پرخوری_اشتهای زیاد

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
سلام استاد عزیز

استادبرای پرخوری و اشتهای زیاد چه پروتکلی کار کنم و یا کدام ناحیه و چاکراه را کار کنم و چه رنگ انرژی بدم ؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
بی اشتهایی در کتاب هست که می‌توانیم اشتها را زیاد کنیم اگر می‌خواهید اشتها را کم کنید همان درمان بی‌اشتهایی را انجام بدهید با این تفاوت که بر روی چاکرای شبکه خورشیدی آبی بدهید تا کوچک شود یا بر روی معده آبی بدهید تا معده اسید کمتری ترشح کند و اینگونه فرد کمتر گرسنه می‌شود

مهین جواهری

کاربر ویژه
بی اشتهایی در کتاب هست که می‌توانیم اشتها را زیاد کنیم اگر می‌خواهید اشتها را کم کنید همان درمان بی‌اشتهایی را انجام بدهید با این تفاوت که بر روی چاکرای شبکه خورشیدی آبی بدهید تا کوچک شود یا بر روی معده آبی بدهید تا معده اسید کمتری ترشح کند و اینگونه فرد کمتر گرسنه می‌شود
استاد اگر به معده قرمز بدیم معده ترمیم میکنه چون کسی که التهاب معده داره یا زخم معده و یا محیط معده سودا وسرد هست باید قرمز بدم تا بهبود پیدا کنه

مهین جواهری

کاربر ویژه
استاد میتونم همزمان روی درمان چاقی طرف و اشتهای بیمار کنم؟
روی ناف قرمز دادن شکم را کوچک میکند و با تکنیک کلیه روی چاقی شکم کار میکنم و ولی حالا چطور به ناف ابی بدم تا کوچک بشه ازاین طرف هم به ناف قرمز بدم شکم کوچک کنه
من چه روشی کار کنم تا چربی شکم و کوچک شدن شکم و اشتهای زیاد رو از بین ببرم ایا هردرمان جداگونه کار بشه؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
برای کنترل اشتها باید به شبکه خورشیدی آبی بدهیم یا به معده آبی بدهیم برای آب کردن چربی‌های شکم باید تکنیک سنگ کلیه را بر روی چربی‌های شکم انجام دهیم

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا