نور سفید

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
درود فراوان بر استاد مهربانم
هنگام انجام مدیتیشن نور سفید در کسری از ثانیه دیدم که وقتی چشم سومم فعال شه قراره دنیا رو به چه صورت ببینم یعنی فقط تصویر فضای بیرون که دقیقا همین تجربه رو در مدیتیشن روت شدن داشتم یعنی الان کاملا مطمئن هستم که در این زمینه چی قراره ببینم و چه دیدی داشته باشم... تجربه بسیار دلچسبی بود.
اما در مورد چهره ی ناشناسی که سر کلاس هم گفتم شما فرمودید ما باید روی تصاویر آگاه باشیم و کنترل کنیم.
من می خوام بدونم که منظور شما رو درست متوجه شدم یعنی فقط بپذیرم که چهره ای دیدم؟ همین؟

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
در جلسه دوم پاکسازی من حس می کردم کل داخل بدنم از آلودگی ها پاک شده و پر از فضای خالیه و انگار همه چی سر می خوره و جریان داره
حتی تو ناحیه دستهام به قدری احساس چرخش انرژی قوی بود که مثل زمانی که پیچ شعله گاز و می چرخونیم در واقعیت هم دستای من می چرخید.
چشمامو باز کردم اما نمی تونستم دستمو کنترل کنم!!!

Dr.Aram

تیم مدیریت
در جلسه دوم پاکسازی من حس می کردم کل داخل بدنم از آلودگی ها پاک شده و پر از فضای خالیه و انگار همه چی سر می خوره و جریان داره
حتی تو ناحیه دستهام به قدری احساس چرخش انرژی قوی بود که مثل زمانی که پیچ شعله گاز و می چرخونیم در واقعیت هم دستای من می چرخید.
چشمامو باز کردم اما نمی تونستم دستمو کنترل کنم!!!
هر تجربه انرژی که در بدن ایجاد می‌شود باید قابل کنترل باشد
باید شما بر روی تجربیات خود کنترل داشته باشید و اگر جایی احساس کردید که از کنترلتون خارج می‌شود از انجام دادن تمرین پرهیز کنید تا دوباره بتوانید آن را کنترل کنید

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
سلام استاد عزیزم
می خوام تجربه های این هفته مو بگم و در انتها راجع به خمیردندان
استاد جان یکشنبه این هفته که کلاس داشتیم شب خواب دیدم شما به من یه مدادتراش فلزی نقره ای مخروطی شکل هدیه دادید که کلی کاربری داشت مفهوم خوابم خیلی عمیق بود و من با تعجب همش بهش نگاه می کردم.
فرداش همش تو فکر یه همکارم بودم که مدت ها بود از محل کار ما رفته بود و من می دیدم که داره میاد سر کار پیش ما حتی مسیرهاشم می دیدم و حتی لباس های تنش.
و دو ساعت بعد اومد اداره خیلی عجیب بود و متعجب نگاهش می کردم حتی لباس هاشم همون لباس ها بود که من خیلی خیلی واضح و شفاف دیدم.
همون شب برای اولین بار مدیتیشن ارتباط با غده صنوبری رو انجام دادم که یهو همه جا روشن شد و بعد از این که نور و دیدم اطرافم توی فایل گفت تصور کن اطرافت روشن میشه شوک بودم برای من یه قدم جلوتر انجام شده بود.
اما در رابطه با خمیر دندان
من سال ها دندون درد و لثه درد داشتم اما هیچ دکتری کاری انجام نمی داد و می گفتن حساسیت داری و دندونات هیچ مشکلی ندارن با معرفی دکترها چندین خمیر دندون عوض کردم اما هیچ کدوم فایده نداشت تا این که با دوستی آشنا شدم که گفت همین مشکل رو داشته و درنهایت خمیر دندان فارمد گرفته و مشکلش حل شده منم خریدم و مشکلم حل شد بعدها مدل نانو اومد الان فارمد نانو می زنم ایرانیه و قیمتش هم مناسبه وقتی فرمایشات دکتر راجع به فلوراید و شنیدم رفتم جلد خمیر دندونم و خوندم و دیدم که توی ترکیباتش فلوراید نداره.

فرزانه جعفری

کاربر ویژه
سلام استاد عزیزم
می خوام تجربه های این هفته مو بگم و در انتها راجع به خمیردندان
استاد جان یکشنبه این هفته که کلاس داشتیم شب خواب دیدم شما به من یه مدادتراش فلزی نقره ای مخروطی شکل هدیه دادید که کلی کاربری داشت مفهوم خوابم خیلی عمیق بود و من با تعجب همش بهش نگاه می کردم.
فرداش همش تو فکر یه همکارم بودم که مدت ها بود از محل کار ما رفته بود و من می دیدم که داره میاد سر کار پیش ما حتی مسیرهاشم می دیدم و حتی لباس های تنش.
و دو ساعت بعد اومد اداره خیلی عجیب بود و متعجب نگاهش می کردم حتی لباس هاشم همون لباس ها بود که من خیلی خیلی واضح و شفاف دیدم.
همون شب برای اولین بار مدیتیشن ارتباط با غده صنوبری رو انجام دادم که یهو همه جا روشن شد و بعد از این که نور و دیدم اطرافم توی فایل گفت تصور کن اطرافت روشن میشه شوک بودم برای من یه قدم جلوتر انجام شده بود.
اما در رابطه با خمیر دندان
من سال ها دندون درد و لثه درد داشتم اما هیچ دکتری کاری انجام نمی داد و می گفتن حساسیت داری و دندونات هیچ مشکلی ندارن با معرفی دکترها چندین خمیر دندون عوض کردم اما هیچ کدوم فایده نداشت تا این که با دوستی آشنا شدم که گفت همین مشکل رو داشته و درنهایت خمیر دندان فارمد گرفته و مشکلش حل شده منم خریدم و مشکلم حل شد بعدها مدل نانو اومد الان فارمد نانو می زنم ایرانیه و قیمتش هم مناسبه وقتی فرمایشات دکتر راجع به فلوراید و شنیدم رفتم جلد خمیر دندونم و خوندم و دیدم که توی ترکیباتش فلوراید نداره.
چه جالب!!!
تقریبا شبیه همین تجربه ی شما رو من دیروز داشتم، حدودا دو ماه میشه که یکی از همکارام به علت بیماری نمیان سرکار. دیروز یهو این سؤال اومد تو ذهنم و ازون یکی همکارم پرسیدم به نظرت فلانی کی بر میگرده سرکار، گف نمیدونم اطلاعی ندارم. دقیقا ظرف کم تر از یک ساعت دیدم همون همکار مریض مون اومده محل کارمون و به بقیه گفتن که از دوشنبه دوباره کارشونو شروع می کنن.

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
سلام دکتر جان
هفته های گذاشته در حین انجام مدیتیشن نور سفید بودم که ناگهان از فرشتگاهم (محراب) که همیشه اونجا میشینم و کلکسیون سنگ دارم صدای شکستن چیزی اومد.
مدیتیشن رو تموم کردم و تک تک سنگ ها رو چک کردم اما چیزی نشکسته بود...
جلسه بعدش شما سر کلاس فرمودید که ممکنه هنگام انجام مدیتیشن آگاهی برتر صدای شکستن بشنوید.
در تمام سال هایی که همراه شما بودم شهود و الهام داشتم خیلی هم داشتم اما هیچ وقت صوتی نبوده برای همین شک کردم از طرفی من نور سفید رو انجام می دادم نه آگاهی برتر ولی بالاخره تصمیم گرفتم بپذیرم و به شما بگم که شاید واقعا پوسته ای از دور من از بین رفته این ممکنه؟ یا این اتفاق قط موقع TC میفته؟

مژگان ملک محمدی

کاربر ویژه
سلام دکتر جان
هفته های گذاشته در حین انجام مدیتیشن نور سفید بودم که ناگهان از فرشتگاهم (محراب) که همیشه اونجا میشینم و کلکسیون سنگ دارم صدای شکستن چیزی اومد.
جلسه بعدش شما سر کلاس فرمودید که ممکنه هنگام انجام مدیتیشن آگاهی برتر صدای شکستن بشنوید.
در تمام سال هایی که همراه شما بودم شهود و الهام داشتم خیلی هم داشتم اما هیچ وقت صوتی نبوده برای همین شک کردم از طرفی من نور سفید رو انجام می دادم نه آگاهی برتر ولی بالاخره تصمیم گرفتم بپذیرم و به شما بگم که شاید واقعا پوسته ای از دور من از بین رفته این ممکنه؟ یا این اتفاق قط موقع TC میفته؟
سلام آزاده عزیزم کاملا درسته تمام اصواتی که میشنوی آگاهی برتر هست کلا فرق داره با صداهای دیگه من تجربه دارم واقعا در حیرتم که چقدر میتونه به انسان کمک کنه صدای خود ذهن یا توهمات نیست اصوات الهی هستن که چه مادی و چه معنوی کمک میکنن باید خیلی به خودت آگاه باشی
موفق باشی عزیزم🙏🌺💖

آزاده جهانگیری

کاربر ویژه
سلام آزاده عزیزم کاملا درسته تمام اصواتی که میشنوی آگاهی برتر هست کلا فرق داره با صداهای دیگه من تجربه دارم واقعا در حیرتم که چقدر میتونه به انسان کمک کنه صدای خود ذهن یا توهمات نیست اصوات الهی هستن که چه مادی و چه معنوی کمک میکنن باید خیلی به خودت آگاه باشی
موفق باشی عزیزم🙏🌺💖

سلام عزیزم
ممنونم از راهنمایی و نظرت مژگان جان 🦄🌈🔮💜

Dr.Aram

تیم مدیریت
سلام دکتر جان
بله کاملاً درست هست شما موقع شکستن پوسته‌های اطرافتان ممکن هست نورهایی را ببینید که یک دفعه و به صورت ناگهانی آزاد می‌شود یا صداهایی را بشنوید یا حتی در بدنتان احساس‌های نامتعارف داشته باشید مثل درد یا مورمور شدن یا یک گرمای ناگهانی و زیاد

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا