نتایج درمان ها و قدردانی خانم خراسانی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
درود و عرض ادب و احترام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز
من شادی احمدی هستم بهمن ماه سال ۱۴۰۰ در کلاس های انرژی درمانی استاد آرام شرکت کردم
با شرکت در این کلاس ها در بزرگی به سوی من و اطرافیانم به سوی سلامتی و آرامش باز شد
در ابتدا درمانجویی به من مراجعه کرد که اضطراب داشت در ۴ جلسه تا حد ۹۰ درصد اضطراب رفع شد و باقی آن به دلیل عادت داشتن به شیوه زندگی بد و لایف استایل نادرست در او بود و با راهنمایی هایی آن هم برطرف شد به لطف خدا و شرکت و راهنمایی های استاد عزیز
بیماری تیروئید و تونستم در حد زیادی درمان کنم
سردرد و به راحتی با تکنیک هایی که آموزش دیدم درمان میکنم
بیماری افسردگی و سردرد های ناگهانی
سرماخوردگی و آنفولانزا رو تونستم درمان کنم
بسیار سپاسگزارم از خدای بزرگ که چنین مسیری در سر راهم قرار دا و بعد از استاد آرام عزیز که با صبر و شکیبایی به سوالات و مسائل من در طول درمان ها و کمک کردند
و ایکه تغییر جالبی که در طول این مدت در خودم احساس کردم که در طول درمان تمرکزم بالا رفته و حتی درمان برام از مدیتیشن و تغییرات درونی بیشتری داشته
درمان هایی که برای دیگران انجام دادم بسیار در درمان مشکلات و بیماری های خودم داشته
مثلا در درمان مشکلات زانوی دوستم مشکلات زانوی خودم برطرف شد و این برام خیلی جالب بود .
در نهایت بینهایت از خداوند متعال سپاسگزارم که این مسیر رو سر راهم قرار داد و بینهایت از استاد عزیز سپاسگزارم که صبورانه به سوالات و مشکلاتم در این مسیر پاسخ دادند
الهی شکر

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا