مار

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مریم قلی کیانی

کاربر ویژه
سلام خدمت استاد آرام عزیزم و همچنین خانم هاشمی عزیز
از وقتی در تلگرام تجسم خلاق، در مورد پاکسازی هو پونو پونو پیام گذاشتین منم علاقه پیدا کردم به پاکسازی کردن خودم
از پریروز پاکسازی میکنم دیشب خوای عجیبی دیدم
خواب یه مار خیلی قوی و تقریبا بزرگ رو دیدم که یه دفعه یه صدای خیلی وحشتناک تولید کرد ،وبا یه حرکت سریع دم و انتهای بدن خودش رو فرو کرد توی دهنش وبه شکل یه حلقه گرد و دایره کامل دراومد
دوبار این حرکت رو انجام داد ،ودراخر خواب به خاطر ترسی که از مار داشتم و برای نجات بچه هام ،در خواب مار رو با چاقو تکه تکه کردم
لطفا تعبیر خواب رو میفرمایید
ممنون

سلام خدمت استاد آرام عزیزم و همچنین خانم هاشمی عزیز
از وقتی در تلگرام تجسم خلاق، در مورد پاکسازی هو پونو پونو پیام گذاشتین منم علاقه پیدا کردم به پاکسازی کردن خودم
از پریروز پاکسازی میکنم دیشب خوای عجیبی دیدم
خواب یه مار خیلی قوی و تقریبا بزرگ رو دیدم که یه دفعه یه صدای خیلی وحشتناک تولید کرد ،وبا یه حرکت سریع دم و انتهای بدن خودش رو فرو کرد توی دهنش وبه شکل یه حلقه گرد و دایره کامل دراومد
دوبار این حرکت رو انجام داد ،ودراخر خواب به خاطر ترسی که از مار داشتم و برای نجات بچه هام ،در خواب مار رو با چاقو تکه تکه کردم
لطفا تعبیر خواب رو میفرمایید
ممنون

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا