فوبی_عروسک چشم دکمه ای

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

□برادر زاده کوچکم که ۹ساله هست برای درمان سرفه شدید و سرما خوردگی انرژی درمانی انجام میدادم

■هنگام پاکسازی اجنا متوجه عنصری روی اجنا شدم و تصویر ان را کشیدم و از برادر زادم‌پرسیدم ببینم چنین شکل عروسک داره یا نه گفت در کارتون این عروسک رو دیده که مادرش از داخل کمد برداشته و میخواسته چشماش رو دربیاره و بجاش دکمه بزاره و یه گربه هم رو دیوار بوده یا همچین چیزی وقتی نقاشی رو کشیدم همین رو تعریف کرد که خیلی ترسیده بوده و شبا خواب راحت نداشته

□بعد درمان و برداشت عنصر به من گفت که خواب ارامی داشتم

مهین جواهری

کاربر ویژه
این تصویر پاهاش تا روی ابتدایی بینی هم اومده بود
استاد من درمان رو تکرار کردم و با تخم مرغ موجود برداشتم و تکرار کردم ولی اون موجود کمی کدر شده تصاویرش محو شده وزیاد معلوم نیست ولی بازم هست چقدر باید تکرار کنم تا بره چون کودک ۸ سالشه زیاد انرژی بدم براش خطرناکه

Dr.Aram

تیم مدیریت
یکی دوبار با بنفش الکتریکی ناحیه را پاکسازی کنید و از بین ببرید
بهتر هست که از روان درمانی و صحبت کردن با کودک استفاده کنید و تصاویری که کودک در ذهنش در مورد آن عروسک درست کرده است را مخدوش کنید یا از بین ببرید یا با استفاده از تکنیک‌هایی که در دوره خلق آینده برای پاک کردن خاطرات آموزش داده‌ایم
تصویر را کوچک کنید تا تاثیرش بر روی کودک کاسته شود و از بین برود

مهین جواهری

کاربر ویژه
یکی دوبار با بنفش الکتریکی ناحیه را پاکسازی کنید و از بین ببرید
بهتر هست که از روان درمانی و صحبت کردن با کودک استفاده کنید و تصاویری که کودک در ذهنش در مورد آن عروسک درست کرده است را مخدوش کنید یا از بین ببرید یا با استفاده از تکنیک‌هایی که در دوره خلق آینده برای پاک کردن خاطرات آموزش داده‌ایم
تصویر را کوچک کنید تا تاثیرش بر روی کودک کاسته شود و از بین برود
استاد تصویر کاملا محو شده و خاطرات پاکسازی و همه ترس کودک برطرف و شبها خواب راحتی دارند .به لطف شما استاد گرانقدر

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا