نور سفید

توجه : روز های دوشنبه ساعت ده شب به وقت ایران مدیتیشن دوقلب در پیج دکتر آرام برگزار می شود. به دوستان اطلاع رسانی کنید و برای اینکه اطلاع رسانی شود به در لینک زیر ثبت نام کنید. شما امروز فقط یک نفر را به این مدیتیشن دعوت کنید ||||||

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
درود فراوان بر استاد مهربانم
هنگام انجام مدیتیشن نور سفید در کسری از ثانیه دیدم که وقتی چشم سومم فعال شه قراره دنیا رو به چه صورت ببینم یعنی فقط تصویر فضای بیرون که دقیقا همین تجربه رو در مدیتیشن روت شدن داشتم یعنی الان کاملا مطمئن هستم که در این زمینه چی قراره ببینم و چه دیدی داشته باشم... تجربه بسیار دلچسبی بود.
اما در مورد چهره ی ناشناسی که سر کلاس هم گفتم شما فرمودید ما باید روی تصاویر آگاه باشیم و کنترل کنیم.
من می خوام بدونم که منظور شما رو درست متوجه شدم یعنی فقط بپذیرم که چهره ای دیدم؟ همین؟

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
در جلسه دوم پاکسازی من حس می کردم کل داخل بدنم از آلودگی ها پاک شده و پر از فضای خالیه و انگار همه چی سر می خوره و جریان داره
حتی تو ناحیه دستهام به قدری احساس چرخش انرژی قوی بود که مثل زمانی که پیچ شعله گاز و می چرخونیم در واقعیت هم دستای من می چرخید.
چشمامو باز کردم اما نمی تونستم دستمو کنترل کنم!!!

Dr.Aram

تیم مدیریت
در جلسه دوم پاکسازی من حس می کردم کل داخل بدنم از آلودگی ها پاک شده و پر از فضای خالیه و انگار همه چی سر می خوره و جریان داره
حتی تو ناحیه دستهام به قدری احساس چرخش انرژی قوی بود که مثل زمانی که پیچ شعله گاز و می چرخونیم در واقعیت هم دستای من می چرخید.
چشمامو باز کردم اما نمی تونستم دستمو کنترل کنم!!!
هر تجربه انرژی که در بدن ایجاد می‌شود باید قابل کنترل باشد
باید شما بر روی تجربیات خود کنترل داشته باشید و اگر جایی احساس کردید که از کنترلتون خارج می‌شود از انجام دادن تمرین پرهیز کنید تا دوباره بتوانید آن را کنترل کنید

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
سلام استاد عزیزم
می خوام تجربه های این هفته مو بگم و در انتها راجع به خمیردندان
استاد جان یکشنبه این هفته که کلاس داشتیم شب خواب دیدم شما به من یه مدادتراش فلزی نقره ای مخروطی شکل هدیه دادید که کلی کاربری داشت مفهوم خوابم خیلی عمیق بود و من با تعجب همش بهش نگاه می کردم.
فرداش همش تو فکر یه همکارم بودم که مدت ها بود از محل کار ما رفته بود و من می دیدم که داره میاد سر کار پیش ما حتی مسیرهاشم می دیدم و حتی لباس های تنش.
و دو ساعت بعد اومد اداره خیلی عجیب بود و متعجب نگاهش می کردم حتی لباس هاشم همون لباس ها بود که من خیلی خیلی واضح و شفاف دیدم.
همون شب برای اولین بار مدیتیشن ارتباط با غده صنوبری رو انجام دادم که یهو همه جا روشن شد و بعد از این که نور و دیدم اطرافم توی فایل گفت تصور کن اطرافت روشن میشه شوک بودم برای من یه قدم جلوتر انجام شده بود.
اما در رابطه با خمیر دندان
من سال ها دندون درد و لثه درد داشتم اما هیچ دکتری کاری انجام نمی داد و می گفتن حساسیت داری و دندونات هیچ مشکلی ندارن با معرفی دکترها چندین خمیر دندون عوض کردم اما هیچ کدوم فایده نداشت تا این که با دوستی آشنا شدم که گفت همین مشکل رو داشته و درنهایت خمیر دندان فارمد گرفته و مشکلش حل شده منم خریدم و مشکلم حل شد بعدها مدل نانو اومد الان فارمد نانو می زنم ایرانیه و قیمتش هم مناسبه وقتی فرمایشات دکتر راجع به فلوراید و شنیدم رفتم جلد خمیر دندونم و خوندم و دیدم که توی ترکیباتش فلوراید نداره.

فرزانه جعفری

کاربر ویژه
سلام استاد عزیزم
استاد جان یکشنبه این هفته که کلاس داشتیم شب خواب دیدم شما به من یه مدادتراش فلزی نقره ای مخروطی شکل هدیه دادید که کلی کاربری داشت مفهوم خوابم خیلی عمیق بود و من با تعجب همش بهش نگاه می کردم.
فرداش همش تو فکر یه همکارم بودم که مدت ها بود از محل کار ما رفته بود و من می دیدم که داره میاد سر کار پیش ما حتی مسیرهاشم می دیدم و حتی لباس های تنش.
و دو ساعت بعد اومد اداره خیلی عجیب بود و متعجب نگاهش می کردم حتی لباس هاشم همون لباس ها بود که من خیلی خیلی واضح و شفاف دیدم.
همون شب برای اولین بار مدیتیشن ارتباط با غده صنوبری رو انجام دادم که یهو همه جا روشن شد و بعد از این که نور و دیدم اطرافم توی فایل گفت تصور کن اطرافت روشن میشه شوک بودم برای من یه قدم جلوتر انجام شده بود.
من سال ها دندون درد و لثه درد داشتم اما هیچ دکتری کاری انجام نمی داد و می گفتن حساسیت داری و دندونات هیچ مشکلی ندارن با معرفی دکترها چندین خمیر دندون عوض کردم اما هیچ کدوم فایده نداشت تا این که با دوستی آشنا شدم که گفت همین مشکل رو داشته و درنهایت خمیر دندان فارمد گرفته و مشکلش حل شده منم خریدم و مشکلم حل شد بعدها مدل نانو اومد الان فارمد نانو می زنم ایرانیه و قیمتش هم مناسبه وقتی فرمایشات دکتر راجع به فلوراید و شنیدم رفتم جلد خمیر دندونم و خوندم و دیدم که توی ترکیباتش فلوراید نداره.
چه جالب!!!
تقریبا شبیه همین تجربه ی شما رو من دیروز داشتم، حدودا دو ماه میشه که یکی از همکارام به علت بیماری نمیان سرکار. دیروز یهو این سؤال اومد تو ذهنم و ازون یکی همکارم پرسیدم به نظرت فلانی کی بر میگرده سرکار، گف نمیدونم اطلاعی ندارم. دقیقا ظرف کم تر از یک ساعت دیدم همون همکار مریض مون اومده محل کارمون و به بقیه گفتن که از دوشنبه دوباره کارشونو شروع می کنن.

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
سلام دکتر جان
هفته های گذاشته در حین انجام مدیتیشن نور سفید بودم که ناگهان از فرشتگاهم (محراب) که همیشه اونجا میشینم و کلکسیون سنگ دارم صدای شکستن چیزی اومد.
مدیتیشن رو تموم کردم و تک تک سنگ ها رو چک کردم اما چیزی نشکسته بود...
جلسه بعدش شما سر کلاس فرمودید که ممکنه هنگام انجام مدیتیشن آگاهی برتر صدای شکستن بشنوید.
در تمام سال هایی که همراه شما بودم شهود و الهام داشتم خیلی هم داشتم اما هیچ وقت صوتی نبوده برای همین شک کردم از طرفی من نور سفید رو انجام می دادم نه آگاهی برتر ولی بالاخره تصمیم گرفتم بپذیرم و به شما بگم که شاید واقعا پوسته ای از دور من از بین رفته این ممکنه؟ یا این اتفاق قط موقع TC میفته؟

مژگان ملک محمدی

کاربر ویژه
سلام دکتر جان
هفته های گذاشته در حین انجام مدیتیشن نور سفید بودم که ناگهان از فرشتگاهم (محراب) که همیشه اونجا میشینم و کلکسیون سنگ دارم صدای شکستن چیزی اومد.
جلسه بعدش شما سر کلاس فرمودید که ممکنه هنگام انجام مدیتیشن آگاهی برتر صدای شکستن بشنوید.
در تمام سال هایی که همراه شما بودم شهود و الهام داشتم خیلی هم داشتم اما هیچ وقت صوتی نبوده برای همین شک کردم از طرفی من نور سفید رو انجام می دادم نه آگاهی برتر ولی بالاخره تصمیم گرفتم بپذیرم و به شما بگم که شاید واقعا پوسته ای از دور من از بین رفته این ممکنه؟ یا این اتفاق قط موقع TC میفته؟
سلام آزاده عزیزم کاملا درسته تمام اصواتی که میشنوی آگاهی برتر هست کلا فرق داره با صداهای دیگه من تجربه دارم واقعا در حیرتم که چقدر میتونه به انسان کمک کنه صدای خود ذهن یا توهمات نیست اصوات الهی هستن که چه مادی و چه معنوی کمک میکنن باید خیلی به خودت آگاه باشی
موفق باشی عزیزم🙏🌺💖

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
سلام آزاده عزیزم کاملا درسته تمام اصواتی که میشنوی آگاهی برتر هست کلا فرق داره با صداهای دیگه من تجربه دارم واقعا در حیرتم که چقدر میتونه به انسان کمک کنه صدای خود ذهن یا توهمات نیست اصوات الهی هستن که چه مادی و چه معنوی کمک میکنن باید خیلی به خودت آگاه باشی
موفق باشی عزیزم🙏🌺💖

سلام عزیزم
ممنونم از راهنمایی و نظرت مژگان جان 🦄🌈🔮💜

Dr.Aram

تیم مدیریت
سلام دکتر جان
بله کاملاً درست هست شما موقع شکستن پوسته‌های اطرافتان ممکن هست نورهایی را ببینید که یک دفعه و به صورت ناگهانی آزاد می‌شود یا صداهایی را بشنوید یا حتی در بدنتان احساس‌های نامتعارف داشته باشید مثل درد یا مورمور شدن یا یک گرمای ناگهانی و زیاد

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
درود استاد جانم
من سال های دور یک مستند کامل دیدم از این که ملکول های آب شعور ندارن و تمامی گفته ها و حتی اون دانشمند که برای اگه اشتباه نکنم ژاپن بود الکی بوده و دروغ بوده و این مسائل به هر حال انقد مفصل بود که من پذیرفتم مولکول های آب شعور ندارن.
حدودا یک ماه پیش حس کردم که می تونم شکل کامل ملکول های آب رو ببینم که خیلی جذاب و درخشان بودن اول جدی نگرفتم و گفتم هدف تو از باز شدن چشم سوم دیدن این موارد نیست تو اهداف خودتو قبلا انتهای جزوه نوشتی و از این موضوع رد شدم ...
اما چند بار دیگر هم تکرار شد! و اونا واقعا جذاب و اسرارآمیز بودن🥰
یادم اومد که سر کلاس پرواز روح یکی از دوستان یا خود شما این رو گفتید که به داخل مولکول های آب سفر کنید. چیزی که مهم بود این بود که من این جمله یادم مونده بود و حس می کردم که ملکول های آب من و صدا می کنند، در واقع سعی کردم به نشانه ها توجه کنم و یادداشت کنم.
به طرز عجیبی پست هایی تو اینستاگرام می دیدم که مربوط به شعور آب میشد و اگر اشتباه نکنم شما هم توی پیج راجع به این موضوع ویدئو قرار دادید.
و از پیگیری این موضوع هزاران دریچه دیگه برام باز شد.
ذهنم حسابی درگیر شد و بعد به صورت شگفت انگیزی یک تکنیک بسیار سحرآمیز با آب به من الهام شد. که نظیرشو هیچ جا ندیده بودم.
چند روزی به خودم فرصت دادم و قبول کردم که هدف دیدن مولوکول ها نبوده بلکه ایمان به شعور آب و اعتماد به تکنیک بوده.
من خیلی دوست دارم نظر شما رو راجع به این موضوع بدونم که آیا واقعا شعور دارن؟
چون من می دونم که تمام کیهان دارای آگاهی و شعور هست هرکس به اندازه آگاهیش به چیزی بدل شده اما این که انقد نیرومند باشند اونا که بخوان برای ما کاری کنند واقعا پذیرشش سخته برام
در نهایت من تکنیک رو 2 هفته پیش انجام دادم و منتظرم تا نتیجه حاصل بشه.

Dr.Aram

تیم مدیریت
با استفاده از تکنیک‌ها می‌توانیم تجربه‌های خیلی زیادی داشته باشیم که با علم قابل توجیه نیستند و باید صبر کنیم تا بعداً آنها را توجیه کنند
نه تنها آب بلکه همه چیز شعور دارد
ممکن هست که ما نتوانیم کاری که آن دانشمند ژاپنی انجام داد را دال بر شعور آب بدانیم ولی می‌دانیم همه ذرات جهان شعور دارد
طبق نظریه هری و نظایر دیگری که عرفای اسلامی و دیگر فلاسفه در مورد جهان داده‌اند همه جهان می‌تواند هوشمند باشد
خصوصیتی که این تکنیک‌ها دارد این است که شما خودتان می‌توانید آن را تجربه کنید
شما می‌توانید با استفاده از این تکنیک نه تنها شعور بلکه زنده بودن مولکول‌های آب را احساس کنید زنده بودن گیاهان را احساس کنید
دارای احساس بودن مورچه را متوجه بشید
و حتی یک سنگ را بفهمید

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
درود استادخوبم 💙
هفته ی شکوهمندی داشته باشید🌸
من هربار که مدیتیشن کودک درون رو انجام می دادم در قسمتی که گفته میشد برای خودتان شعر بخوانید شعری می خوندم که هرگز در کودکی نشنیده بودم و تنها یک بار شنیده بودم که عمه ام برای نوه هاش می خونه همین!!!
و همیشه برام سوال بود که چرا این شعر و می خونم؟؟؟ چرا شعری که ده سال هم از شنیدنش نمیگذره باید برام جالب باشه!
من این مدیت رو خیلی انجام میدم و اجازه میدم ضمیرم منو ببره به زمان هایی که روانم نیاز به ترمیم داره یا بیشتر باهاش آرامش می گیرم
اجازه میدم من و ببره به زمان هایی که سوال های کودکیم بی پاسخ موند یا قانع نشدم یا احساس می کردم که من درست میگم
آخرین باری که انجام دادم تا قسمت شعر بخونید رسید 2 سالگی یا سن کمتر خودم رو دیدم که روی سینه ی پدرم خواب بودم و پدرم این شعر و داشت می خوند و من عمیق و در آرامش کامل خوابیده بودم. اینقدر این کودک معصوم و کیوت و جذاب خوابیده بود اصلا نمی دونم چی بنویسم از موجودی که دیدم مثل یک چیز مقدس و متبرک و حالم خیلی خوب شد.
بعد از انجام مدیت شعر و برای پدرم خوندم و از پدرم پرسیدم که این و بلدی؟
گفت آره عموت وقتی می رفته مهدکودک این و بهش یاد داده بودن ماها که بزرگتر بودیم برامون می خوند که شعر جدید یاد گرفتم
منم وقتی تو رو تو بچگی می خوابوندم با این شعر می خوابوندم.
و درنهایت جواب سوالم و علاقه بیش از حدم به این شعر و فهمیدم 😍
استاد جان درسته که این تکنیک مربوط به خلق آینده هست اما علت این که این تجربه ی ناب و خالص و شیرین رو اینجا نوشتم نه انجمن خلق آینده این که مطمئن هستم چیزی که از نوزادی خودم دیدم و گرفتم جواب سوالم به خاطر تمرینات چشم سوم بود که اینقدر واضح و شفاف همه چی رو دیدم. این دیدن با همه ی دیدن ها فرق داشت.
سپاسگزام.

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود بر خانم جهانگیری عزیز
تجربه بسیار زیبا و فوق العاده‌ای هست
و اینکه شما توانستید خاطرات قبل از سه سالگی‌تان را به یاد آورید فوق العاده است چون از نظر روانشناسی افراد خیلی کمی هستند که می‌توانند این خاطرات را به یاد بیاورند
همه تکنیک‌ها بر روی همدیگر تاثیر هم افزایی ایجاد می‌کنند و همدیگر را تقویت می‌کنند
ممکن است با انجام تکنیک‌های انرژی درمانی، مهارت‌هایی که در چشم سوم دارید افزایش پیدا کند و با انجام تکنیک‌های چشم سوم، چیزهایی که در خلق آینده می‌خواستیم برای شما اتفاق بیفتد، اتفاق بیفتد.
به هر حال به شما تبریک می‌گویم که این حس زیبا و فوق العاده را تجربه کردید
برایتان آرزوی بهترین‌ها را دارم

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
درود استاد عزیزم روزتون عالی 🍃🌸
خواب می دیدم که از چاکرای آجنای من یه مار باریک سفید یخی بسیار طویل بیرون اومده که خیلی خیلی هم زیبا بود کمی ترسیدم و گفتم رو پیشونی من چیکار داری و اون حلقه می زد و می خزید بعد با خودم گفتم که نه این توهمه وجود نداره خیالاتی شدی و اون مار ناپدید شد و با خودم گفتم مار چیه خوب نیست و این خیالات ...
بعد به فکر فرو رفتم گفتم نکنه واقعا جنبه مثبت و نیکی داشت نکنه پیام داشت چرا تا شک کردم ناپدید شد.
که ناگهان بعد از پشیمونی من مجدد از چاکرای پیشانی (دقیقا رستنگاه مو) من در اومد پر قدرت تر از قبل و هر چی در میومد تموم نمیشد و این مار بسیار باریک و خیلی زیبا، سفیدی خاصی داشت و هفت کریستال درخشان با رنگ های هفت چاکرا دقیقا روی بدنش به صورت برجسته قابل رویت بود محو زیباییش بودم و ابراز کردم و مبهوت نگاهش می کردم و بعد دیدم که صحبت هم می کنه و صدای خیلی قشنگی هم داشت و گفت که برای چی اومده و کی هست.
و تاااااااا صبح حرف می زدیم و پرسش و پاسخ داشتم باهاش و................................... تقریبا سوال سخت خاصی نبود که بپرسم و اون ندونه و جواب همه چیو بهم داد و..........................................بقیه ش تو قلبم می مونه 🤫🤭

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
درود استاد جان.
داشتم دوستم رو پاکسازی می کردم به ناف که رسیدم حس کردم دارم چاکرای نافش رو می بینم و کاملا دیدم و خوشحال شدم که بالاخره داره یه اتفاق هایی میفته چند بار چشمامو باز و بسته کردم دیدم نه اون سر جاشه..
بعد تو فیلم های کلاس عکس روی چاکرای جوزف رو دیدم که با اونی که من دیدم فرق داشت 🤭
چاکراها همه یک رنگن؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود استاد جان.
داشتم دوستم رو پاکسازی می کردم به ناف که رسیدم حس کردم دارم چاکرای نافش رو می بینم و کاملا دیدم و خوشحال شدم که بالاخره داره یه اتفاق هایی میفته چند بار چشمامو باز و بسته کردم دیدم نه اون سر جاشه..
بعد تو فیلم های کلاس عکس روی چاکرای جوزف رو دیدم که با اونی که من دیدم فرق داشت 🤭
چاکراها همه یک رنگن؟
تصویری که شما بر روی ژوزف می‌بینید یک عکس هست و آنچه که بر روی بدن می‌بینید به صورت واقعی و سه بعدی هست و در حال چرخش و جریان است به همین دلیل کاملاً متفاوت می‌تواند باشد
از طرف دیگر
هر فردی بخشی از چاکرا را می‌بیند و نمی‌تواند کل چاکرا را تماماً ببیند

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
تصویری که شما بر روی ژوزف می‌بینید یک عکس هست و آنچه که بر روی بدن می‌بینید به صورت واقعی و سه بعدی هست و در حال چرخش و جریان است به همین دلیل کاملاً متفاوت می‌تواند باشد
از طرف دیگر
هر فردی بخشی از چاکرا را می‌بیند و نمی‌تواند کل چاکرا را تماماً ببیند
بله استاد دقیقا بخشی از چاکرا بو که به صورت مواج در حال گردش بود و دو رنگ سبز و نارنجی داشت

زکریا ذکاوت

کاربر ویژه
درود و سلام خدمت خانم آزاده عزیز تجربیات عالی داشتین 😍 عرض به حضورتان شما راجع به خمیردندان فارمد صحبت کردین میشه کمی توضیح دهید فارمد چیست یعنی کدام خمیر دندان فارمد نام دارد چیقسم؟
گفتیت فلوراید ندارد
سلام استاد عزیزم
من سال ها دندون درد و لثه درد داشتم اما هیچ دکتری کاری انجام نمی داد و می گفتن حساسیت داری و دندونات هیچ مشکلی ندارن با معرفی دکترها چندین خمیر دندون عوض کردم اما هیچ کدوم فایده نداشت تا این که با دوستی آشنا شدم که گفت همین مشکل رو داشته و درنهایت خمیر دندان فارمد گرفته و مشکلش حل شده منم خریدم و مشکلم حل شد بعدها مدل نانو اومد الان فارمد نانو می زنم ایرانیه و قیمتش هم مناسبه وقتی فرمایشات دکتر راجع به فلوراید و شنیدم رفتم جلد خمیر

دندونم و خوندم و دیدم که توی ترکیباتش فلوراید نداره.

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
درود و سلام خدمت خانم آزاده عزیز تجربیات عالی داشتین 😍 عرض به حضورتان شما راجع به خمیردندان فارمد صحبت کردین میشه کمی توضیح دهید فارمد چیست یعنی کدام خمیر دندان فارمد نام دارد چیقسم؟
گفتیت فلوراید ندارد
درود بر شما جناب ذکاوت
فارمد اسم یک خمیر دندان هستش که ساخت ایرانه

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا