پاکسازی محیط با مانترای اوم_مانع ورود مگس

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

_محیط پراازالودگی و انرژی منفی بود اسکن شدو احساس شد
_پنجرها باز بود کودک یکساله به بالا نگاه میکرد و چیزی رانشان میدادچندبار اینکار را تکرار کرد
_ و جالب ترین ان این بودپنجره باز بود و اتاق پراازحباب چهای پرانای نورانی بود یک مگس خیلی بزرگ تا وارد خانه شد انگاری به شیشه پنجره برخورد کرد پرتاپ شد این اتفاق یک ثانیه هم نشد چون من خود شاهد بودم اون سیاهی چه بود که همزمان خواهرزاده من هم ان را دیده بودو میگفت احساس میکنم به شیشه برخورد کرد پرت شد مانع قوی داخل اتاق بود برخورد کرد رفت
استاد چون مگس الودگی دارد و کثیف هست امکان ورود حتی مگس هم نبود
استاد ایا ما وقتی بااین مانترا مدتیشن میکنیم چنین سد قوی و سپر قوی هم در اطراف ما ایجاد میشود و یا فقط برای محیط استفاده میشود؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
مدیتیشن با اوم انرژی زیادی تولید می‌کند و باید در دفعات تکرار آن و سکوتی که بعد از آن انجام می‌دهید توجه کنید
هر زمانی که شما مدیتیشنی انجام می‌دهید و سطح انرژیتان بالا می‌رود خود به خود انرژی‌های اطرافتان محکم می‌شود

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا