند روز میشه به متخصص مراجعه کردند که سونو گرافی رفتن که هیچ علایمی از آسم نبود که دکتر گفتند تشخیص اشتباه بوده و کودک الکی بیمارستان بوده چون چیزی نبوده که متوجه بشوند ولی دکتر خبر نداشت من انرژی درمانی کردم خوب شده و کاملا سرحال هست خدا رو شکر برادرزاده یکسالم سالم و تندرست هست بخاطر این مریضیش رشد خوبی هم نداشت الان خداراشکر رشد و نمو ان بهتر شده است
این خوشحالی و حس خوب و شادی خوانوادگی ما به لطف شما استاد عزیزم هست و خداوند حافظ شما و خوانواده گرانقدرتان باشد🌿🌱

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا